PDA

View Full Version : Как аджеба стават тея свалки, какво пропускам да направя?



Lemon Tree
11-14-2007, 19:10
Ще ми се да избегна отегчителната дължина, на това което ще четете, но за да ме разберете няма друг начин. Хайде, прескачам и еуфоричния увод, почвам направо. Проблема ми е, че съм самотен в личния си живот. Даже работата е там, че нямам личен живот. Или още по-конкретно - на 17 съм и никога не съм си имал гадже, не съм се дори целувал, не съм дори прегръщал момиче... Вече ми се струва, че ще съм вечния девственик. Сега ще си кажете, че като споменах девствен, значи най-големия ми копмплекс е в това. Напротив, просто имам нужда от женска ласка, от момиче до себе, което да обичам, с което да излизаме, да я водя на кино, да се държим за ръце... Може би го изпитвам по-много детски начин все още и това не представля точно това, което правят всички с гаджетата си, но съм изпуснал толкова много през последните си години, че ще се радвам дори на такива дреби неща, като да се държим за ръде, да се гушкаме, целуваме...
Ох, не издържам повече, самотата ме души. Каква е причината да съм пропуснал в едни от най-хубавите си години тази част - момичетата.
Просто не ги разбирам всички момичета, сякаш всички са недостъпни за чувстивтелни момчета като мен. Все ги виждам да са с пълни кретени, които избощно да не проявяват интерес към тях, освен в насока да си начешат патката. Но на момичета явно им харесва този модел на поведение, сигурно единствено липсата на всякаква нежност и кавалерство е това, което ги подлудява. Но аз не умея да бъда такъв, явно прекалено много ми пука, когато заговоря момиче и за това не се получава. Какво ми липсва? Дори на външност съм симпатичен, за много момичета съм сладур и са ми го казвали, но нищо повече. Коя част от характера си трябва да променя, за да потръгне късмета ми, с какво да заинтригувам момиче, с какво да докажа, че си заслужава да е с мен...

Не знам до колко правилно съм изразил, това което исках да кажа, но се надявам, че донякъде ще получа съвет, с който да се коригирам в отношението си пък може и да ми излезе късмета някой ден...
Дано не звуча прекалено отчаяно

Dgaduin
11-14-2007, 19:26
Разбирам те чудесно пич но съвет просто не мога да дам :neutral:

dantro
11-14-2007, 19:41
Добре пич ти правиш ли някакви опити да излезеш с някое момиче да я поканиш някаде да общуваш по пъноценно с някоя ... пък и да не е пълноценно да си бращолевите глупости мисля че неможе да ти има нещо на теб самия // може би не си се опитал да го направиш досега и ако си се опитвал сподели как реегират момичетата или нещо по конкретно

MiMcHeToOo
11-14-2007, 20:06
Не мисля, че е детско просто си романтичен в което няма нищо лошо. Много малко момчета са такива. Та по темата - ми ше се наложи да седиш и да чакаш някое найстина свестно момиче, за да не останеш разочерован.

atanakata
11-14-2007, 20:10
човек, ако знаеш колко ми е познато...
все едно си най добрия ми фр преди половин година...
същата история
абсолютно!
в момента обаче пича е с адското момиче ;) та... нека караме направо
най важното нещо, ама наистина най важното нещо е да си ОБЩИТЕЛЕН
нямаш си на идея от какво значение е това... когато едно момиче види че има какво да й кажеш... вече е по-различно
лично момичета са ми споделяли как единственото нещо, което ги дразни в него (най добрия ми фр) е че само мълчи и не казва нищо... (и че имаше малко гейски обноски, ама то тва лесно се коригира)
така че моя съвет е... говори с тях, за каквото и да било, говори си и ги забавлявай, доколкото знам, момичетата обожават да се смеят и да бъдат разсмивани
щом си симпатичен, значи нямаш никъф проблем
единственото което трябва да направиш е да станеш по общителен... и дори мога да ти кажа как става... хващаш се с някой приятел, който е с повече познати, излизате по често (излизай човек, това му е майката) и се запознаваш с много момичета и момчета(което по слабо те вълнува)
това е от мен... изисква се време, не става бързо тази работа ;)
П.П. пич.. и не се притеснявай от това че си чувствителен и се отнасяш добре с момичетата... показвай го! колкото и да не ти се вярва, някои го оценяват ;) и спокойно... Бог е отредил място в тоя свят на такива като теб, мен и най-добрия ми фр :Р
успех ;)

n1ght_shadow
11-14-2007, 20:13
Не мисля, че е детско просто си романтичен в което няма нищо лошо. Много малко момчета са такива. Та по темата - ми ше се наложи да седиш и да чакаш някое найстина свестно момиче, за да не останеш разочерован.
напълно съгласен... и аз си падам по романтичното ама поне не седя и да се здухвам
и пич намери си некое занимание с което да се разсеиваш от този проблем ;) за сичко ще му доиде времето

punkrock
11-14-2007, 20:20
atanakata
е прав, просто трябва да се опиташ да си по-общителен. Ако незнаеш какво да кажеш примерно просто започни с първото, което ти се е случило и говори там чат пат докато не подхванете някоя интересна тема, за да се опознаете. И тъй...

Успех ти желая! :smt001

HolySmoker
11-14-2007, 21:01
Имам абсолютно същия проблем не знам в мен ли е проблема или в тях,
винаги гледам да бъда мил с тях но те са безразлични към мен 0 внимание направо,за гей ли ме мислят, грозен ли съм, защо никой не отвръща на моите чуства просто искам малко внимание и да бъда обичан. Защо постоянно ги виждам да ходят с "дебили" меко казано
опитвал съм се да ги заговоря, канил съм ги на по кафе и пак нищо
вече се чудя дали да не им казвам директно че искам да бъдем нещо повече от приятели. Толкова съм очаян че понякога съм мислил и за много грозни неща като например да се самоубия, но след като се замисля какво ще причиня на близките си, се отказвам от това. Не знам хора помогнете на такива като нас особняците :-# :-#

atanakata
11-14-2007, 21:06
Имам абсолютно същия проблем не знам в мен ли е проблема или в тях,
винаги гледам да бъда мил с тях но те са безразлични към мен 0 внимание направо,за гей ли ме мислят, грозен ли съм, защо никой не отвръща на моите чуства просто искам малко внимание и да бъда обичан. Защо постоянно ги виждам да ходят с "дебили" меко казано
опитвал съм се да ги заговоря, канил съм ги на по кафе и пак нищо
вече се чудя дали да не им казвам директно че искам да бъда нещо повече от приятели. Толкова съм очаян че понякога съм мислил и за много грозни неща като например да се самоубия, но след като се замисля какво ще причиня на близките си, се отказвам от това. Не знам хора помогнете на такива като нас особняците :-# :-#

еми прочети ми поста по-горе... мисля че това помага... поне на практика сме го прилагали, а и на теория не куца
и само да вмъкна нещо....
не всяко момиче се "впечатлява" ако й кажеш "искаш ли да пием по кафе"
имам приятелки, на които ако им кажеш "ай на по бира" ще имаш мн по голям успех ;)
така че, може би не подбираш какво да кажеш на някое момиче... а и го има и другото.... може да подбираш все такива... "прости п*тки"

dantro
11-14-2007, 21:12
А ти защо забога си мислиш че едно що годе момиче ще се впечатли от ` ai da hodim na kafe ` ili `ai da piem po bira` Едно красиво момиче чува това всеки ден ... ти впечатляваш ли се от нещп което ти се случва всеки ден ... Момиче се впечетлява с прости елементарни работи .. като например да направиш някакъв какъвто и да е хубав жест към нея .. приятелю не става с аи да хоим на кафе .. просто не върви .. така ще си като всички останали кретени които я канят на кафе ... по няколко пъти на ден тя ще си измисля причини да не излезе с теб .. трябва да се харесаш с нещи преди да я водиш кадето и да е ... Трябва да я впечатлиш и да се отличиш от всички останали ...

atanakata
11-14-2007, 21:19
А ти защо забога си мислиш че едно що годе момиче ще се впечатли от ` ai da hodim na kafe ` ili `ai da piem po bira` Едно красиво момиче чува това всеки ден ... ти впечатляваш ли се от нещп което ти се случва всеки ден ... Момиче се впечетлява с прости елементарни работи .. като например да направиш някакъв какъвто и да е хубав жест към нея .. приятелю не става с аи да хоим на кафе .. просто не върви .. така ще си като всички останали кретени които я канят на кафе ... по няколко пъти на ден тя ще си измисля причини да не излезе с теб .. трябва да се харесаш с нещи преди да я водиш кадето и да е ... Трябва да я впечатлиш и да се отличиш от всички останали ...

ти колко често си чувал от твоите приятелки: "леле днес един тип ми каза да пием по бира и си изкарахме мн яко"
'недостижимите' мацки са нацуцаните и нагримираните с по 2 тона фон дьо тен... но сиг не си се замислял колко красиви, и най важното - свестни, момичета има, които ходят почти без грим и с кецове, вместо високите ботушки на токчета ;) мн зависи къде се целиш... пак го казвам!

dantro
11-14-2007, 21:24
Едно мога да ти кажа има момичета които са красиви и не са надути ... просто трябва да ги опознаеш .. ти като видиш едно хубаво момиче което се подържа .. неходи с кецове а с ботущи кво си казваш ... ? тая е надута ?? Ако си казваш това много бъркаш първо опознаи мацката и тогава чак си прави извудите аз съм с перфектното момиче .. красива .. що годе умна не се надува и ме обича повече от всичко на света .. за да спечелиш любовта на едно момиче първото и наи важно трябва да я впечатлиш ..
много се отклонихме от темата

atanakata
11-14-2007, 21:27
Едно мога да ти кажа има момичета които са красиви и не са надути ... просто трябва да ги опознаеш .. ти като видиш едно хубаво момиче което се подържа .. неходи с кецове а с ботущи кво си казваш ... ? тая е надута ?? Ако си казваш това много бъркаш първо опознаи мацката и тогава чак си прави извудите аз съм с перфектното момиче .. красива .. що годе умна не се надува и ме обича повече от всичко на света .. за да спечелиш любовта на едно момиче първото и наи важно трябва да я впечатлиш ..
много се отклонихме от темата

наистина мн се отклонихме :D
еми радвам се че си с такова момиче ;) успех ти пожелавам с нея :Р и не съм го казал... не всяко красиво момиче е надуто, просто момчето визираше точно тези млади дами ;)
а за кецовете и ботушките... въпрос на социална среда

dantro
11-14-2007, 21:32
Та пич които си постнал темата ... едно знаи когато си пред момиче трябва да си адцки общителен разправаи някви филми там стараи се да я впечатлиш но не да излежда че го правиш нарочно все едно си говориш с твои добър приятел .. и малко по малко нещата ще си доидат на мястото след време ще и покажеш че испитваш нещо към нея .. било то с погледи или нещо ... хората са го казали няма жени които не пускат има маже които незнаят как да искат ..

dantro
11-14-2007, 21:32
Не че аз съм много вещ в това отношение но все пак засега се спрявам аиде поздрави :)

Phenomenon
11-15-2007, 01:15
Виж ми подписа.
Точка 7. ;)

drob4e
11-15-2007, 05:39
Ъъ ... заглеждай по-нормалните момичета. В смисъл тея 'облячените,натоканите', които ходят с идиоти, ... са ходили, ходили и има голяма възможност да не ти обърнат внимание от първия път, а това ще ти се отрази още по-зле на самочувствие, увереност и т.н. ЕСТЕСТВЕНО, има и изключения сред тях ....
Замисли се колко момиченца като теб има ... и така примерно ти стоиш в училище на 2рия етаж и гледаш яките каки с 'идиоти' долу ... и искаш и ти да си там .. а някъде на 3тия етаж стои добро приятно момиченце и гледа яките батковци с 'курви'( за нея е обратното :D ) ... и ти стоиш и гледаш и тя стои и гледа, а може да се си стоите заедно и да се гледате ...
Има значение от къде си, какво училище учиш( МГ с добри дечица, или някакво с повече момченца), какво допълнително правиш, къде ходиш и т.н. ..
След месец, два, три .... или пък година(много зависи от теб) ще си забравил за тази тема, няма и да искаш да я помниш и ще се имаш хубаво здраво право момиченце, вервай ми :razz:

Roko123
11-15-2007, 06:20
bace prosto teq momi4eta sa s o6te po lo6 li4en jivot i ot teb 4e da padat na nivoto da hodqt s kakto ti kaza "kreteni" za tva te savetvam da po4aka6 o6te mesec-dva izlez s nqkoq dr ostavi q tq da govori zna4i edno momi4e moje da ti govori s 4asove bez da se umori samo q podtikvai i ne6tata moje i da stanat =] jelaq ti uspex

slun4ice_90
11-15-2007, 08:22
Не мисля, че е детско просто си романтичен в което няма нищо лошо. Много малко момчета са такива. Та по темата - ми ше се наложи да седиш и да чакаш някое найстина свестно момиче, за да не останеш разочерован.Много се кефя че си романтичен,и не мислиш само за ебане.Момчетата от твоя ''вид'' са на изчезване. :lol: А за тва че нямаш гадже не е болка за умиране,ще се намерите. :wink:

atanakata
11-15-2007, 10:18
Хах... сега се сетих нещо, което бях чул, че върши работа...
както каза някой по-горе, само подтиквай момичето да говори, те ЗА БОГА не се уморяват изобщо :D трябва да ги предразположиш (има и по-стеснителни такива) и все пак ако нещата отидат на двучасово мълчане :lol: прасни някой др лаф (така да се каже)
та първоначалната ми идея беше - задавай им въпроси (но не от сорта на: "как се казва брат ти" или "какво мислиш за екзистенциалния проблем на нашето общество" :D най-лесно е да си говорите за някакви клюки, те обичат да го правят, а и на теб ще ти е забавно) и те ще отговарят и така по някое време разговора ще тръгне от самосебе си ;)

kifla
11-15-2007, 10:31
повече общителност и внимание е номера .Аз съм момиче и някой би ми се харесал ако се държи внимателно с мен,ако ме забавлява ,а не да е някъф пълен кретен излязал от някое гето! :-P

Vladkoy
11-15-2007, 10:35
Бъди общителен и винаги готов за нови запознанства... Следващия път вместо да казваш само 'здрасти' на някоя приятелка ( каквато и да е ), кажи и "как е" .. :)
Така се почва. Преди доста време и аз си мислих, че имам подобни проблеми, но просто се отпуснах и всичко идва от само себе си :)

LitTlE_BeBsIiI
11-15-2007, 10:54
Не прочетох темата а само заглавието и ще ти кажа...говори още малко на АДЖЕБА на мацките...и после се чуди защо не ставали свалките :)

atanakata
11-15-2007, 12:06
Не прочетох темата а само заглавието и ще ти кажа...говори още малко на АДЖЕБА на мацките...и после се чуди защо не ставали свалките :)

еми, мацка, да си беше направила труда да я прочетеш ;)
ето заради такива като теб е темата... които вместо да видят хилядата хубави неща, виждат единственото лошо... нямам думи просто :? 2 думи от мен - преди да съдиш по нещо за някого, първо го опознай ;) лек ден ти желая :)

dantro
11-15-2007, 12:11
Хах... сега се сетих нещо, което бях чул, че върши работа...
както каза някой по-горе, само подтиквай момичето да говори, те ЗА БОГА не се уморяват изобщо :D трябва да ги предразположиш (има и по-стеснителни такива) и все пак ако нещата отидат на двучасово мълчане :lol: прасни някой др лаф (така да се каже)
та първоначалната ми идея беше - задавай им въпроси (но не от сорта на: "как се казва брат ти" или "какво мислиш за екзистенциалния проблем на нашето общество" :D най-лесно е да си говорите за някакви клюки, те обичат да го правят, а и на теб ще ти е забавно) и те ще отговарят и така по някое време разговора ще тръгне от самосебе си ;)


Самоче така трябва да умрее да я слуша :)


Към автора на темата пич ... ти някога правил ли си опити да говориш с момиче да я заведеш някаде само двамата или нещо такова ? :roll:

krem4et0
11-15-2007, 12:54
Ще ми се да избегна отегчителната дължина, на това което ще четете, но за да ме разберете няма друг начин. Хайде, прескачам и еуфоричния увод, почвам направо. Проблема ми е, че съм самотен в личния си живот. Даже работата е там, че нямам личен живот. Или още по-конкретно - на 17 съм и никога не съм си имал гадже, не съм се дори целувал, не съм дори прегръщал момиче... Вече ми се струва, че ще съм вечния девственик. Сега ще си кажете, че като споменах девствен, значи най-големия ми копмплекс е в това. Напротив, просто имам нужда от женска ласка, от момиче до себе, което да обичам, с което да излизаме, да я водя на кино, да се държим за ръце... Може би го изпитвам по-много детски начин все още и това не представля точно това, което правят всички с гаджетата си, но съм изпуснал толкова много през последните си години, че ще се радвам дори на такива дреби неща, като да се държим за ръде, да се гушкаме, целуваме...
Ох, не издържам повече, самотата ме души. Каква е причината да съм пропуснал в едни от най-хубавите си години тази част - момичетата.
Просто не ги разбирам всички момичета, сякаш всички са недостъпни за чувстивтелни момчета като мен. Все ги виждам да са с пълни кретени, които избощно да не проявяват интерес към тях, освен в насока да си начешат патката. Но на момичета явно им харесва този модел на поведение, сигурно единствено липсата на всякаква нежност и кавалерство е това, което ги подлудява. Но аз не умея да бъда такъв, явно прекалено много ми пука, когато заговоря момиче и за това не се получава. Какво ми липсва? Дори на външност съм симпатичен, за много момичета съм сладур и са ми го казвали, но нищо повече. Коя част от характера си трябва да променя, за да потръгне късмета ми, с какво да заинтригувам момиче, с какво да докажа, че си заслужава да е с мен...

Не знам до колко правилно съм изразил, това което исках да кажа, но се надявам, че донякъде ще получа съвет, с който да се коригирам в отношението си пък може и да ми излезе късмета някой ден...
Дано не звуча прекалено отчаяно


Аз са целунах за първи път на 18 без 2-3 месеца, а истинска връзка в смисъла на думата, който аз разбирам имам от 19 годишна. Секс съм правила за първи път на 20 и изобщо................според съвременните разбирания и представи съм твърде закъсняла. Знам как се чувства. И аз на 17 се чувствах така. Отдадох липсата на гадже на факта, ч бях по-полничка, но след отслабването с 11-12 кила и постигането на мечтаната фигура, пак нищо не постигах. Все се влюбвах или харесвах мъже, които не отвръщаха на чувствата ми или просто ме лъжеха и манипулираха....не получих истинска топлина, обич, връзка. И се отчаях от живота. не спирах да ходя по срещи, но не знам защо мъжете са такива-не казват не те харесвам, а обещават, че ще има друго излизане, а то вс не се осъществява...................
Абе кофти пубертет. Спрях да се надявам в 1 момент че и мен някой ще ме обича, цени и уважава, че няма да ме гледа като кукличка за забавление. И1 ден срещнах човек, от който може би можех да очаквам подобно отношение......................истор ията е дълга, но в момент се радвам на 3 годишна връзка, чувствам се прекрасно, изживяла съм тези мигове, които на 15 съм пропуснала и не съжалявам, че така се е получило. щеше да ми е гадно да ги бях изживяла с някой дрг..............господ си знае работата и събира, обича да казва майка ми. Доколко е права не знам, но каквото има да става ще стане. Ако имаш търпение, нещата ще се наредят не както искаш, а така както от позицията на изминалото време, ще разбереш, че е било най-добре. Може би до 17 не си имал връзка, защото не си срещнал момичето, с което да си струва да изживееш тези неща. Тя повярвай ми няма да тича подир гадните батковци, дето мислят с доната си глава, а щ иска да отдаде цялото си същество само на теб...................Просто имай търпение!

Lemon Tree
11-15-2007, 18:36
Към автора на темата пич ... ти някога правил ли си опити да говориш с момиче да я заведеш някаде само двамата или нещо такова ? :roll:


Имах една забивка доста одавна на един купон, но това по-скоро не беше забивка, защото аз нямах намерението да се забивам с въпросното момиче. По време на купона тя се мляскаше с различни момчета и нямах намерение да имаме нещо общо.
В края на купона, когато се изпращахме тя се "лепна" за мен, без да го очаквам и искаше да я изпратя. Може би ме бе харесала и аз не знам защо точно в края реши да прави нещо. Изпитах някаква тръпка, от това, че тя се гушкаше в мен и ми беше приятно и аз не се стеснявах да отвърна със същото въпреки, че за мен това нямаше смисъл защото не я харесвах. Но явно от това, че ми беше за сефте, момиче да демонстира, че ме харсва и реших да видя докъде ще стигнат нещата.
Видимо си беше леко пияна и реших, че не искам да използвам ситуацията на нейната момента слабост и за това си разменихме контакти и т.н. и се изпратихме с една символична целувка. Уговорихме се да се видим на другия ден като сякаш бях в очакване на нещо особено, но тя беше домъкнала някакви нейни приятели. Стесняваше се да говори за случилото се снощи и сякаш нарочно се отдръпваше от мен. Всъщност не очаквах, че ще е с приятелите си, а може би те бяха фактор този път да не е така "общителна", всъщност сдухания начин по-който се държеше ме накара никога повече да не я потърся, но все пак ето, че бях направил някаква стъпка поне да я поканя да се видим за втори път въпреки, че не ми допадаше. Но поне го пазя като някакъв скромен опит, все пак и това е нещо... Имал съм и други забивки, къде къде по-далече от това дори да ми обърнат внимание, но съм опитвал.
Не знам обаче къде са моите слабости и какво да направя, за да се харесам на момиче, което наистина харесвам.

xXxScreamxXx
11-16-2007, 13:19
Ehhh tvoeto ako e detsko to moito nzzZ kFo trqq da e !! :P Prosto sme qko zabludeni roamtici :D :D :-)

white_chik
11-16-2007, 19:06
Радвам се,че все някъде има момчета като теб,защото вече се бях отчаяла,че простоията е заляла света.навсъкаде всимки момчета се парвят на прсотаци и се мислят за оригинални.Не е нужно да се променяш.Щом момичетата,които познаваш си падат по примати,еми значи това ен са момичетата за теб.

Take1nlov3
11-16-2007, 20:46
И аз съм нещо такова което по горе посочихте ... всички приятели ме харесват заради характера които имам макар и 80 % от приятелите ми да са момичета ... не съм с перфектна фигура 74 килограма 185 см съм ;( но до сега не съм имал така да се каже "любов" не мога да намеря момичето с което искам да прекарам остатака от живота ми бил той 1 ден 1 седмица 1 година ... имах само 1 подобен случеи ;( момичето което харесвах ; обичах от 7 клас (сега съм 9) и тя така гадно ме отряза макар че аз съм и най добриятел приятел и не 1 път ми го е доказвала както и аз на нея :-# доиде време когато се заговорихме обаче тя имаше приятел с които се вижда по 1 месец наи много в годината понеже тои живее и учи в Англия ... и аз и казах какво изпитвам и тя ми каза и аз много те обичам но като приятел не мога имам нищо повече с теб ;( може би имаше момент когато аз те обичах но вече няма съжелявам разплака се и си тръгна ;( и ми стана супер кофти обаче сега всичко с нея е ок все 1 нищо не е било.Всичките ми момчета приятели ми се хвалят постояно аз си фанах 1 супер хубава много хубаво тяло ... друг ми казва вчера ми правиха св*рки.А аз нямам какво да кажа ;( което е наи жалкото и така аз маи прекалих малко повече написах от колкото трябваше ако някои може да каже г/д към какво да се ориентирам смисал какъв вид момиче казвали са ми че не трябва да е супер красива а просто да има нещо в главата и "красив" характер ;) гледам има доста хора които са г/д на моето положение, може би рано или късно ще доиде и нашето време.Надеждата умира последна :) Приятна вечер ще гледам форума за отговори ;]

Dgaduin
11-16-2007, 21:26
Е оказа се че не сме чак толкова малко :) Ние не можем да ти кажем какво да търсиш това сам го избрираш :) Иначе нищо не пречи да е секси и да е умна или пък обратното, всичко зависи от това с какви хора обичаш да излизаш и с каква компания ти е приятно да си :) За надеждата "няма невъзможни неща " :) Аз ще се надявам да получа още един шанс а за тези които ще им е за пръв път късмет с момичетата
:wink:

Take1nlov3
11-16-2007, 21:34
абе викам да лягам вече че утре съм н бачкане и няма мога стана лека вечер :smt010 :smt010 :P

assd
11-16-2007, 22:02
оффф секи като каже "голем съм красавец, направо са луди по мене" ми е ясно че си некой смотаняк!
не съм момиче ама ще ти кажа че харесват да си арогантен, груб, отворен и непукист (както ти каза всъщност), щом искат така - така го правя 8-)
не съм брад пит, въпреки че прякора ми е убавеца, обач епроблеми с момичетата (всъщност само ку*ви напоследък се въртят, нема нормални момичета вече... не че ми пречи ама) щот съм груб, държа се като кретен, правя се на прост и джвакам дъвка с отврена уста! (въпреки че не съм такъв, ама щом се харесва требва да се симулира :D ) ако и караш черен голф нема грешка (пак се хваля - е те и да се хвалиш обичат :lol: )
айде успех и не се сдухвай - като станеш на 75 год ще има ошав и за тебе :lol: :lol: :razz:

dantro
11-16-2007, 22:24
оффф секи като каже "голем съм красавец, направо са луди по мене" ми е ясно че си некой смотаняк!
не съм момиче ама ще ти кажа че харесват да си арогантен, груб, отворен и непукист (както ти каза всъщност), щом искат така - така го правя 8-)
не съм брад пит, въпреки че прякора ми е убавеца, обач епроблеми с момичетата (всъщност само ку*ви напоследък се въртят, нема нормални момичета вече... не че ми пречи ама) щот съм груб, държа се като кретен, правя се на прост и джвакам дъвка с отврена уста! (въпреки че не съм такъв, ама щом се харесва требва да се симулира :D ) ако и караш черен голф нема грешка (пак се хваля - е те и да се хвалиш обичат :lol: )
айде успех и не се сдухвай - като станеш на 75 год ще има ошав и за тебе :lol: :lol: :razz:


Плаибои .. противоречиш си леко немислиш ли :razz:

assd
11-16-2007, 22:31
що тъй :grin: :lol:

dantro
11-16-2007, 22:41
Ами прочети си пак предишния пост и си помисли ;) Казваш че всеки които каже че е готин ти е ясен и т.н .. апък ти се всъщност правиш абсл. същото правиш се на готин пък и да си няма лошо .. но се пак си противоречиш :smt003 сажалявам че поста ми се превърна в гаден спам .. но трябваше да ти обесня .. защото си любопитен такъв

assd
11-16-2007, 22:48
нема баце- я съм прос пастир, въртим гегата, стрижем овци... 8-)
нема готино, само ямурлука ми е фешуън (розов такъв) и затва немам проблем с жените - и те са стадо като овцете и козите, само дет се водят по друга гега :razz:

nyx
11-16-2007, 23:21
Имам абсолютно същия проблем не знам в мен ли е проблема или в тях,
винаги гледам да бъда мил с тях но те са безразлични към мен 0 внимание направо,за гей ли ме мислят, грозен ли съм, защо никой не отвръща на моите чуства просто искам малко внимание и да бъда обичан. Защо постоянно ги виждам да ходят с "дебили" меко казано
опитвал съм се да ги заговоря, канил съм ги на по кафе и пак нищо
вече се чудя дали да не им казвам директно че искам да бъдем нещо повече от приятели. Толкова съм очаян че понякога съм мислил и за много грозни неща като например да се самоубия, но след като се замисля какво ще причиня на близките си, се отказвам от това. Не знам хора помогнете на такива като нас особняците :-# :-#

ами виж пич...аз имах същия проблем...момичетата още от запознанството ни знаеха какво ми се върти в главата...не исках секс или нещо сериозно...просто докато гледах някое красиво момиче, си представях как вървиме прегърнати и се обичаме...естествено само по погледа ми си личеше всичко онова което исках и това може би ги плашеше-те си ме режеха, но тактично,защото даже си личеше колко съм чувствителен...за това спри да ги искаш,за момент подтисни това желание за ласки и просто КОНТАКТУВАЙ С МОМИЧЕТАТА!говори им като на хора не като на жени(мацки не се обиждайте! :oops: ) а ако не можеш да го прикриеш...носи очила...аз така правех-слагах черни очила и те просто не знаех колко "надъхано гледам" :-D инъче най-важно е самочувстието-разбери,че всеки е достоен за любов и ласки!ТИ СЪЩО!Не крий това, че си романтичен,за да те хареса точната!Не си струва да се хабиш за момичета,които не оценяват качествата ти... :) Покажи на "избранницата", че е единствената за тебе,само ако тя може да го оцени!

krem4et0
11-19-2007, 11:01
оффф секи като каже "голем съм красавец, направо са луди по мене" ми е ясно че си некой смотаняк!
не съм момиче ама ще ти кажа че харесват да си арогантен, груб, отворен и непукист (както ти каза всъщност), щом искат така - така го правя 8-)
не съм брад пит, въпреки че прякора ми е убавеца, обач епроблеми с момичетата (всъщност само ку*ви напоследък се въртят, нема нормални момичета вече... не че ми пречи ама) щот съм груб, държа се като кретен, правя се на прост и джвакам дъвка с отврена уста! (въпреки че не съм такъв, ама щом се харесва требва да се симулира :D ) ако и караш черен голф нема грешка (пак се хваля - е те и да се хвалиш обичат :lol: )
айде успех и не се сдухвай - като станеш на 75 год ще има ошав и за тебе :lol: :lol: :razz:
Аз сигулно съм сбъракана, ма видя ли некултурен мъж, който ми дъвнч насреща, псува и се тежкари с новата кола на баща си.............направо ми иде да :-&
Всеки с разбиранята си, ама тия много ме дразнят. А на 1 истинска жена, която си знае цената, подобен мж няма да й направи и грам впечатление!

oTPoBHa
11-19-2007, 12:12
пич.. глей ся.
ще мине време, след като навлезеш в тази среда, ако мога тъй да се изразя, и ще разбереш сам, че няма нищо по-хубаво от чистото и искрено приятелство, с момиче, с момче.. вобще тая работа с любовта е голяма тъпня. ! Но и от това си трябва.. Човека, с когото съм в момента, ми е казвал, че е абсолютно същия... кат теб.. и аз го виждам де.. но няма нищо лошо.. каза ако ти не беше раздвижила нещата, смисъл такъв че аз го харесвах тогава тоя човек, просто ми беше обсебил ума, и реших че на всяка цена ще бъдем заедно и просто нещата ще са окей.. и казва, че ако аз едва ли не не бях започнала да му демонстрирам по някакъв начин чувствата си, той едва ли е щял да направи нещо, дори и да е имал чувства.. разбираш ли? Просто някои хора така са възпитани.. някакси така възприемат нещата. Пък и да не говорим за това, че момчетата години наред са били възпитавани да не плачат да речем и да си крият чувствата, да не се поддават на емоции.. разсъждавай е така.. според мен в момента ти може би заглеждаш някое момиче.. има някое момиче, което те привлича.. просто прави нещата както ги чувстваш, това е единствения съвет, който мога да ти дам.. отпусни се, отдай се на чувствата.. кажи това, което ти е на сърце и не се притеснявай - момичето най-вероятно ще го усети (защото тези неща се усещат) и ще вземе нещата в свои ръце. В това няма нищо лошо.. никъде не е казано че всичко трябва да зависи от теб, не се притеснявай. Трябва да бъдеш естествен - нищо от характера ти не ти пречи, просто си притеснителен, когато става дума за момичета. Може би просто те интересуват други неща, както например моя човек го интересува музиката и конкретно - барабаните, теб може да те интересува нещо друго, замисли се.. И просто в един момент си осъзнал, както сам казваш, че имаш нужда от момиче.. много ми харесва сравнението, което употребяваш "изпитвам по детски нещата". .. сам си признаваш.. ми окей еба си може и да съм си дете ама, мамка му, искам и аз малко да разбера какво е .. *) директно и кажи на момичето, какво мислиш. остави я да те опознае.. според мен си голям пич след като така открито признаваш, а не го криеш .. така тя ще си извади изводи за теб колко си някси.. истински, открит , и че приемаш нещата такива, каквито са.. Не се притеснявай да и признаеш. Ако не се досети - значи е lame - а.к.а тъпа кифла, която не разбира нищо от любов и чувства.
Пък да ти кажа, заеби ги ония там дет се мислят за големите свалячи и гъзари.. само най тъпите чалгарски курви тръгват с тях, щот няят акъл! дреме ти.. всичко ще се нареди.. пий една чаша студена вода и ще видиш как ще ти се изяснят нещата. *) много объркани думи написах, ама се надявам поне малко да си ме разбрал. :)
успех ти желая :-$