PDA

View Full Version : Помогнете ми pls



mariicheto_mimi
11-14-2007, 07:28
predi edna godina se zapoznax s edno momche . toi e mn qk i sle 2 mesetza stanaxme gajeta . polovin godina xodixme i a zvseki den se vlybvax vse poveche v nego sega ve4e skasaxme ama az sam sigorna che toi oshte me xaresva ama neznam kakvo da napravq mn go obicham . ta vaprosa mi k1m vas e kakvo da napravq za da my spechelq doverieto i pak da stanem gadjeta pomognete mi plssssssssss 8-[

monityY
11-14-2007, 07:35
Я сподели ана бързичко защо скъсахте ;)

Gal4eto_Gal4eto
11-14-2007, 07:43
emi zna4i trqbva da re4em kogato my obe6tae6 ne6to DA GO ISP1LNQVA ili da se vijdate po4esto yspex :-)

mariicheto_mimi
11-14-2007, 07:44
sk1saxme zashtoto az nese darjax kato negovo daje ama ako toi mi dade oshte edin shans bix si popravila grashkata

monityY
11-14-2007, 07:58
Поговори с него миличка :) :-P

koalka
11-14-2007, 08:05
Да, единствения начин е да говороиш с него и да го помолиш за още един шанс, ако наистина го обичаш.

mariicheto_mimi
11-14-2007, 08:09
a ako trqbva da izbiram da my go kaja po skype ili po tel ili najivo koe da izbera imaite predvit 4e me e sram mnogo i kato se vidim kakvo po-to4no da my kaja

Gal4eto_Gal4eto
11-14-2007, 08:12
trqbva da my go kaje6 v licetomn ina4e nqma smisal pak i toi ako ti nqma doverie o6te po lo6o :wink:

mariicheto_mimi
11-14-2007, 08:16
dobre ama kakvo da my kaja a i ako zapo4ne da se nervi i itn........

Gal4eto_Gal4eto
11-14-2007, 08:18
ti ot kade znae6 4e 6te se iznervi aaaaaaaaaaa pone porbvai

n1ght_shadow
11-14-2007, 08:32
преди да говориш с него се научи да пишеш :x

otka4ena
11-14-2007, 11:05
Осъзнаваш какво си имала чак когато го загубиш а?Мн често се случва,но щом се харесвате или обичате,трябва да направиш всичко възможно,за да сте заедно пак.В това число-трябва да преглътнеш срама,обаждаш му се,каниш го да излезете да поговорите.Отидете в някое кафе и му обясни,че ти си си такава,държиш се естествено,обръщаш внимание на всички,но ако това го наранява и иска да се чувства специален,кажи му,че го обичаш и за него си готова да се промениш.Упорствай за да успееш.Пожелавам ти успех!

Iv4eTy
11-14-2007, 11:32
Осъзнаваш какво си имала чак когато го загубиш а?Мн често се случва,но щом се харесвате или обичате,трябва да направиш всичко възможно,за да сте заедно пак.В това число-трябва да преглътнеш срама,обаждаш му се,каниш го да излезете да поговорите.Отидете в някое кафе и му обясни,че ти си си такава,държиш се естествено,обръщаш внимание на всички,но ако това го наранява и иска да се чувства специален,кажи му,че го обичаш и за него си готова да се промениш.Упорствай за да успееш.Пожелавам ти успех!

\:D/

Vertical Horizon
11-14-2007, 12:52
Осъзнаваш какво си имала чак когато го загубиш а?Мн често се случва,но щом се харесвате или обичате,трябва да направиш всичко възможно,за да сте заедно пак.В това число-трябва да преглътнеш срама,обаждаш му се,каниш го да излезете да поговорите.Отидете в някое кафе и му обясни,че ти си си такава,държиш се естествено,обръщаш внимание на всички,но ако това го наранява и иска да се чувства специален,кажи му,че го обичаш и за него си готова да се промениш.Упорствай за да успееш.Пожелавам ти успех!
+1

NightFairy
11-14-2007, 13:11
predi edna godina se zapoznax s edno momche . toi e mn qk i sle 2 mesetza stanaxme gajeta . polovin godina xodixme i a zvseki den se vlybvax vse poveche v nego sega ve4e skasaxme ama az sam sigorna che toi oshte me xaresva ama neznam kakvo da napravq mn go obicham . ta vaprosa mi k1m vas e kakvo da napravq za da my spechelq doverieto i pak da stanem gadjeta pomognete mi plssssssssss 8-[


imax gadje i sk1saxme zashtoto mene me beshe sram da go tzelyna vseki p1t si mislex che toi moje da se bazika da se drapne i taka na tat1ka kakvo moga da napravq zashtoto az mn go obicham ako go preg1rna bez da sme gadjeta toi kak shte go vazprieme i ako stanime gajeta [ dano da stane ] kak da si premaxna pratisnemiqta i osven tova kato se vidim zapochvam da treperq . nqkoe momche da mi dade savet plsssssssssssssssss :-)


:-) :-) :-)

maxi379
11-15-2007, 07:04
ami ako toi vse oshte te obicha nqma za kvo da ti se nervi i e po dobre vsi4ko da mu go kajesh v liceto i da se razberete vednaj zavinagi i da zn kakvo da pravish po natatak dali da go zabravish ili da prodaljite :-D
chao i uspeh :twisted: