PDA

View Full Version : черният грим



Bolt_f
11-14-2007, 18:42
м... не знам дали ще успея да обясня съвсем точно. въпросът ми е, с какво се прави тоя черен грим където има черно на клепача на окото(не само линия...)? прекалено наситено е за да е сенки... молив? някой има ли идея?

MaRiNkA_16
11-14-2007, 18:53
da imam idea-pravi se sus o4na liniq.a v posledno vreme ve4e i ima noca tehnologiq za postoqnen grim neznam dali si zapoznata s neq az ne sum mn i zabravih kak se kazva6e to4no 4e da ti kaja d apotursi6 info no specialno sega kudeto e moderno da si s takuv ve4eren grim na celiq klepa4 se pravi s o4na liniq dosta spoly4livo stava vsi4ko.

krisi_bep
11-14-2007, 18:54
Ами една френдка се гримира така и го прави и с двете :D Първо сенки послое молив или обратното , не съм се интересувала мн мн :)

maLka_FukLa
11-14-2007, 19:02
пФу..аз си слагам черен молив отдолу (дооостаааа) и отгоре черен молив, ама по малко и изглежда доста тъмно и готинкОо :| ...ааа и никакви сенки :]

BeCiRoFaA_Girl
11-14-2007, 19:10
Am az lichno sam si kupila tamno sivi sekni i to stava taka cherno hubavo :)

LuCiFersAngeL
11-14-2007, 20:23
Ами и да не ти се вярва със сенки се прави това. Аз слагам много черен молив отдоло и отгоре мацам с черните сенки и става супер!

aninceto
11-14-2007, 21:06
da taka si e!purvo slagam 4erni senki, a posle 4eren moliv :-P :-) =;

Bolt_f
11-14-2007, 21:11
благодаря много! ;)

sexa_na_kompleksa
11-15-2007, 13:40
Нека да позная - ти си поредната wanna be Емоционално Малтретиран Олигофрен ?

DisciplineAndOrder
11-15-2007, 17:00
Нека да позная - ти си поредната wanna be Емоционално Малтретиран Олигофрен ?

И аз на тва залагам!
Или се опитва да се прави на метълка... :?

rakiQ
11-15-2007, 17:14
Нека да позная - ти си поредната wanna be Емоционално Малтретиран Олигофрен ?

И аз на тва залагам!
Или се опитва да се прави на метълка... :?
оставете момиечето де! кви сте и вие че да и казвате как да се гримира??
омфгм! :-x

{Snow_White_Queen}
11-15-2007, 18:46
Хм...Ми аз слагам обилно количество черен молив отдололо,а отгоре по-малко...Но за по-голям ефект слагам и тъмни сенки и спирала и става пърфект :grin:

Marge
11-16-2007, 21:43
Със сенки се прави. Долу молива дето се изтрива за 2 часа. Очната линия прави линиите прави и няма сенки, а това е всъщност идеята

Abigoria
11-17-2007, 16:08
Молиф или очна и после сенки =D>

otka4ena
11-17-2007, 19:21
Аз слагам черен молив по вътрешната част на окото,после драскам с молива върху пръста си и намазвам от него на клепача,щото със сенки не ми харесва как стои.И накрая слагам очна линия.А относно коментара опушения грим е мн модерен,не само в готическите,метълски или емовски среди.Аз не се причислявам към нито една от тези групи а редовно си правя.Замислете се преди да ръсите простотии де...

Exothermic
11-17-2007, 19:33
Става с наситено черни сенки,аз имам такива,`ма
не ги ползвам,че с това бяло лице дето го имам .... :D 8-) :lol:

paula papi
11-17-2007, 20:00
ами .. аз си го правя с молив .. черен .. който е с нещо като гъбичка .. която го размазва ... струва около 6 8 .. лв.. в козметичните магазини го има .. 100% .. а грима е опушен ..

IdiOtKa
11-18-2007, 12:02
да и аз сега се осъвършенствам в тоя грим ...и да оточня не съм никво емо !!!
моя метод е супер малумен ..начи слагам си черен молив отдоло и отгоре и тъйкато става доста криво отгоре слагам сиви сенки и не си личи че е криво и става дуре ...горе доло но както се казвах се се уча : )

dan4ety
11-18-2007, 14:03
Наскоро си взех едни тъмно лилави сенки. Не съм ги носила навън (но мисля скоро да се случи :-D ), но вчера вечерта нямаше какво да правя и реших да се гримирам :-D Сложих си черен молив на долния и на горния клепач и го размазах с апликаторче за сенки (всъщност, получи се добре :-D ). Сложих си и от лилавите сенки и стана много готино. След това се изтрих и пак си сложих молив. Но понеже моливът ми е мек и го оставих, не го размазах този път и седеше като очна линия, и почнах. На вътрешната страна на окото (демек, която е до носа) си сложих бели сенки, след това до тях розови и след това от лилавите. Размазах там където седяха все едно съм ги правила на линии, и се получи като преливащо. Снимах се с телефона си, ама понеже телефона ми е скапан, не мога да ги изкарам на компютъра, че и да ги пратя на някой не мога, за да ги изкара и да ми ги прати :x Е сега си седят на GSM-a ми и се нервя. Ама иначе стана много готино. :) Малко дълъг се получи този пост, ама ...

ultra
11-18-2007, 14:11
Ползвам черни сенки.Те са ми достатъчни.Не се налага да слагам разни очни линии и моливи.Получава се т.н опушен грим.Мн е готино. 8)