PDA

View Full Version : Със или без презерватив



Peshito
11-14-2007, 09:51
Здравейте. Значи аз започнах половия си живот без презерватив и с тази партньорка го правихме няколко години без. Но в един момент когато започнах да правя малко безразборен секс се наложи вече да ползвам капут, но пък когато го ползвам не изпитвам никъкво удоволствие от секса. При всички ли е така или е само при мен? И вие как го правите с или без

Dilian4enceto
11-14-2007, 10:27
Мн ясно,че без е мн по-яко и аз не изпитвам удоволствие като е със

BMW_MPOWER
11-14-2007, 10:30
без е по - яко естествено, тия гуми само убиват кефа

KimBerLy1912
11-14-2007, 10:30
За мен почти няма разлика..и все пак съм ЗА презервативите..И има много подобни теми... :?

niksy_bub
11-14-2007, 10:31
и на мен ми е мн по хубаво без ... :P

BMW_MPOWER
11-14-2007, 10:38
За мен почти няма разлика..и все пак съм ЗА презервативите..И има много подобни теми... :?

това щого си момиче, а не момче

LiTtLe-Smile:)
11-14-2007, 10:44
bez e mno po qko est :) ama si ima i riskove kvi li ne ! ;)

malkata_marti
11-14-2007, 11:21
emi BEZ estestveno ;) :)

krem4et0
11-14-2007, 11:26
Почти разлика не усещам. При мъжа е по-различно естествено, но с тънки презервативи ще е по-добре. А твоята приятелка не се ли усъмни след като изведнъж сте почнали със?

DevilWish
11-14-2007, 11:48
Еми аз предпочитам без ,защото удоволствието е тройно ;-) обаче е по-добре със ;-)

heely
11-14-2007, 11:55
Без презерватив удоволствието е по-голямо.

BrianKinney
11-14-2007, 12:20
Има осезаема разлика, обаче за мен лично рискът не си струва. По-малко приятно или не, моментното удоволствие не ми е по-важно от здравето. Или от това на партньора ми. Кремчето е права, че с тънки презервативи ще ти е може би малко по-добре. А ти сериозно ли НИЩО не усещаш когато си с презерватив? :) Не вярвам :)

dantro
11-14-2007, 13:50
Всички казват че без е много по добро .. не съм пробвал все още .. има много рискове не ми се рискува .. аз се филмирам от един скъсан капун пък камоли ако го правим с приятелката ми без [-X

bungle
11-14-2007, 16:24
Без е много по-хубаво.
Предполагам , че е нормално сега да не ти доставя кой знае какво удоволствие. Все пак си свикнал с нещо..

palomaaa
11-14-2007, 17:01
na men li4no bez mi xaresva pove4e,ama mnogo rqdko moga da se otpysna napalno,smisla pritesnqvam se da ne stane nekoi gaf,za tova po dobre zalagaim an sigyrnoto

fiama
11-14-2007, 17:11
Със естествено! Особено когато сексуалните ти актове са "безразборни"!

princesa_viki
11-14-2007, 17:48
ами естествено че без презерватив е по-яко,ама замисли се ако твоята приятелка се страхува от забременяване и тн.Помисли и за сигурността не само за удоволствието.А и все пак се продават тънки презервативи опитай с тях :P :-|

bulgarche
11-14-2007, 18:20
За мен не е от особено голямо значение за усещането като правя секс с или без презрврватив. Но презерватива трябва да го носиш, вадиш, слагаш, сваляш, прибираш, хвърляш, пазиш се единствено и само от нежелана бременност (когато си с постоянен, здрав сексуален партньор) и не можеш да се отдадеш толкова на ласки и чевстава, защото има едно бърсане, миене и т.н. ](*,)

Lorelei
11-14-2007, 18:28
Razbira se,che bez e mn po-qko,vypreki che sym momiche i za men,kakto i za nego razlikata e ogromna.Oshte kato mi go vkara i se useshta,che e "golichyk".Ot druga strana pyk na momenti vs se razvalq kato go podseshtam postoqnno da vnimava i taka.Zatova sme reshili da si go pravims gumichka.Deto se vika "Vyrji si popa,da ti e mirno seloto."

Red_Bull4o
11-14-2007, 19:28
abe vse pak ima razlika da blije6 med prez burkan i napravo da blije6 meda e po golqmo ydovolstvie

Schnitzer
11-14-2007, 19:42
То че е по-яко без така е ама не рискувам да стана баща за един секс.

vaniLL
11-15-2007, 08:50
Здравейте. Значи аз започнах половия си живот без презерватив и с тази партньорка го правихме няколко години без. Но в един момент когато започнах да правя малко безразборен секс се наложи вече да ползвам капут, но пък когато го ползвам не изпитвам никъкво удоволствие от секса. При всички ли е така или е само при мен? И вие как го правите с или без
ne sym go pravila do sega bez i nqmam jelani :) moita nai-dubra priqtelka kazva "nikakvo 10-minutno udovolstvie ne moje da kopnenstira nervite hvyrleni do sledvashtiq cikyl" i sym syglasna s neq , pone zaradi vyzrastta mi v momenta i polojenieto mi :) smqtam , che imam dostatycho vreme da go pravq bez i to ne e sega :)
moje bi kaot useshtane e po-hubavo za momceto ;-)

svm1987
11-15-2007, 10:00
Az bez.Vse pak za da re6a 4e iskam da legna s nqkoi,bi trqbvalo da mu se doverq.Ne pravq seks bez lubov,no bez prezervativ!

krem4et0
11-15-2007, 10:22
Az bez.Vse pak za da re6a 4e iskam da legna s nqkoi,bi trqbvalo da mu se doverq.Ne pravq seks bez lubov,no bez prezervativ!
Доверието не е метод на контрацепция. Да не говорим, че то от болести не пази. Над 3 години съм с партньора си...нима му нямам доверие? И всеу пак без никакъв контрацептив няма да правя секс-било хапчета или презерватив. Много ме дразнят такива твърдения-ние си имаме доверие-защо да се пазим? Значи ние си нямаме доверие, защото предпочитаме да осигурим сигурността на пратньора си и да предотвративм нежеланите последствия като бременност да речем!

svm1987
11-15-2007, 10:26
Toy ako ima6e symneniq 4e bi mogyl da me zarazi s nqkakva bolest,nay-malkoto koeto bi napravil e da me predpazi.Zavisi za kakvo doverie govorim,za6toto az znam 4e Toy ne bi pozvolil da mi se slu4i ne6to koeto ne iskam!

krem4et0
11-15-2007, 10:39
От болести не ме е страх-каквото сме имали сме си го предали вече......но ние сме само 1 двойка. как може и двамата д сте сигурни, че не е еякулирал малко(и това се случва без той дори да се усети), ако е прекалено възбуден и иска да удължи усщането и не го извади на време, ако просто днес го мързи, ако позата не позволява той да излезе навреме(напр. момичето отгоре).............варианти много. Гафът става за части от секндата. Ама такае то-щом правим секс със презерватив, значи си нямаме грам доверие.

svm1987
11-15-2007, 12:11
Ti kakvo iska6 sega da se zaqjdame li?Az pi6a 4e imam doverie v priqtelq si.Za 2 godini Ne se e slu4valo da svyr6i v men po gre6ka.Zakysnqvalo mi e,no NIKOGA dosega ne sym si vzemala test.Ne sme 4ak tolkova nekadyrni...Ti ako ima6 symneniq 4e moje da stane ne6to si pravi seks SYS prezervativ.Az ne iskam!

dantro
11-15-2007, 12:15
Темата се изчерпа

krem4et0
11-15-2007, 12:38
Ti kakvo iska6 sega da se zaqjdame li?Az pi6a 4e imam doverie v priqtelq si.Za 2 godini Ne se e slu4valo da svyr6i v men po gre6ka.Zakysnqvalo mi e,no NIKOGA dosega ne sym si vzemala test.Ne sme 4ak tolkova nekadyrni...Ti ako ima6 symneniq 4e moje da stane ne6to si pravi seks SYS prezervativ.Az ne iskam!
Не е въпрос на некъдърност. Въпросът е, че всичко става на тоя свят и умните хора се презастраховат. Виж сега, едва ли 1 бебе би ми объркало тотално живота. И без това разбрах, че няма как да пиша магистратура(скапана работа) и ако искам да имам магистърска степен, ще трябва да уча още 5 семестъра, а не 3...............леко ми се прецакаха плановете за бъдещето, но това е друга тема. Въпросът е, че докато бебето се роди, ще съм завършила с 2 специалности от висшето и 1 от средното.............все някак си работа ще си намеря. Въпросът е, че на този етап не искам да се случва точно това...............
А и презервативът е кратко-до нова година или малко след това. После се връщам на добре познатите хапчета, ако не стане нещо........
ОVКV това с ваденето го разбрах, а какво ще кажеш за спермата(не предеякулационна течност, а сперма), която изтича понякога, ако мъа задържи оргазма си?

svm1987
11-15-2007, 12:47
Kakvo da ti obqsnqvam na teb?Ti si naqsno s edni ne6ta,az sys drugi.Pisah ti,4e kolkoto i da mi e zakasnqvalo ne sam si pravila test.Znam kakvo pravq.Vqrvam v Nego i v sebe si.Vseki si ima principi,na koito dyrji.Az na moi,ti na tvoi.A za magistyrskata stepen-uspeh!

princesa_viki
11-15-2007, 15:15
аз също съм на мнение че доверието не може да те предпази както презерватива.това че ползваш презерватив не означава че си нямате доверие.въпрос на сигурност . :) и все пак всеки постъпва както смята за добре :)

svm1987
11-15-2007, 16:03
Dobre togava.Kajete mi za prezervativ,koito moje da predpazi 100%!Prosto riskuva6 ili ne.Tova e!Vse pak za men ne be6e risk da povqrvam na priqtelq si...

krem4et0
11-15-2007, 16:19
Ти не разбираш май какво точно ти казваме? това, че правя секс с предпазни средства, не е защото му нямам доверие, не е защото той ми няма доврие. Той ще си свърши отвън, знам, но има някои фактори, които да се намесят, когато най-малко искаш. И ощенещо като толкова ще те пази-правили ли сте си изслевания, ти ходиш ли н гинекологичен преглед със вземане на секрет 2 пъти годишно? Ако имате инфекция лекувате ли се? И изобщо н какво се крепи доверието ви, че няма никога нищо да ви се случи и да си лепнете нещо. Аз имам доверие на партньра си-че ще ме пази, че няма да позволи да забременея без да го желая, че няма да прихвана нещо.................И защото му имам доверие, знам, че ще сложи презерватива, когато ни предстои акт. повече от 6 месеца не г бяхме правили с презерватив, но сега спрях противозачатъчните. А ако знаеш рискът след употреба да се забременее е много висок. Казах му-от този месец така и така пак с презерватива и дума против това не съм чула!

svm1987
11-15-2007, 16:23
Radvam se za teb 4e se razbirate s priqtelq si i 4e uvajavate mneniqta si.Kolkoto do lekuvaneto-ne e imalo ot kakvo.Nqma6e ot kakvo da se pazim...

princesa_viki
11-15-2007, 19:18
Презервативи,които да предпазят 100% няма.То на опаковките си пише (не помня точно колко беше мисля че 98%).Все пак остават 2% шанс за нежелана бременност

s7ar_girl_13
11-15-2007, 21:53
виж сега може да не съм сексоложка, но според мен не си струва да рискуваш заради малко повече удоволствие.... [-X

Made_of_Pain
11-15-2007, 22:16
....това че ползваш презерватив не означава че си нямате доверие.въпрос на сигурност . :) и все пак всеки постъпва както смята за добре :)

+1

bequick
11-16-2007, 10:12
Моята приятелка се страхува дори и като го правим със презерватив. Не съм го правил без презерватив, но ако сръвнявам свирките и секса, определено повече ми харесват свирките ( може би защото са без презерватив )

Bousz
11-16-2007, 12:16
Bez est ama samo s sigoren 4ovek ina4e kategori4no NE!

krem4et0
11-16-2007, 12:49
Radvam se za teb 4e se razbirate s priqtelq si i 4e uvajavate mneniqta si.Kolkoto do lekuvaneto-ne e imalo ot kakvo.Nqma6e ot kakvo da se pazim...
Знаеш ли кое момиче няма вагинална инфекция? това, което не се е изследвало за такава. Ти може да си седиш, даже и бяло течение да нямаш и пак да имаш инфекция. Тя се хваща от водя, изкуствено бельо, ядене на шоколад, лекарства, от чревна инфекция, преминала към влагалището..........то хиляди неща. Никога не може да си сигурна, че нямаш подобна.........Разбираш ли какво искам да ти кажа-може да сте идеално чисти без грам болест, но да си обуеш днес сатенени или дантелени прашки и утре да си с инфекция, която ще лепнеш на него. При него няма проявление, ти може и дасе излекуваш от самосебе си даже, но той я има и пак ти я предава. И се въртите в 1 непркъснат цикъл. ти не ми отговори-посещаваш ли поне 2 пати годишно гинеколог? Вземат ли ти секрети за изследване? Имала ли си поне 1 път бяло течение?

hahavteen
11-16-2007, 13:01
Ami na men mi haresva pove4e bez i po edno vreme(1-2 sedmici) s biv6ia mi priatel go pravehme taka i ne me be6e strah 4e 6te zabremeneia za6toto svur6va6e otvun no ne mi haresva6e 4e kogato svur6va ne moga da go yse6tam v sebe si a za men tova si be6e nai-hybavata 4ast...Vupreki 4e 2 puti sum si imala iadove s prezervativi mislia 4e s tiah e po-dobre.. 8)

princesa_viki
11-16-2007, 19:16
за едното удоволствие после си трошете главата...и все пак всеки постъпва както смята за добре :)

russianmafiaboss
11-17-2007, 16:04
обикновен секс - със презервативи
но анален(понякога) и орален без тях

Insatiable
11-18-2007, 12:28
Всеки го прави както му харесва и както смята, че ще е най-добре за него. Аз по принцип съм ЗА презервативите, но е имало случаи когато сме го правили без и все пак удоволствтието си е несравнимо. :)

rumka88
11-18-2007, 13:08
mmdam po qko e bez... oba4e riskovete naistina ne si struvat... az su6to ne moga da se otpusna napulno kogato go pravim bez... imam doverie na priqtelq si...oba4e stavat gafove... i po dobre sus... :wink:

A_JoLiE
11-18-2007, 17:38
Ами аз до сега не съм се е**** , но като започна полов живот сигурно ще ползвам презерватив ... по сигурно е !

zaichetooo
11-18-2007, 21:56
vinagi s prezervativ i to DUREX,za6toto ne iskam da hva6tam SPIN ili sifilis.vinagi si nosq prezervativ s men,za6toto moje mom4eto da ne si nosi...nikoga bez...

maackata
11-22-2007, 14:12
и а сам твардо за презарвативите , вси4ко се су4ва и е по-добре сас отколкото нерв \:D/ и за едното удоволстве!!!!!

hiro
11-26-2007, 10:38
Без е мн по-яко и аз не изпитвам удоволствие като е със!