PDA

View Full Version : Очаквате ли любовта?



razbito^sarce
11-14-2007, 20:11
Има ли някой който да търси любовта? Да търси своята половинка, да си пази сърцето за истинската любов?

koalka
11-14-2007, 20:15
Човек не си избира дали да си "пази" сърцето...или изпитваш нещо, или не.Поне аз съм така...
Иначе според мен не трябва да си поставяш за цел да търсиш цел...Банално, но идва, когато най-малко я очакваш.Колкото повече я търсиш и си поставяш за цел, толкова по-разочарован оставаш.

razbito^sarce
11-14-2007, 20:18
Човек не си избира дали да си "пази" сърцето...или изпитваш нещо, или не.Поне аз съм така...
Иначе според мен не трябва да си поставяш за цел да търсиш цел...Банално, но идва, когато най-малко я очакваш.Колкото повече я търсиш и си поставяш за цел, толкова по-разочарован оставаш.
Аз мисля, че любовта идва тогава, когато ни най- малко си я очаквал.

Rookie
11-14-2007, 20:20
Чакам я, ама май се е изгубила някъде по пътя! :-D

razbito^sarce
11-14-2007, 20:28
Чакам я, ама май се е изгубила някъде по пътя! :-D
Няма страшно и при мен е така...

lLady_MooN_RaiN
11-15-2007, 03:40
Казват, че любовта идва, когато най-малко я очакваш. Е, но при мен не стана така. Тъкмо бях минала първия период след раздялата с един човек. Това бяха сълзи, надежди, много глупости от моя страна и пълно равнодушие от негова. Изтръпвах и се разплаквах всеки път щом чуех някоя наша песен и то в продължение на месеци. И когато най-трудното мина, си казах, че не бива да се предавам и започах да търся любовта. И не след дълго я намерих :) Утре правим година и половина. А аз продължавам да се моля на Бог да запази това момче само за мен и да сме винаги заедно!

Roko123
11-15-2007, 06:21
lubovta idva po mnogo na4ini zavisi ti kak iska6 da doide =]

razbito^sarce
11-15-2007, 08:07
Казват, че любовта идва, когато най-малко я очакваш. Е, но при мен не стана така. Тъкмо бях минала първия период след раздялата с един човек. Това бяха сълзи, надежди, много глупости от моя страна и пълно равнодушие от негова. Изтръпвах и се разплаквах всеки път щом чуех някоя наша песен и то в продължение на месеци. И когато най-трудното мина, си казах, че не бива да се предавам и започах да търся любовта. И не след дълго я намерих :) Утре правим година и половина. А аз продължавам да се моля на Бог да запази това момче само за мен и да сме винаги заедно!
Много ми хареса историйката ти и на мен ми се иска да ми се случи...

svm1987
11-15-2007, 09:41
Az ne q o4akvah,no Tq doyde izvednyj.Upla6ih se mnogo.Sega ve4e ne Q tyrsq,za6toto tq e navsqkyde.Namerih Svoqta polovinka,no...Ne pazq syrceto si,no to e zaeto!

kifla
11-15-2007, 10:05
абе стига си пускала тъпи теми .... :-x

Vladkoy
11-15-2007, 10:37
Любовта се търси - не пада от небето :>

lLady_MooN_RaiN
11-15-2007, 13:17
Казват, че любовта идва, когато най-малко я очакваш. Е, но при мен не стана така. Тъкмо бях минала първия период след раздялата с един човек. Това бяха сълзи, надежди, много глупости от моя страна и пълно равнодушие от негова. Изтръпвах и се разплаквах всеки път щом чуех някоя наша песен и то в продължение на месеци. И когато най-трудното мина, си казах, че не бива да се предавам и започах да търся любовта. И не след дълго я намерих :) Утре правим година и половина. А аз продължавам да се моля на Бог да запази това момче само за мен и да сме винаги заедно!
Много ми хареса историйката ти и на мен ми се иска да ми се случи...

Радвам, се че ти хареса. Най-важното е да не се предаваш и да не се отказваш да търсиш любовта, защото тя е най-важното нещо на този свят. И въпреки, че понякога се караме, понякога се нараняваме без да искаме, понякога не се разбираме, ние знаем, че това е любовта на живота ни и не мислим да се отказваме от нея. Честно казано, в любовта освен чувства има и малко бизнес. Сделчици. "Моля те престани да правиш това и това, защото ме караш да се чувствам така и така, и тогава аз няма да реагирам така" Накрая всички са доволни. В едни взаимоотношения трябва да можеш да си признаеш грепката и да простиш на другия. Защото безгрешни хора няма.

CrazyWitch
11-15-2007, 14:16
Пазих си сърцето за истинската любов.
Имах я. Изгубих я. В тоя момент ми е много депресирано :cry: :cry: :cry: . Не знам какво да правя..
Как да си продължа животеца. Искам любов .. Истинска! :cry:
Същия тоя човек би ми се искало да го дочакам, но той иска да сме само приятели и аз се опитвам да сме само това. Иначе... бих искала раната да се затвори ... и да успея до това време да си запазя сърцето за искренна обич от която имам нужда. :cry:

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-15-2007, 14:19
Търсила съм и ще предължавам да търся любовта. Нищо, че със сегашния си приятел може да има голяма вероятност да съм я намерила. Но аз съм едва на 16, не мога да предричам неща от толкова рано... Знам само, че нашето с него не е нещо обикновено, но само времето ще покаже дали е истинска любов, или е само силно увлечение. Ще е наистина прекрасно, ако това наистина е човекът, с когото да споделя остатъка от живота си, но все ми се струва, че да го целна от първия път и от толкова ранна възраст, е много трудно възможно.
Но иначе си придържам тезата, че любовта идва не когато я викаш, а когато си готов да те намери.

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-15-2007, 14:22
Колкото до сърцето ми, дали го пазя, смятам, че няма да мога... Толкова пъти съм плакала именно заради любовна мъка и ме е боляло именно заради това понятие, наречено "любов", че имам чувството, че и да искам да го опазя, вече е разбито на парчета...
И все пак се надявам там някъде да има някой, който да ме чака, готов да залепи частичките заедно, и койото да е готов да приеме сърцето ми така, дори и с леки дефекти след всичкото, което е минало през него...

JoeBanana
11-15-2007, 15:15
Има ли някой който да търси любовта? Да търси своята половинка, да си пази сърцето за истинската любов?
аз, аз !
държа го в буркан на нощното ми шкафче и я чакам, но тя не идва и не идва.... :cry:

razbito^sarce
11-15-2007, 16:12
Пазих си сърцето за истинската любов.
Имах я. Изгубих я. В тоя момент ми е много депресирано :cry: :cry: :cry: . Не знам какво да правя..
Как да си продължа животеца. Искам любов .. Истинска! :cry:
Същия тоя човек би ми се искало да го дочакам, но той иска да сме само приятели и аз се опитвам да сме само това. Иначе... бих искала раната да се затвори ... и да успея до това време да си запазя сърцето за искренна обич от която имам нужда. :cry:
Gore glavata i tozi period shte otmine...

bungle
11-15-2007, 16:35
Човек не си избира дали да си "пази" сърцето...или изпитваш нещо, или не.Поне аз съм така...
Иначе според мен не трябва да си поставяш за цел да търсиш цел...Банално, но идва, когато най-малко я очакваш.Колкото повече я търсиш и си поставяш за цел, толкова по-разочарован оставаш.

Напълно съгласна! =;