PDA

View Full Version : Имам проблем.Помощ...



merik16
11-14-2007, 15:18
Hora nov sum predi okolo 2 meseca stanah teen.na 13 sum i sorry ako zvuchi decko...kazah na edno momiche che q haresvam i q popitah dali i tq me haresva no tq mi kaza che ne me haresva a me haresva samo kato friend az se raztroih ... sega sme samo na zdr i samo moga da si pisha s neq a ne moga da govora na jivo s neq nezavisimo che sme v edno i sushto daskalo.strashno sum oburkan pks help pls 8-[ 8-[ 8-[ ](*,) mersi predvaritelno

miShle
11-14-2007, 15:22
Че е детско - детско е... И изобщо не ти разбрах въпроса...Щом ти е казала,че не те харесва- нищо не можеш да направиш...Цени я като приятел,повярвай по-добре е от колкото изобщо да не подържаш никакъв кантакт с нея.Пък и те първа пред тебе е живота..ще имаш много други любови...И се стегни малко :wink:

merik16
11-14-2007, 15:23
mersi vse pak :)

Vladkoy
11-14-2007, 15:54
Кой ти каза , че не можеш да говориш с нея? Я се вземи в ръце.

Roko123
11-14-2007, 16:02
tva 4e si teen ot skoro ni6to ne zna4i ve brat... za tva momi4e mi govori s neq pove4ko obarni i izvanredno vnimanie kat se sre6tnete i pokaji 4e iska6 da govorite i zapo4ni da se int ot neq ma ne da q pita6 ima6 li brat ili ne6to ot sorta tva e tapo ostavi q da ti razpravq klukite na daskaloto... malko tapo no q izslu6ai sled tva kato ti pisne epten i kaji 4e barza6 za nqkade i q pitai dali iska si dovar6ite razgovora v sabota na kafence nqkade... probvai ne gybi6 koi znae kvo

merik16
11-14-2007, 16:13
e da ma kato hodi s priqtelki i az samozdr :oops: az daje govora poveche s neinite priqtelki otkolkoto s neq.a tva za subota na kafence az ne piq kafe :) prosto nqkude navun probvah na kino ma q nqmashe cql den sms i pone 20-30 i tq otide s nqkva priqtelka na nqkva izlojba i imah 2 bileta i si otidoh s edin friend ma nishto nqmashe da miprech pred vhodnata vrata da q izpratq i :smt008 iu super nice i ok
ma kvo da se pravi sram me e da govora pred priqtelkite i

Sweet__Dream
11-14-2007, 16:14
Govorete si.Ni6to ne pre4i.Prosto priemi tova,koeto ti e kazala i si nameri drugo momi4e...Sigurna sum,4e ima takova,koeto te haresva,no ti ne zabelqzva6..Uspehh \:D/ :smt007 =;

kobrichka
11-14-2007, 16:16
Еми не може да очакваш нищо повече от нея,а само приятелство.А това да не можеш да говориш с нея,мисля че е нормално,защото ти все пак си на 13 години,но все пак престраши се и говори с нея,нямам предвид за това,че я харесваш,а за общи неща.Все пак тя ти е казала,че те харесва като приятел,възползвай се.Успех

koalka
11-14-2007, 17:06
Запазете си приятелските отношения и това е...Друго няма какво да направиш, казала ти го е в прав текст.Сега не мисля, че трябва да се срамуваш.Харесваш си друго момиче и това е.

merik16
11-14-2007, 18:28
e da ma ku neq chuvstvata sa mi po razlichi v smisul ...znaete...az super mnoo q haresvam

Marinceto
11-14-2007, 18:41
MoLQ VI ZA POMO6T..IMAM PROBLEM S GADJETO MI..ZNAM 4E ME OBI4A,NO...POKAZVA GO KATO IZLIZAME..OBA4E..KATO SI PI6EM...MN RQDKO SE SE6TA.. ;( :cry: :cry: MN MI E GADNU...KAZAH MU,A TOI MI VIKA:KATO IZLIZAME NE TI LI POKAZVAM 4E TE OBI4AM.....ZNAM 4E E TAKA..NO PONQKOGA SE SYMNQVAM I TO4NO ZA6TOTO NE GO POKAZVA..MOLQ VI POMAGAITE 8-[ 8-[ NE ISKAM VSI4KO DA SE RAZPADNE...ZA6TOTO NAISTINA MN GO OBI4AM :cry: :cry: TOI E MOJE BI EDNO OT MALKOTO MOM4ETA KOITO ME RAZBIRAT..I PREDI MI BE6E BEST FR..NO TAKA SE RAZVIHA NE6TATA..4E...A SEGA NA KYDE.. :cry: :cry: :cry: HELP ME..PLS!!!!!!!!!!!!!!!!!

dantro
11-14-2007, 20:01
Дечорлига учете се от грешките си не че съм много голям спец в тия неща но други път като си харесаш някое момиче не прави пак тая грешка да я питаш `харесваш ли ме ` или ` искаш ли да ходим заедно` тва е демоде вече .. отдавна когато едно момиче те харесва ти сам трябва да разбереш това а не да ходиш да я питаш

MiMcHeToOo
11-14-2007, 20:02
Запазете си приятелските отношения и това е...Друго няма какво да направиш, казала ти го е в прав текст.Сега не мисля, че трябва да се срамуваш.Харесваш си друго момиче и това е.

+1