PDA

View Full Version : Трябва ми есе на тема "Кой съм аз и какво искам от друг



YakUZa777
11-14-2007, 13:27
Zna4i sry 4e nqmam kirilica no ne sym slojil, shte go napravq speshno mi trqbva ese na tema "Koi sym az i kakvo iskam ot drugite" vyprosyt e na jivot i smyrt :-s

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

YakUZa777
11-14-2007, 13:36
skype: yakuza_777

FelisDirus
11-14-2007, 13:43
Е ние ли да знаем кой си ти и какво искаш от другите?! Неадекватен си... :?

YakUZa777
11-14-2007, 13:51
hoho ne mi beshe zabavno, no e normalno da ima podobni otgovori kato tvoq prostotiqta hodi po horata i po JENITE

FelisDirus
11-14-2007, 13:59
Първо, кой ти каза, че трябва да ти е забавно? И второ, простият си ти (преговори си значението на думичката, моля), моето момче, при положение, че не можеш една страничка да скърпиш на подобна тема.

Нима очакваш някой да ти напише есето, защото си много важен (това вече е забавно)?

YakUZa777
11-14-2007, 14:09
Pyrvo ne sym kazal 4e sym vajen vtoro az sam matematik ne poet i treto ne mi se pravi na ostroumna predniq pyt se my4eshe da mi se napravish na zabavna, no sym se nasitil na "inteligenten" humor

Seducti0n
11-14-2007, 14:15
Хора по полека,ще се изтрепете.Ако мислите да продължите спора си,моля използвайте ЛС.

:arrow:Начина по който аз си интерпретирам темата-Трябва да разсъждаваш над това какви качества притежаваш ти самия и какво би желал да постигнеш,използвайки ги.Тоест,че колко повече качества имаш,толкова по-лесно ще ти бъде да постигнеш дадено нещо,стига да умееш да си служиш с тях разбира се.


За мен под думата друг,се крие живота-Какво добродетели имаш и как би ги уползотворил за да достигнеш до дадена житейска цел. :)

ArTanDra
11-14-2007, 14:32
Като си математик сметни колко пари ще ти струва да отидеш 1-2 пъти на урок по литература да ти обясни как се пишат есета и как се пише на български ... :D

Иначе Цветито ти е написала нужното за да започнеш есето си ... трябва малко да се мисли (сигурно имаш мозък , щом си математик :lol: )

YakUZa777
11-14-2007, 14:41
Hmm tova koeto e napisala stava kato da se setq kakvo da pisha mersi, a za uroci po bylgarski ne mislq da davam pari smqtam 4e ne sa mi nujni

Seducti0n
11-14-2007, 14:58
Радвам се,че съм ти помогнала.
Ако сега седнеш и напишеш есето,ще опровергаеш мнението на ArTanDra,че са ти необходими уроци.Докажи сам на себе си,че можеш да се справиш с това предизвикателство.Темата е много интереснамежду другото. :)

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-14-2007, 15:08
Hmm tova koeto e napisala stava kato da se setq kakvo da pisha mersi, a za uroci po bylgarski ne mislq da davam pari smqtam 4e ne sa mi nujni
... каза той, след като му написаха най-важното в есето...
Според мен уроците ще ти трябват докато не се научиш да можеш поне (поне!) страница с есе да напишеш. А и не ти дават невъзможна тема. Ще има хора, които ще се справят с нея без чужда помощ, при това (забележи колко интересно) и те ще са математици! Сериозно, може ли такова нещо, математици с добре написано есе, какво животно е това? :-o
А ако те интересува пък, аз също съм с изучаване на чиста математика и по български и литература минимума ми за оценка е 5, и то макс веднъж - 2 пъти срочно... И не не съм зубър, просто знам това на раменете ми как се ползва...