PDA

View Full Version : След кола маската на гърдите...



bim_15
11-14-2007, 17:34
На 16 съм, момче. :-$ Правил съм си 3 пъти кола маска на гърдите. След втория път обаче ми останаха някакви белези от пъпките, които се показват веднага като се направи маската. Проблема е, че си останаха като белези. :x След последния път се намазах със силицилов спирт и мисля, че не останаха никакви белези. Сега ме притеснява:
1. Как да премахна тези белези?
2. Когато си направя пак кола маска да очаквам ли отново такава поява на белези и също добре ли е да се прави често кола маска на гърдите? Защото като гледам космите ми почват да растат във всички посоки и се питам дали няма да се влоши състоянието, ако продължавам? :neutral:

LuCiFersAngeL
11-15-2007, 08:37
Всяка кожа реагира разлино на обезкосмяването. Твоята ясно е по-чувствителна, моята също, затова решението е да се мажеш със салицилов спирт след като махнеш космите. Аз като си скубя веждите задължително се мажа, защото иначе ми се възпалява кожата и става на пъпчици :( А за белезите, предполагам, че не са нещо сериозно и ще се махнат след известно време, но ако не можеш да ги търпиш вземи си "Контракттубекс" (това е мазало за лечение на белези), струва към 12 лв. и го има във всяка аптека. За влошаването съм почти 100% сигурна, че ще ти се появят още косми, но това не зависи от кола маската (тя няма да навреди), а от самия ти организъм, хормони, развитие... Все пак си на 16 - още не си спрял да се развиваш.
Айде дано съм помогнала :wink:

DisciplineAndOrder
11-15-2007, 09:12
На гърдите? :shock:

LuCiFersAngeL
11-15-2007, 09:13
На гърдите? :shock:
Момче е! Нормално е 8)

Vladkoy
11-15-2007, 10:54
На гърдите? :shock:
Момче е! Нормално е 8)
на 16 е!

bim_15
11-15-2007, 12:29
Всяка кожа реагира разлино на обезкосмяването. Твоята ясно е по-чувствителна, моята също, затова решението е да се мажеш със салицилов спирт след като махнеш космите. Аз като си скубя веждите задължително се мажа, защото иначе ми се възпалява кожата и става на пъпчици :( А за белезите, предполагам, че не са нещо сериозно и ще се махнат след известно време, но ако не можеш да ги търпиш вземи си "Контракттубекс" (това е мазало за лечение на белези), струва към 12 лв. и го има във всяка аптека. За влошаването съм почти 100% сигурна, че ще ти се появят още косми, но това не зависи от кола маската (тя няма да навреди), а от самия ти организъм, хормони, развитие... Все пак си на 16 - още не си спрял да се развиваш.
Айде дано съм помогнала :wink:
Благодаря, ще почна да се мажа с Контракттубекс, даже и вкъщи имаме такова :)
А не би ли трябвало от кола маската космите да се разреждат и да стават по-тънки? :smt083

sexa_na_kompleksa
11-15-2007, 13:36
За какво по дяволите ти е било да си махаш космите ? Ти си на 15,какво окосмяване имаш по гърдите ? Не е модерно,женствено е , не го ли разбрахте ?!?

bim_15
11-15-2007, 15:24
За какво по дяволите ти е било да си махаш космите ? Ти си на 15,какво окосмяване имаш по гърдите ? Не е модерно,женствено е , не го ли разбрахте ?!?
ГОЛЯМО окосмяване имах! След свършен факт не виждам смисъл да се коментира :neutral:

LuCiFersAngeL
11-16-2007, 21:50
Всяка кожа реагира разлино на обезкосмяването. Твоята ясно е по-чувствителна, моята също, затова решението е да се мажеш със салицилов спирт след като махнеш космите. Аз като си скубя веждите задължително се мажа, защото иначе ми се възпалява кожата и става на пъпчици :( А за белезите, предполагам, че не са нещо сериозно и ще се махнат след известно време, но ако не можеш да ги търпиш вземи си "Контракттубекс" (това е мазало за лечение на белези), струва към 12 лв. и го има във всяка аптека. За влошаването съм почти 100% сигурна, че ще ти се появят още косми, но това не зависи от кола маската (тя няма да навреди), а от самия ти организъм, хормони, развитие... Все пак си на 16 - още не си спрял да се развиваш.
Айде дано съм помогнала :wink:
Благодаря, ще почна да се мажа с Контракттубекс, даже и вкъщи имаме такова :)
А не би ли трябвало от кола маската космите да се разреждат и да стават по-тънки? :smt083
Ами по принцип съм чувала, че при скубане (с кола маска, епилатор...) космите стават по-редки и тънки, но само след продължителна употреба (не става от 2, 3 пъти). Не знам до колко е така, но мога да ти гарантирам, че няма да станат повече като израстат, ще си бъдат както преди. Вече споменах, че кола маската няма да ти навреди, така че споко, космите няма да станат по-гъсти :wink:

bim_15
11-19-2007, 12:57
това е хубаво :) благодаря ти! :smt008

peteto89
11-19-2007, 21:08
Всяка кожа реагира разлино на обезкосмяването. Твоята ясно е по-чувствителна, моята също, затова решението е да се мажеш със салицилов спирт след като махнеш космите. Аз като си скубя веждите задължително се мажа, защото иначе ми се възпалява кожата и става на пъпчици :( А за белезите, предполагам, че не са нещо сериозно и ще се махнат след известно време, но ако не можеш да ги търпиш вземи си "Контракттубекс" (това е мазало за лечение на белези), струва към 12 лв. и го има във всяка аптека. За влошаването съм почти 100% сигурна, че ще ти се появят още косми, но това не зависи от кола маската (тя няма да навреди), а от самия ти организъм, хормони, развитие... Все пак си на 16 - още не си спрял да се развиваш.
Айде дано съм помогнала :wink:
+1 prosto mislim ednakvo :-|