PDA

View Full Version : какво стана лятото



pepelq6kaaa
11-14-2007, 14:29
tai kato vidqh tema sas zaglavie lqtooo ta se setih da vi pitam slu4i li vi se ne6to interesno ,nqkoq nova lubov ili dr prez izminaloto lqto kak i kade izkarahte spodelete s nas

chefzz
11-14-2007, 14:38
супер дупер си изкарах :grin: :grin: мацките се разхубавяват и имам чувството че тва дет идва ше е по добро

pepelq6kaaa
11-14-2007, 15:13
i pri men be6e mn qko osobeno kam kraq :smt008 :smt007 da idva po barzo drugoto

miShle
11-14-2007, 15:16
Това беше най-якото лято в живота ми ...сичко си имаше приключения,купони,любови или по-скоро авантюри...и пр. Мноо яко... :grin:

sentient_
11-14-2007, 15:50
Прекарах си го чудесно, не като другите ми лета.... тва беше някак си спокойно, романтично... Цял месец бях на почивка в Анталия с любимия човек :) Нпаравих страхотен тен а и имах много страстни и незабравими моменти :)

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-14-2007, 16:19
Да бест ъф да бест :-P
Намерих момче, в което съм истински влюбена, както и то в мен, но времето ще покаже дали това е истинска любов, или просто за по-дълъг период от живота си съм намерила компания (говоря период от порядъка на 1-2 години) :-) И... както някои хора по-отгоре, аз също бих искала следващото да идва по-бързо, и то пак да съм с този човек, защото миналото беше наистина незабравимо :smt054 :smt051 :smt059

fake
11-14-2007, 17:44
оле оле, просто не мога да не се похваля...тва лято ми беше най-готиното досега - далеч от вкъщи, далеч от наште, бях в Созопол, запознах се с ебати яките хора, с някои от които поддържаме контакти и досега, работих и се издържах сама, видях орел, пипах птичка, срещнах Моя Човек( :-| :smt007 :smt007 )...абе супер лудницата беше...искам пак!!!много искамммм

bulgarche
11-14-2007, 18:53
Общо взето върших същите неща, които и предни години, с тази разлика че имах постоянно с който да ги правя, а именно кретена с поста преди мен. Ходих по пещери, на охрана на гнездата на Царския орел, опръстеняване на Поморие, на море с родителите ми. Общо взето...това са по-интересните (за мен неща)

DisciplineAndOrder
11-14-2007, 18:55
Хубаво лято беше.... ;-)

Swinkenhoffer
11-14-2007, 19:13
Скандално тъпо... с изключение на някои вечери в Заимов. 8-)
Лятото е смотан сезон така или иначе, прекалено е горещо. :D

pIsaNkaTa_sTz
11-17-2007, 11:14
маЛе тВа беШе нАй-яКоТо мИ лЯто дОсеГа :grin: оХхХ нЯма лИ дА идВа веЧе дРугОто #-o

Swinkenhoffer
11-17-2007, 11:24
Скандално тъпо... с изключение на някои вечери в Заимов. 8-)
Лятото е смотан сезон така или иначе, прекалено е горещо. :D

абе миналия петък вие ли бехте на една пейка в Заимов седнали да пиете,ние бихме некви и после почнахме да се храним вашта и нашта компания,некви супер изпаднали изглеждахте,а ние си бяхме кежуал бригадата 8)

Добре, разбрахме, че и тоалетната ти хартия е "кежуал"... няма нужда да повтаряш едно и също 8345793 пъти. :-D

Не, не сме били ние... много е клинч за пейки. :smt006

MimityYy
11-17-2007, 11:35
izkarah si mn hubavo parvo v chujbina posle iz bg s priqteli ... nakraq sreshtnah choveka koito obicham ..posle go zagubih :cry:

Boot
11-17-2007, 11:36
АТАКАБГ, ше ме прощаваш, май диър, ама ние не изглеждаме пропаднало. И тфа "хранене" ние вашата компания и вие нашата го правихме към... 7-8 клас. Сега немз.

Madness
11-17-2007, 12:04
тъпо :(

FeelTheBeat
11-17-2007, 12:29
Беше хубаво лято. Ходих с нашите (и още 2 семейства) на почивка и си изкарахме много добре. Посетих места, които до сега не бях виждала и бяха неземно красиви...
Хубаво беше лятото.

RoyTheReaper
11-17-2007, 13:18
Супер тъпо. Повечето ми познати бяха пръснати из страната. Освен това беше едно от най-горещите лета ever.

Мразя лятото, защото почти винаги е синоним на тъпня и скука. Освен това мразя жегата.

krisi_bep
11-17-2007, 17:57
Ами общо взето беше хубаво и забавно :) За познах се с една щура компанийка и ни беше супер забавно :) За съжаление вече по рядко се виждаме :( Но пък и зимата се очертава да е мн интересна :grin:

IdiOtKa
11-18-2007, 11:50
супер яко беше !!!! може ли пак :) бях 1 месец на морето таппеех от сякъде после още 1 месец в моя си град ..ае лудница беше ...само дето тогава нямаше нищо отоврено ..смисъл нямаше къде да се хой мно !!

HolySmoker
11-18-2007, 12:36
oф кво да кажа без малко да се издавим сичките :D мене кат ма блъсна неква огромна вълна ма завлече навътре после ма нал мога да плувам и веднага до брега 8-) ма едвам бая са нагълтах с вода а 1 мой приятел докато се гмуркаше на дълбокото от 1 водно колело не видя че има около 100-200 медузи големи 2 пъти колкото човешка глава а добре че завъртях педалите назад цялото му лице стана на и аз нз на кво 8-) абе като цяло "малко екстремно" си изкарахме а в дискотеките мн яки рускини срещнахме :oops: а след това тайна :-|

FelisDirus
11-18-2007, 12:55
Беше най-отвратителното лято, което съм имала.

Приятелят ми замина за щатите, пропадна ми офертата за работа на морето, не успях да отида на почивка, защото не се организирахме, абеее, много зле!
Въобще не искам и да се сещам... :-k

hahavteen
11-18-2007, 13:05
Беше най-отвратителното лято, което съм имала.

Приятелят ми замина за щатите, пропадна ми офертата за работа на морето, не успях да отида на почивка, защото не се организирахме, абеее, много зле!
Въобще не искам и да се сещам... :-k

Yf i moito liato be6e otvrat :? Biah cial mesec v BG i ni6to ne napravih.Priatelkite mi zaminaha na tyrne v Iaponia,ne mi ostanaha pari da otida na more,baba mi(koiato ni priytiava sus sestra mi liatoto) se premesti v dryg kvartal...A be mnooooogo tupo.Samo kato se setia 4e mi be6e sigyrno poslednoto liato v BG i go prekarah tolkova sky4no napravo mi se pla4e ot iad :-x

Saymon90
11-18-2007, 13:10
пребихме едни тийнейджърчета
Много ли се гордееш?! Празни глави...

-> Първата половина на лятото беше върховна, втората - не чак толкова. Изкарах си мн готино, бачках си, спечелих около 2400лв за 2 месеца :grin: