PDA

View Full Version : Помогнете ми, защото аз не мога...



julturka
11-14-2007, 19:34
Taka iskam da zapochna s tova che mnogo dulgo vreme sum s edno mom4e i ne go obicham ne mi trupva i nikoga ne mi e trupvalo,kato na vlubeno momi4e,no sum mnogo prevurzana kum nego MNOGO,imam chuvstvoto che nishto ne bih mogla da napravq bez nego.Imam chuvstvoto che toi e suvurshen,no ne moga da go obikna.kazvala sum mu go i naskoro pak mu go kazah,no tozi put bqh kategorichna i mu kazah che iskam da se razdelim i mi e mnogo tejko no ne mislq che trqbva da se subirame otnovo,zashtoto nqma smisal da go luja i da gubq vremeto na dvamani kato prez tva vreme moje naistina da sre6tnem hora koito da obichame i te da ni obichat..toi mnogo me obicha i ako produlja da sum s nego imam chuvstvoto che sled vreme shte strada mnogo pove4e za men,makar i sega da mu e adski tejko...no sum sigorna 4e ako ne e skoro to mnogo skoro ako trugnem pak,6te se razdelim..zashtoto iskam da obicham..a toi ne e 4ovekut..taka mislq az a vie?(na nqkolko puti sme stigali po4ti do razdqla zaradi trupkata no na nego ne mu e problem da ne go obicham) :cry:

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

MiMcHeToOo
11-14-2007, 19:41
правилно си постъпила..

ssiska
11-14-2007, 19:52
ei mila...da ti kaja li..moqta situcia e tochno takava...1:1 i az go ostavih,no znam che mn strada toi...i men me boli zaradi tova...che nemoga da go obikna....kakto sam obichala dr momche i ne moga da usetq taq trypka s nego..

razbito^sarce
11-14-2007, 19:54
Izglejda tova momche, s koeto si bila si prevyrzana kym nego kato priqtel samo? Lubovta e chuvstvo, koeto se chuvstva sys syrceto, kolkoto i da smqtame, che mojem da q kontrolirame, ne e taka... Spored men lubovta e sydba i e mychenie da si s nqkogo, kogoto ne obichash, trqbva da ti e nasyrce chovekyt,s koito si. Всеки си има своята половинка и рано или късно я намира... Добре е когато всичко приключи на време...

dantro
11-14-2007, 19:57
ИЗГЛЕЖДА момчето е лудо по теб прави всичко за теб можеби ще си даде живота за теб .. за да се влюби тои толкова трябва да е бил с теб поне месец ... а ти защо си била с него толкова време ? ДА го залъгваш и да му даваш празни надежди ... Това сте повечето жени .. нямам думи.
Помисли малко за него бе закво си му пречинила това ..

led_i_ogyn
11-14-2007, 20:31
правилно си постъпила..

:!:

ssiska
11-14-2007, 20:44
ИЗГЛЕЖДА момчето е лудо по теб прави всичко за теб можеби ще си даде живота за теб .. за да се влюби тои толкова трябва да е бил с теб поне месец ... а ти защо си била с него толкова време ? ДА го залъгваш и да му даваш празни надежди ... Това сте повечето жени .. нямам думи.
Помисли малко за него бе закво си му пречинила това ..
tq da ne e iskala pyk tova da mu prichini ??? moje da go e obichala ili pone da si e mislela taka shtoto e bila privyrzana kam nego....kvo e vinovno momicheto ???

dantro
11-14-2007, 20:56
ИЗГЛЕЖДА момчето е лудо по теб прави всичко за теб можеби ще си даде живота за теб .. за да се влюби тои толкова трябва да е бил с теб поне месец ... а ти защо си била с него толкова време ? ДА го залъгваш и да му даваш празни надежди ... Това сте повечето жени .. нямам думи.
Помисли малко за него бе закво си му пречинила това ..
tq da ne e iskala pyk tova da mu prichini ??? moje da go e obichala ili pone da si e mislela taka shtoto e bila privyrzana kam nego....kvo e vinovno momicheto ???


Кво е виновна ли виновна е че го е баламосвала супер много време! тои сега я обича а тя неиска да е с него а на него какво му е ? сис пак не мислиш за хората около теб ... стига с този егоизам бе ване

ssiska
11-14-2007, 20:59
[
Кво е виновна ли виновна е че го е баламосвала супер много време! тои сега я обича а тя неиска да е с него а на него какво му е ? сис пак не мислиш за хората около теб ... стига с този егоизам бе ване[/quote]

ami da obache i tq se e zablujdavala...ne e znaela kakvo iska... i ne sam igoist :))) az ako bqh nqmashe da me ebe za moq bivsh ..

dantro
11-14-2007, 21:04
Ами ако ти пукаше за него нямаше да го оставиш и нямаше да го баламосваш толкова време да позная колко ... 8 месеца :?

ssiska
11-14-2007, 21:12
ae imenno che mi puka za tva go napraih...inache moeshe da sam s nqkoi drug sega i pak da sam s nego...zashto da go lyja??? bqh s nego 6 meseca... a i momicheo sig koeto pusna temata e v syshtata situacia kato men..

dantro
11-14-2007, 21:15
Ами добре щом си го направила с тази цел а тои сега имали си друга щастлив ли е или страда още .. по теб ... колкото и да е жалко

koalka
11-14-2007, 21:18
Еми, така е трябвало да направиш - разделяте се и това е.Няма смисъл него да лъжеш, а да се измъчваш ти.Привързаността не е достатъчна за една връзка, трябвало е много по-рано да го направиш това...

ssiska
11-14-2007, 21:26
toi strada adski mnogo ....i syrceto mi se kysa..i se pitam kakvo mu prichinih...no nqma smmisal da prodalji edna vryska kato nqma obich i trypka...ot ednata strana de

julturka
11-15-2007, 08:49
Мн благодаря за съветите...и макар да съм допуснала грешка че толкова време съм с него сега ще я оправя-по-добре късно отколкото никога![/b]

Presley
11-15-2007, 09:21
Ти най-добре си усещаш какво искаш и какво ти липсва.Щом си пожелала да се раэделите,эначи е правилно.Ти си таэи,която трябва да вэима решенията эа себе си.Мисля,че щом така си го почувствала ,така е трябвало.Но каэа ,че си много привърэана към него.Пробваите се да не си прекратите контактите тотялно.При малко хора се получава,но не е невъэможно.

kifla
11-15-2007, 10:12
Ако наистина превързаността ти към него не е началото на любовта .....да добре си постъпила ,но недей да прекратяваш всички отношения с него ...поне можете да останете приятели ..не се знае може пък да разбереш,че всъщност си го обичала но те е било страх да го признаеш пред себе си =D>