PDA

View Full Version : Обезкосмяване



~bloody^romance~
11-13-2007, 20:54
Хора аз съм на 13 години и досега не съм се обезкосмявала,защото просто нямах косми нито по мишниците нито по краката ми бяха толкова много . И това лято си обръснах краката и подмишниците само, че майка ми е твърдо срещу това и само ми говори че не трябва да почвам от толкова рано да се обезкосмявам . Но мен ме е вече срам,защото всичките ми съученици се обезкосмяват :? Какво да правя според вас как да я обедя ?

Съжелявам ако сам згрешила раздела, но незнаех каде трябва да я пусна.
П.С мерси за отговорите :)

BAD_KID
11-13-2007, 21:24
Аз не мисля че има нещо лошо в обезкосмяването но моя съвет е да не се бръснеш защото така няма да се отървещ от космите трайно вярно че е бързо и безболезнено но само ще си навлечеш проблеми с бръсненето пробвай да ги епилираш с епилатор или си направи кола маска според мен е по добре. Надявам се че помогнах :) успех

DisciplineAndOrder
11-13-2007, 21:54
Не се бръсни.Може да се обескосмиш с депилиращ крем на интимните зони,а краката с кола маска.Така е най-добре.

No_Limit
11-14-2007, 11:13
Купи си епилатор , така е най-лесно и ефикасно

peteto89
11-14-2007, 12:07
epilator ili kola maska na tova 6te e saglasna

Arr0gAnT
11-14-2007, 13:07
пробвай с епилатор или отиди на кола маска - не е мн хубаво да ги бръснеш - растат бързо и стават мн твърди. Поговори с нея и й кажи че твоите съученички също си махат космите и че като почнеш от по-раничко да ги махаш (с кола или епилатор) ще оредеят постепенно при мене на краката така стана - от края на 6ти клас ги махам и са станали за 3 години значително по-малко \:D/ успехчета :wink:

dan4ety
11-14-2007, 13:20
пробвай с епилатор или отиди на кола маска - не е мн хубаво да ги бръснеш - растат бързо и стават мн твърди. Поговори с нея и й кажи че твоите съученички също си махат космите и че като почнеш от по-раничко да ги махаш (с кола или епилатор) ще оредеят постепенно при мене на краката така стана - от края на 6ти клас ги махам и са станали за 3 години значително по-малко \:D/ успехчета :wink:


Точно :) Само че на мене ли ми има нещо или на другите, защото като се бръсна, косъмчетата не стават черни, твърди и гадни, ами стават тъмно сиви, и малки и почти не се забелязват на места :) Много е готино така :shock: :)

miShle
11-14-2007, 14:05
Оле боже 13 години?!? Майка ти трябва да е супер консервативен човек или не знам и аз как да го кажа,но е със много странни разбирания.Питай я дали ще и е приятно детето й да се излага и всички да му се подиграват? Има едно момиченце дето съм му кръстница и детето просто има много косми под мишниците пък е само 3ти клас и майка й й бръснеше мишниците лятото,за да не се излага.Пък ти боже на 13...еми светни майка си,че живее в 21ви век! Предполагам,че си седми клас и не честно не мога да си представя да ходиш космясала #-o

Vladkoy
11-14-2007, 14:16
Що за мъж си при положения, че нямаш косми по краката ? :-D