PDA

View Full Version : От къде пазаруват известните личности...?



sandalki_ot_mola
11-14-2007, 07:00
Темата не е кой знае какво,но който знае нещо да пише :)

rakiQ
11-14-2007, 09:48
пазаруват от "маркови магазини"
(в бг няма маркови дрехи бсичко е ТУРКИШ) :D

?love_haTe!
11-14-2007, 10:02
От Мола сигурно :-D
Ако имаш предвид за дрехи-от маркови магазини,но
най-често всеки си има личен дизайнер(който няма да го допусне да се облече като селянин)
За храна..питай ги 8-)

Barbie
11-14-2007, 12:01
пазаруват от "маркови магазини"
(в бг няма маркови дрехи бсичко е ТУРКИШ) :D

Че то навсякъде всичко е произведено в Турция/Китай/всяка друга страна с ниска цена на труда... България няма нищо общо - просто бизнес.

peteto89
11-14-2007, 12:03
пазаруват от "маркови магазини"
(в бг няма маркови дрехи бсичко е ТУРКИШ) :D dam taka e po4ti vs butici na vito6ka pazaruvat ot second hand a zvezdite pazaruvat ot 4ujbina i im 6iqt drehite

dan4ety
11-14-2007, 13:27
Доколкото помня Рейчъл Билсън и харесва да ходи по вторите употреби и да се заравя из дрехи :) Бях го чела в много стар брой на "Браво" или "Хай Клуб". Не съм сигурна, ама беше преди около 2 години :) Иначе пазаруват от маркови магазини или им правят дрехи по поръчка. :) Понякога бижутата на премиери (примерно) ги взимат под наем за една нощ, ако не им трябват или са прекалеено скъпи (все пак и известните личности малко или много харчат умерено :) ) :) Това е което знам :)

ArTanDra
11-14-2007, 14:05
ТЕ си имат лични дизайнери и тези дрехи се шият специално за тях..

oTPoBHa
11-14-2007, 15:00
Доколкото помня Рейчъл Билсън и харесва да ходи по вторите употреби и да се заравя из дрехи :) Бях го чела в много стар брой на "Браво" или "Хай Клуб". Не съм сигурна, ама беше преди около 2 години :) Иначе пазаруват от маркови магазини или им правят дрехи по поръчка. :) Понякога бижутата на премиери (примерно) ги взимат под наем за една нощ, ако не им трябват или са прекалеено скъпи (все пак и известните личности малко или много харчат умерено :) ) :) Това е което знам :)

даа, и аз съм го чела това! пишеше го в УИЧ .. бях 6ти клас като го четох , спомням си :D
иначе стилисти, гримьори, шивачи и сякви други си наемат тия, които не могат и една блуза да облекат от правилната страна . като бритни спиърс 8-) или дженифър лопез.. или парис хилтън.. блаа 8-) четох, че Дженифър Лопоез надминала по капризи дори Парис Хилтън - наела жена, която да и връзва обувките :lol: :lol: :lol: :lol: иначе веднага се сещам за Аврил, която не ползва стилист.. разчита на собствения си усет за хубаво . евала и на момичето, изгради си собствен стил и не е кат бритни и кат онея путки по мтв.. различна е =P~

dan4ety
11-14-2007, 17:13
Доколкото помня Рейчъл Билсън и харесва да ходи по вторите употреби и да се заравя из дрехи :) Бях го чела в много стар брой на "Браво" или "Хай Клуб". Не съм сигурна, ама беше преди около 2 години :) Иначе пазаруват от маркови магазини или им правят дрехи по поръчка. :) Понякога бижутата на премиери (примерно) ги взимат под наем за една нощ, ако не им трябват или са прекалеено скъпи (все пак и известните личности малко или много харчат умерено :) ) :) Това е което знам :)

даа, и аз съм го чела това! пишеше го в УИЧ .. бях 6ти клас като го четох , спомням си :D
иначе стилисти, гримьори, шивачи и сякви други си наемат тия, които не могат и една блуза да облекат от правилната страна . като бритни спиърс 8-) или дженифър лопез.. или парис хилтън.. блаа 8-) четох, че Дженифър Лопоез надминала по капризи дори Парис Хилтън - наела жена, която да и връзва обувките :lol: :lol: :lol: :lol: иначе веднага се сещам за Аврил, която не ползва стилист.. разчита на собствения си усет за хубаво . евала и на момичето, изгради си собствен стил и не е кат бритни и кат онея п**** по мтв.. различна е =P~

В УИЧ? Еми не помня къде беше :oops: :oops: :oops: Аврил наистина винаги се е обличала, както на нея и харесва и най-вече за това й се кефя :) :) :) =D>

AliceSw
11-14-2007, 17:29
всъщност, ако човек е толкова голяма звезда му плащат, за да носи определена марка, защото и прави реклама

sladku_bebzi
11-14-2007, 17:54
Kitson е мн известен магазин 8)

roskbbb
11-14-2007, 19:48
аз бях разглеждала снимки на Виктория Бекъм кадето беше с много тоби и имасхе на max mara и mango .... :P

Jamalska
11-14-2007, 20:13
Ох да сиг е мн яко да имаш марка спонсор...аз бих се помолила на адидас...ама няа надежда хаха

DisciplineAndOrder
11-14-2007, 22:28
Сигурно от Мола...От Витошка...От разни маркови магазинчета в центъра...

BlueAvalanche
11-15-2007, 06:41
От магазини с уж маркови стоки дето ги взимат от Илиянци сигурно..

Vladkoy
11-15-2007, 10:56
А тия звезди хляб ядат ли ? :)