PDA

View Full Version : притеснявам се



veselinka
11-14-2007, 17:57
zaksnqva mi,s gadjeto mi sme go pravihme s prezervativ koito ne se skusa,no sled akta ne se be6e izmil i mi vkara prast otdolu nqkolko pati,ima li veroqtnost da sam zabremenqla?ot kakvo dr moje da mi zakasnqva,mn se pritesnqvam ;(
редактирано от ramaiana
T.7.от Правилника на форума!
Заглавието на темата трябва да е на Кирилица!

pish0nko
11-14-2007, 18:02
ami zakusnqva ti ot tova che se pritesnqvash a inache mislq che netrqbva da se pritesnqvash chak tolkova kisloroda si e svurshil rabotata drugiq put do banqta purvo i togava gush mush aide uspeh :)

Lorelei
11-14-2007, 18:19
Tova e chevyrtata tema,v koqto pitash vse za edni i syshti gluposti.Ne moga da razbera pri polojenie,che i hal haber si nqmash kakvo tochno pravish,zashto go pravish? Hvani nqkoi uchebnik i otvori google ili potyrsi vyv foruma nujnata ti informaciq,poobrazovai se malko i togava si otvarqi krakata i ustata.Aman ot glupavi i neobrazovani hora!

DevilWish
11-14-2007, 18:21
Цикалът ти може да закъснява по хиляди причини ;) Смяна на климата ,приемане на хапчета /особено противозачатачни/....абе спокойно ,но ако закъснее много най-добре си вземи един тест ,за да се успокоиш ;)

burmuni
11-14-2007, 19:49
Теста е 1.50 лв, пишкаш гледаш - ОТРИЦАТЕЛЕН, спираш да се притеснява и ти идва толкова е просто и ясно. В момента ти закъснява, защото се притесняваш колкото повече се притесняваш, толкова повече ще го чакаш. Ае късмет !

bebok
11-14-2007, 19:58
ot pritesnenieto e ili ot smqnata na klimata

Lorelei
11-14-2007, 19:58
Теста е 1.50 лв, пишкаш гледаш - ОТРИЦАТЕЛЕН, спираш да се притеснява и ти идва толкова е просто и ясно. В момента ти закъснява, защото се притесняваш колкото повече се притесняваш, толкова повече ще го чакаш. Ае късмет !

Kyde kazvash tochno testa e 1.50lv ? V moito "selo" e nai-malko 3 lv.

dantro
11-14-2007, 20:11
Tova e chevyrtata tema,v koqto pitash vse za edni i syshti gluposti.Ne moga da razbera pri polojenie,che i hal haber si nqmash kakvo tochno pravish,zashto go pravish? Hvani nqkoi uchebnik i otvori google ili potyrsi vyv foruma nujnata ti informaciq,poobrazovai se malko i togava si otvarqi krakata i ustata.Aman ot glupavi i neobrazovani hora!


Стига се заяждаи с хората бе комплекс ! като си толкова нервна и не ти е приятно в форума никои не те кара да го посещаваш още повече да се караш на всеки които е неук и пита ! форума е направен да задаваме вапросите си а не да се караш във всяка тема не ти ли писна иди си избиваи комплексите другаде.

По темата: чувал съм че цекала може да промени периодака си по всяко време ... също така ако скоро си го правила за първи път също може да ти се объркат датите .. По това което казваш няма никакъв риск да си бременна сперматозоидите умират за няколко секунди в кислородна среда шанса е минимален да си бременна не се плаши и се успокои аиде успех ...

fiama
11-14-2007, 20:16
Шанс за бременност няма- успокой се.

Kyde kazvash tochno testa e 1.50lv ? V moito "selo" e nai-malko 3 lv.

Тестове за бременност има и от левче, както и от 5 лв.

Lorelei
11-14-2007, 20:17
Tova e chevyrtata tema,v koqto pitash vse za edni i syshti gluposti.Ne moga da razbera pri polojenie,che i hal haber si nqmash kakvo tochno pravish,zashto go pravish? Hvani nqkoi uchebnik i otvori google ili potyrsi vyv foruma nujnata ti informaciq,poobrazovai se malko i togava si otvarqi krakata i ustata.Aman ot glupavi i neobrazovani hora!


Стига се заяждаи с хората бе комплекс ! като си толкова нервна и не ти е приятно в форума никои не те кара да го посещаваш още повече да се караш на всеки които е неук и пита ! форума е направен да задаваме вапросите си а не да се караш във всяка тема не ти ли писна иди си избиваи комплексите другаде.

По темата: чувал съм че цекала може да промени периодака си по всяко време ... също така ако скоро си го правила за първи път също може да ти се объркат датите .. По това което казваш няма никакъв риск да си бременна сперматозоидите умират за няколко секунди в кислородна среда шанса е минимален да си бременна не се плаши и се успокои аиде успех ...

Xa xa.Ti ne si normalen obache.Pyrvo,che izobshto ne sym nervna,vtoro foruma si mi haresva dostatychno i treto kato ne si prochel prednite TRI takiva temi na avtorkata,koito bqha pochti syshtite,i na koito poluchi minimum po 20 komentara,nqkoi ot koito bih kazala ot nai-kompetentnite hora vyv foruma,si mylchi! Nqkyde drugade sym otg vednyj,no ne namiram polzata ot tova.

Lorelei
11-14-2007, 20:25
Шанс за бременност няма- успокой се.

Kyde kazvash tochno testa e 1.50lv ? V moito "selo" e nai-malko 3 lv.

Тестове за бременност има и от левче, както и от 5 лв.

Okay.Ne utochnih,che govorq za Sure Check :)

dantro
11-14-2007, 20:32
Оффф просто престани да се заяждаш с хората които са неуки все още забелязвам че го правиш постоянно толкова ли неможеш да отгожориш със знанията си ами трябва да наливаш ти тва ти онова .. Замисли се [-X

Сажалявам че не е по темата

swords1010
11-14-2007, 21:38
Колко време ти закъснява? Едва ли си бременна!

koalka
11-15-2007, 07:32
Няма ти нищо, спокойно.

veselinka
11-15-2007, 08:01
swords1010

Колко време ти закъснява? Едва ли си бременна!


emi edna sedmica ve4e mi zakasnqva

veselinka
11-15-2007, 08:14
kakvo e veroqtnostta da e stanal gaf?po princip i dr pat mi e zakasnqvalo tolkova,za6toto cikula mi e dosta neredoven

krem4et0
11-15-2007, 10:55
Теста е 1.50 лв, пишкаш гледаш - ОТРИЦАТЕЛЕН, спираш да се притеснява и ти идва толкова е просто и ясно. В момента ти закъснява, защото се притесняваш колкото повече се притесняваш, толкова повече ще го чакаш. Ае късмет !

Kyde kazvash tochno testa e 1.50lv ? V moito "selo" e nai-malko 3 lv.
Преди време кака ми си беше купила тест за 1 лв.........верен си беше!

Josefinne
11-15-2007, 11:24
Закъснява ти, защото се притесняваш или просто ей така :D Не си бременна, душо 8-)

natedog
11-16-2007, 16:31
Ами на мен ми е мн тъпо когато някой попита същия въпрос, както в тази тема или сходен ... Ами 1во никой от нас няма как да знае, тъй като не е видял с очите си какво е станало,апък колкото и да го обясняваш ... се тая :) според мен ти и всички др. на които би им хрумнало да направят тема от сорта "имам проблем с цикъла" какъвто и да е ... ИМА СИ ДОКТОР НАРЕЧЕН ГЕНЕКОЛОГ !!! Замисли се... вече 1 седмица ти закъснява а ти какво си направила ... иди на доктор! Все пак този човек е учил поне 5 години за да си земе образованието предполага се че чатка повече от нас какво става на жената между краката :oops: не искам да го приемаш лично,а да си вземеш поука и ОЩЕ УТРЕ ПРИ ГЕНЕКОЛОГ !

alkobalko
11-16-2007, 16:46
Нищо ти няма, не се притеснявай.