PDA

View Full Version : Помогнете ми !?



ssiska
11-13-2007, 21:21
Здравейте!

НА КОЙТО МУ СЕ ВИЖДА ДЪЛГО ДА НЕ ГО ЧЕТЕ

Искам да ви попитам какво мислите за тая моя сиуация и да си кажете мненията,защото сам мн. объркана и незнам какво да правя...
Та имах приятел,който си мислех ,че обичам,но с времето разбрах че не е така.- Той е мн мил и нежен,дава всичко за мен,но не го обичам :(. Оставих го и тръгнах с др момче което не е кой знае каф на външен вид,но е мн готин по характер т.е. забавен е ...говорят ми вс че е женкар и най-различни неща за него...но тои ми беше казал ,че изневерява само когато има причина и ми каза,че докато е с мен няма да ходи по путки ..на мен мн ми допада,но незнам какво да правя...той не ме търси много...повечето аз му званя...иначе е мн мил като сме заедно...и от страни изглежда,че му варвя подир д-то..от различни градове сме и като си отида на малкия град сме на около 15 км...той все не намира с какво да дойде или колата му нестава или служебната не е в него...та все аз ходя.. при него и спя в една пр...а тои не идва в моя град защото е малак и искали да го бият...и некви такива филми..един два пъти му званях когато бях там за да излезем и той ми каза единя път когато бях за малко вечерта ,чр не е облече и че е мн студено вънка а е на 1 км от центара...втория път беше когато найстина имаше силен вятар и не искаше да излезем на обед за по кафе и така...плс някои ако може да ми помогне..

led_i_ogyn
11-13-2007, 21:38
Еми ако го харесваш бори се за него..той явно или не те взима на сериозно или нз...според мен ако те харесваше нямаше да бяга...Нз ти избираш \:D/

ssiska
11-13-2007, 21:43
Еми ако го харесваш бори се за него..той явно или не те взима на сериозно или нз...според мен ако те харесваше нямаше да бяга...Нз ти избираш \:D/

кава,че му е хубаво с мен,но си и мисля,че не е свикнал така както аз съм..предния ми пр ми ходеше подир д-то и не сам свикнала таи да е ..миси все пак

Valento
11-13-2007, 21:44
Еми ако го харесваш бори се за него..той явно или не те взима на сериозно или нз...според мен ако те харесваше нямаше да бяга...Нз ти избираш \:D/ =D>

dantro
11-13-2007, 21:49
Здравейте!

НА КОЙТО МУ СЕ ВИЖДА ДЪЛГО ДА НЕ ГО ЧЕТЕ

Искам да ви попитам какво мислите за тая моя сиуация и да си кажете мненията,защото сам мн. объркана и незнам какво да правя...
Та имах приятел,който си мислех ,че обичам,но с времето разбрах че не е така.- Той е мн мил и нежен,дава всичко за мен,но не го обичам :(. Оставих го и тръгнах с др момче което не е кой знае каф на външен вид,но е мн готин по характер т.е. забавен е ...говорят ми вс че е женкар и най-различни неща за него...но тои ми беше казал ,че изневерява само когато има причина и ми каза,че докато е с мен няма да ходи по п**** ..на мен мн ми допада,но незнам какво да правя...той не ме търси много...повечето аз му званя...иначе е мн мил като сме заедно...и от страни изглежда,че му варвя подир д-то..от различни градове сме и като си отида на малкия град сме на около 15 км...той все не намира с какво да дойде или колата му нестава или служебната не е в него...та все аз ходя.. при него и спя в една пр...а тои не идва в моя град защото е малак и искали да го бият...и некви такива филми..един два пъти му званях когато бях там за да излезем и той ми каза единя път когато бях за малко вечерта ,чр не е облече и че е мн студено вънка а е на 1 км от центара...втория път беше когато найстина имаше силен вятар и не искаше да излезем на обед за по кафе и така...плс някои ако може да ми помогне..



Ване тоя пич е с теб само за да те ебе .. ти не му пускаш и тои не излиза с теб .. Пз :)

ssiska
11-13-2007, 21:54
Здравейте!

НА КОЙТО МУ СЕ ВИЖДА ДЪЛГО ДА НЕ ГО ЧЕТЕ

Искам да ви попитам какво мислите за тая моя сиуация и да си кажете мненията,защото сам мн. объркана и незнам какво да правя...
Та имах приятел,който си мислех ,че обичам,но с времето разбрах че не е така.- Той е мн мил и нежен,дава всичко за мен,но не го обичам :(. Оставих го и тръгнах с др момче което не е кой знае каф на външен вид,но е мн готин по характер т.е. забавен е ...говорят ми вс че е женкар и най-различни неща за него...но тои ми беше казал ,че изневерява само когато има причина и ми каза,че докато е с мен няма да ходи по п**** ..на мен мн ми допада,но незнам какво да правя...той не ме търси много...повечето аз му званя...иначе е мн мил като сме заедно...и от страни изглежда,че му варвя подир д-то..от различни градове сме и като си отида на малкия град сме на около 15 км...той все не намира с какво да дойде или колата му нестава или служебната не е в него...та все аз ходя.. при него и спя в една пр...а тои не идва в моя град защото е малак и искали да го бият...и некви такива филми..един два пъти му званях когато бях там за да излезем и той ми каза единя път когато бях за малко вечерта ,чр не е облече и че е мн студено вънка а е на 1 км от центара...втория път беше когато найстина имаше силен вятар и не искаше да излезем на обед за по кафе и така...плс някои ако може да ми помогне..



Ване тоя пич е с теб само за да те е** .. ти не му пускаш и тои не излиза с теб .. Пз :)

hah ne e zaradi tva...100%

dantro
11-13-2007, 21:59
Амии мислиш ли че някав пич от друг град с кола и т.н ако наистина иска да е с теб за друго няма да идва в Асгр.

ssiska
11-13-2007, 22:03
Амии мислиш ли че някав пич от друг град с кола и т.н ако наистина иска да е с теб за друго няма да идва в Асгр.

tva ne e asenov grad ...mi chudq se:(

led_i_ogyn
11-13-2007, 22:04
Еми като наистина искаш да чуеш истината бъди готова да я чуеш...Змисли се наистина за какво е с тебе след като бяга когато го търсиш, ня трябва да му ходиш по гъза :!:

dantro
11-13-2007, 22:05
Ако тои те обича и иска да е с теб винаги може да намери начин и време

ssiska
11-13-2007, 22:06
Еми като наистина искаш да чуеш истината бъди готова да я чуеш...Змисли се наистина за какво е с тебе след като бяга когато го търсиш, ня трябва да му ходиш по гъза :!:

tva i mislq da napravq...po princio az karam vlaka ili nikoi...no sea shte mu pokaja kak stoqt rabotite :) mersi na vs za menieto vi ako imate i dr kazvaite gi.

Schnitzer
11-13-2007, 22:06
Престани да му звъниш да ходиш в неговия град и всичко.Ако тои се сети за теб добре но ако не-по добре си търси нов приятел.

dantro
11-13-2007, 22:08
Престани да му звъниш да ходиш в неговия град и всичко.Ако тои се сети за теб добре но ако не-по добре си търси нов приятел.



+1

ssiska
11-13-2007, 22:08
az si haresah edin simpatqga za seki sluchai..nooo pr mi go haresva mnooo :(

dantro
11-13-2007, 22:09
Амиии ти с които и да си винаги гледаш другите .. квото и да прави човек за теб все ти е малко ..

SlaDulChence
11-14-2007, 04:04
Престани да му звъниш да ходиш в неговия град и всичко.Ако тои се сети за теб добре но ако не-по добре си търси нов приятел.

+1 =D>

при мен беше същото, и постъпих точно така, пратих му 3 леко гадни смс-а и му бях написала,да помисли по въпроса но когато го измисли може вече да е късно ..... и така на следващия ден аз вече скъсах с него а пък той ..... дано се е усетил :grin: :grin: :grin:

btw от както му писах вече 1седмица нито съм го виждала за да му кажа поне защо сме скъсали, нито пък ми е писал или нещо подобно ..... май наистина е останал с пръст в уста (беше казал,че няма да посмея да скъсам с него..) :D :D :D :D :D

koalka
11-14-2007, 08:11
Това, което прави е тъпо.Все си намира някакви оправдания.Наистина един, два пъти разбирам, но това, че него го мързи...Поне да си го каже.

n1ght_shadow
11-14-2007, 08:41
Престани да му звъниш да ходиш в неговия град и всичко.Ако тои се сети за теб добре но ако не-по добре си търси нов приятел.



+1
+2

ssiska
11-14-2007, 09:56
Престани да му звъниш да ходиш в неговия град и всичко.Ако тои се сети за теб добре но ако не-по добре си търси нов приятел.

+1 =D>

при мен беше същото, и постъпих точно така, пратих му 3 леко гадни смс-а и му бях написала,да помисли по въпроса но когато го измисли може вече да е късно ..... и така на следващия ден аз вече скъсах с него а пък той ..... дано се е усетил :grin: :grin: :grin:

btw от както му писах вече 1седмица нито съм го виждала за да му кажа поне защо сме скъсали, нито пък ми е писал или нещо подобно ..... май наистина е останал с пръст в уста (беше казал,че няма да посмея да скъсам с него..) :D :D :D :D :D

ako ne me zabavlqvashe tolkova mn shtqh da sam go razkarala ama she go potraq oshte malko :p misi za savetite

SlaDulChence
11-14-2007, 10:58
Както се казва от опит глава не боли... :)
Опитай дано да има напредък... =D> :wink:

Octofunk
11-14-2007, 11:15
Тея оправдания са ми много познати. 8)
Казваш, че си болен \ уморен и прочие, а всъщност си някъде на купон и се натискаш с някоя. :smt006

KimBerLy1912
11-14-2007, 14:26
Според мен си допуснала огромна грешка,като си скъсала с приятеля ти заради тоя...ъъ не се сещам подходящ епитет...Очевидно е че се държи студено,че чак и незаинтересовано...и тфа ващо не ми прилича на връзка...за тфа дали бил женкар или не-не знам...но може и да е така...просто....Не знам с какъв акъл си заменила милото и внимателно момче със студеното и отблъскващото....Не се занимавай с тоя,настоящия ти...Ако искаш се опитай да се събереш с бившия си (но ако имаш чувства)...ако не просто продължи напред...все ще срещнеш някой подходящ :-)

ssiska
11-14-2007, 18:57
mersi na vseki...kym bivshiq si imam samo pr chustva....moje bi e taka,zashtoto prekaleno me tyrseshe a i nali znaete che kogato chovek postigne neshto....mu omryzva

ssiska
11-14-2007, 19:46
moite da mi chestitite ...skarahme s..skysah s nego mai .. zeh da mu govorq edni neshta...i toi mi vika stiga bramcha...i aide...

dantro
11-14-2007, 19:50
Заслужаваш си го ! ... както и да е теб не те ебе за никое момче като гледам така че ... кво да ти говора .. Другия път избери човека които те обича и се опитаи да го обикнеш и ти .. аз съм бил в такава ситуация ... обичах супер много .. постоянно и ходих зад газа и тя накрая ме остави .. еи така ... след това си хванах друга приятелка с която съм 5 месеца вече .. а от онази остана само спомен .. самоче само аз знам кво ми е било ... Та следващия път като се зарибяваш с някои толкова дълго време .. и видиш че тои дава живота си за теб не прави като малките деца от 5 клас .. мисля че знаеш закакво говоря :)

ssiska
11-14-2007, 20:03
Заслужаваш си го ! ... както и да е теб не те е** за никое момче като гледам така че ... кво да ти говора .. Другия път избери човека които те обича и се опитаи да го обикнеш и ти .. аз съм бил в такава ситуация ... обичах супер много .. постоянно и ходих зад газа и тя накрая ме остави .. еи така ... след това си хванах друга приятелка с която съм 5 месеца вече .. а от онази остана само спомен .. самоче само аз знам кво ми е било ... Та следващия път като се зарибяваш с някои толкова дълго време .. и видиш че тои дава живота си за теб не прави като малките деца от 5 клас .. мисля че знаеш закакво говоря :)

abe ebe me i to ne malko..ama rqdko go pokazvam a i po dobre..:)