PDA

View Full Version : Девственица или не?!



razbito^sarce
11-14-2007, 20:16
Един въпрос към момчетата: Предимство ли е да сте с девствено момиче, лично вие какво предпочитате?

dantro
11-14-2007, 20:20
Ако става вапрос за момиче което обичам ... ест че е по добре аз да съм и първият защото няма да е много приятно да ходя с някое момиче няколко месеца и да разбера че някав я е ебал преди мен .. ще е адцки гадно .. затова изчакаи подходящия ;) а ако е секс за една нощ предпочитам да не е девствено момичето ..

razbito^sarce
11-14-2007, 20:23
А дали това е вярно, че ако някое момче поиска да задържи дадено момиче завинаги и предлага да и е първият?

vaca
11-14-2007, 20:27
ami pove4eto ne iskat devstveni :(

Forslor
11-14-2007, 20:29
А дали това е вярно, че ако някое момче поиска да задържи дадено момиче завинаги и предлага да и е първият?
Това може да се отнася за момичетата , но в никакъв случай за момчета ( пък нищо не се знае ).
Ако и ти си му първата тогава може да се говори за нещо , иначе най - много да те използва (сексуално) !
Според зависи колко си наивничка и на колко си годинки както и той :)

dantro
11-14-2007, 20:30
Ми виж сега до някаде е вярно защото повечето случаи момичето никога не забравя първият си :? но .. от друга страна за някои момичета няма абсолютно никво значение кои им е първи и забравят бързо за него .. надали ще те задържи с това завинаги :wink:

FelisDirus
11-14-2007, 20:36
Ако става вапрос за момиче което обичам ... ест че е по добре аз да съм и първият защото няма да е много приятно да ходя с някое момиче няколко месеца и да разбера че някав я е е*** преди мен .. ще е адцки гадно .. затова изчакаи подходящия ;) а ако е секс за една нощ предпочитам да не е девствено момичето ..


И като скъсате примерно, следващият й приятел ще вика "някав я е е*** ".. звучи мако грубо, не мислиш ли? Може би преди теб тя е имала нещо сериозно, истинско.
И приятелят ми разсъждава като теб и понякога мрънка що не съм била девствена, но това е адски тъпо. ;-)

razbito^sarce
11-14-2007, 20:44
Те затова едно време момичетата са били задължени да изгубват девствеността си само и единствено на първата си брачна нощ:) :wink:

bulgarche
11-14-2007, 20:44
И аз съм бил с момиче, което е имало не 1-2 сексуални партньора преди мен, а и с нея не сме само за едното ебане, ама...т'ва е. Човек прави грешки. Човек се учи докато е жив и прави секс с различни докато е жив (достатъчно тъпо изказване ли направих или да се постарая още?)

К'во като не е девствена? Хубаво е да си я научиш ти на някои неща, като си й първия ще ти е по-вярна, но пък с "тррудното" ще се е справил друг, а и ще можеш да научиш нещо ново от нея.

Миналта седмица постоянно мислих за приятелката ми и за това че е правила секс с други, пък и някои с които се познавама и ми стана супер неприятно и бая бях зациклил, защото...абе разни неща. Абе все тая..това е минало (уж), нали сега си е с теб? Видяла е грешките си, сега ги е поправила, значи ти по-добър, защото е с теб, а не с тях

FelisDirus
11-14-2007, 20:50
Видяла е грешките си, сега ги е поправила, значи ти по-добър, защото е с теб, а не с тях

Грешки ли? Ти ме уби.. от 4 момчета преди Св, съжалявам за 2. За сметка на това другите двама компенсират. :P

razbito^sarce
11-14-2007, 20:51
И аз съм бил с момиче, което е имало не 1-2 сексуални партньора преди мен, а и с нея не сме само за едното е**не, ама...т'ва е. Човек прави грешки. Човек се учи докато е жив и прави секс с различни докато е жив (достатъчно тъпо изказване ли направих или да се постарая още?)

К'во като не е девствена? Хубаво е да си я научиш ти на някои неща, като си й първия ще ти е по-вярна, но пък с "тррудното" ще се е справил друг, а и ще можеш да научиш нещо ново от нея.

Миналта седмица постоянно мислих за приятелката ми и за това че е правила секс с други, пък и някои с които се познавама и ми стана супер неприятно и бая бях зациклил, защото...абе разни неща. Абе все тая..това е минало (уж), нали сега си е с теб? Видяла е грешките си, сега ги е поправила, значи ти по-добър, защото е с теб, а не с тях
Уж не ти пука, от това, но понякога тази мисъл те обсебва,а?

dantro
11-14-2007, 20:52
И като скъсате примерно, следващият й приятел ще вика "някав я е е*** ".. звучи мако грубо, не мислиш ли? Може би преди теб тя е имала нещо сериозно, истинско.
И приятелят ми разсъждава като теб и понякога мрънка що не съм била девствена, но това е адски тъпо. ;-)[/quote]


Нищо тъпо няма тъпо става когато научиш че сериознатата ти приятелка .. се е ебала с някав преди теб .. за щастие на моита и бях първи .. вече 5 месеца не се отделя от мен и сме супер щастливи заедно .. :grin:

FelisDirus
11-14-2007, 20:52
Няма никакво значение с кого и колко си бил преди това. Може да си го запишете. ::: 8-)

razbito^sarce
11-14-2007, 21:01
Няма никакво значение с кого и колко си бил преди това. Може да си го запишете. ::: 8-)
Всеки си има право на собствено мнение и според мен има значение. Мисля, че първо трябва да намеря подходящото момче, да съм сигурна в него и в чувствата ни и чак тогава да му се отдам, в противен случай ако взема да пускам на всеки, съжалявам мн но бих се почувсвала в един момент като употребявана вещ.
Е всеки както си прецени...

dantro
11-14-2007, 21:07
Няма никакво значение с кого и колко си бил преди това. Може да си го запишете. ::: 8-)

Значи ли че след като ти така мислиш е така ? + това немисля че ще ти е хубаво да вървиш по центара и да жидиш бившата която гаджето ти е чукал нъли ?

darica
11-14-2007, 21:09
Нищо тъпо няма тъпо става когато научиш че сериознатата ти приятелка .. се е ебала с някав преди теб .. за щастие на моита и бях първи .. вече 5 месеца не се отделя от мен и сме супер щастливи заедно .. :grin:[/quote]

А защо никаде до тук никой не спонема ,това че момичето с което е ,му е първото?Мочетата сте големи егоисти,вие може да се пъхате на 100 места(грубо казано), а искате момичето с което сте да е девствено.

FelisDirus
11-14-2007, 21:13
Няма никакво значение с кого и колко си бил преди това. Може да си го запишете. ::: 8-)
Всеки си има право на собствено мнение и според мен има значение. Мисля, че първо трябва да намеря подходящото момче, да съм сигурна в него и в чувствата ни и чак тогава да му се отдам, в противен случай ако взема да пускам на всеки, съжалявам мн но бих се почувсвала в един момент като употребявана вещ.
Е всеки както си прецени...

Именно - всеки си има мнение. Аз не съм ти казала "легни с него", нали?
Окей, обичаш го, той ти е първият.. А когато се разделите? Ще има втори, после трети... и пак стигаме до моята теза.

Не твърдя, че 100% ще се случи, но обикновено така става. ;-)

dantro
11-14-2007, 21:18
Нищо тъпо няма тъпо става когато научиш че сериознатата ти приятелка .. се е ебала с някав преди теб .. за щастие на моита и бях първи .. вече 5 месеца не се отделя от мен и сме супер щастливи заедно .. :grin:

А защо никаде до тук никой не спонема ,това че момичето с което е ,му е първото?Мочетата сте големи егоисти,вие може да се пъхате на 100 места(грубо казано), а искате момичето с което сте да е девствено.[/quote]

Не че нещо но тя ми беше първата ..

ubuntu
11-14-2007, 21:24
Зависи аз ко ще е искам по дълга връзка може ида е девствена ама ако е за бързо претупване си най добре без бандерол.. абе общо взето щом може да прави свирки няма значение... :grin: :grin: :grin:
А сега сериозно .. за мен няма абсолютно никакво значение стига да не съм 50тия ;;;

razbito^sarce
11-14-2007, 21:25
Значи ли че след като ти така мислиш е така ? + това немисля че ще ти е хубаво да вървиш по центара и да жидиш бившата която гаджето ти е чукал нъли ?[/quote]
Tva e super typo, na men bi mi stanalo nqkvo gadno

dantro
11-14-2007, 21:28
ами затова говоря .. от одеве ама онва не разбира ..

razbito^sarce
11-14-2007, 21:31
Зависи аз ко ще е искам по дълга връзка може ида е девствена ама ако е за бързо претупване си най добре без бандерол.. абе общо взето щом може да прави свирки няма значение... :grin: :grin: :grin:
А сега сериозно .. за мен няма абсолютно никакво значение стига да не съм 50тия ;;;
Dobre de priznaite si, 4e ako ste prav na edno momiche tq nqkaksi bi bila po cenna za vas...

dantro
11-14-2007, 21:35
Не всяка .. няма кои знае какво значение дъли си и първи ако не я обичаш ... ако секса е за една нощ то е през кура дъли е девствена или не ..

swords1010
11-14-2007, 21:36
Не мисля, че това е определящ фактор. :-D

FelisDirus
11-14-2007, 21:38
Значи ли че след като ти така мислиш е така ? + това немисля че ще ти е хубаво да вървиш по центара и да жидиш бившата която гаджето ти е чукал нъли ?
Tva e super typo, na men bi mi stanalo nqkvo gadno

И защо да ми стане гадно? Той е с мен, а не с нея.

Макар че тук нямам база за сравнение, тъй като приятелят ми беше девствен в началото на нашата връзка, но пък, докато беше в щатите, му беше позволено да чука. Баси.. и той е човек.
Идеята беше да не ми казва, не исках да знам. Но дори и да разбера, ще се усмихна и ще попитам как е било.

Той е с мен, обича мен, друго не ми трябва да знам.

Душичке, понякога любовта няма нищо общо със секса.
И въпреки разбиранията ми, които ще ти се сторят ненормални, с него сме почти 3 години заедно и имаме намерение да се оженим, да си имаме деца.
Та и с този мироглед съм влюбена и щастлива. 8-)

И не си мисли, че ти го натяквам като правилен (както спомена по-горе), аз просто се аргументирам.

FelisDirus
11-14-2007, 21:40
Зависи аз ко ще е искам по дълга връзка може ида е девствена ама ако е за бързо претупване си най добре без бандерол.. абе общо взето щом може да прави свирки няма значение... :grin: :grin: :grin:
А сега сериозно .. за мен няма абсолютно никакво значение стига да не съм 50тия ;;;
Dobre de priznaite si, 4e ako ste prav na edno momiche tq nqkaksi bi bila po cenna za vas...


Искаш да те убедят в нещо, в което сама се съмняваш.

vaniLL
11-14-2007, 21:54
А дали това е вярно, че ако някое момче поиска да задържи дадено момиче завинаги и предлага да и е първият?
pylni gluposti govorish "zadyrjanka zavinagi" , prosto e precenila , che toi e podhodqshtiq , che sega e vremeto i taka :-o

модерирано от by devil_girls_ ,по T.2. от Правилника на форума!

MakeMeLaugh
11-14-2007, 23:11
Ако е за 1 секс - по-добре да е опитна и палава, че поне да ти е кеф 8)

Ако е момиче за сериозна връзка - по-добре да не е "пипана" (стига да не е някое пасивна и дървена, щото тогава хич няма да е кеф да си първи..)

Най-добрата комбинация - девствена, ама да знае какво иска и как да си го вземе.. ма те са рядкост 8) :grin: =P~

Barbie
11-14-2007, 23:57
Значи ли че след като ти така мислиш е така ? + това немисля че ще ти е хубаво да вървиш по центара и да жидиш бившата която гаджето ти е чукал нъли ?
Tva e super typo, na men bi mi stanalo nqkvo gadno

И защо да ми стане гадно? Той е с мен, а не с нея.

Макар че тук нямам база за сравнение, тъй като приятелят ми беше девствен в началото на нашата връзка, но пък, докато беше в щатите, му беше позволено да чука. Баси.. и той е човек.
Идеята беше да не ми казва, не исках да знам. Но дори и да разбера, ще се усмихна и ще попитам как е било.


Хъхъ...

Аз съм консервативна, романтична и крайно ревнива. По начало мисълта, че мъжът, на когото съм готова и се отдавам изцяло, е докосвал или ще докосва друга, ми е неприятна. Камо ли пък ако това се случва, докато сме заедно (Къдли, трябва да призная, че мирогледът ти е на светлинни години от моя. Ако не мога да разчитам, че дори когато сме далече - а ние често сме далече, защото уча в чужбина - момчето ми няма да желае само мен, така както аз не бих могла да си представя да докосна друг...то връзката ни би се превърнала в мъчение. И не е нужно каквото и да е било да се забранява или позволява - то просто е ясно от само себе си. Любовта към един човек е обещание, че ти си емоционално и физически отдаден единствено на него.)

За мен момчето ми беше първият, с когото съм била интимна (и когото съм обичала), следователно гледам на физическата ни връзка с много повече сантименталност и й придавам огромно емоционално значение - и тъй като за мен е нещо толкова специално, което съм споделяла единствено с него...естествено, някаква част от мен вътрешно се дразни от мисълта за предишните му интимни преживявания. Тоест, може би ревнувам и се дразня от факта, че тази част от отношенията ни, която за мен означава толкова много, той е преживявал и преди и просто вече не може да я възприеме по подобен начин. И все пак не е нещо, което мога да избегна, така че просто игнорирам всякакви такива мисли.

И тъй като не смятам, че мъжете са толкова коренно различни от жените, предполагам, че има доста мъже, които също биха изпитвали известна ревност при мисълта, че момичето, което обичат, някога е било в ръцете на чужди мъже. Но именно защото в днешно време всичко се случва по-рано - и връзки, и секс...предполагам, че повечето хора би трябвало да са свикнали с мисълта, че просто така стоят нещата...и да са свикнали да отдават минимално значение на сексуалния опит (или липсата на такъв) на половинките си.

p07ren
11-15-2007, 05:04
awe seki iska devstvena jena ... da znae 4e toi i e purviq i da znae 4e dr-gi ne e imalo no sega e mn trudno ... da se tursqt takiva jeni .. ne nevuzmojno no trydno ... a samo za ebaneto kakvato padne

koalka
11-15-2007, 07:30
Едно момче трябва да е по-внимателно с едно девствено момиче, отколкото с такова, което е правил секс, макар че това не трябва да зависи дали е правила секс или не, ако ме разбираш...Трябва винаги да има внимание, но все пак по обясними причини трябва да е по-внимателен, отколкото е по принцип.

GD
11-15-2007, 07:47
е да ама ми хареса тая мисъл:

И тъй като не смятам, че мъжете са толкова коренно различни от жените, предполагам, че има доста мъже, които също биха изпитвали известна ревност при мисълта, че момичето, което обичат, някога е било в ръцете на чужди мъже. Но именно защото в днешно време всичко се случва по-рано - и връзки, и секс...предполагам, че повечето хора би трябвало да са свикнали с мисълта, че просто така стоят нещата...и да са свикнали да отдават минимално значение на сексуалния опит (или липсата на такъв) на половинките си.

Е добре де и аз това се питам ами ако ние момчетата например не сме правили секс и си имаме приятелка която е правила няма ли да се почувстваме зле както се споменава по - горе че тя е спала с други преди нас е мисля че ще ни е доста гадно и ще го мислиме постоянно това. Но аз мисля че затова трябва да се поговори с с любимия човек и да се разберат отношенията.

vaniLL
11-15-2007, 08:47
ne vrqvam da e ot tolkova golqmo znachenie dali ediniq ot pratniorite e devstven , po-vajno e kakvo vlagash v samiq polov akt :smt001
i prepolagam , che priqtelqt mi mu e hubavo , che nqkoi neshta sym gi napravila s nego za pryv pyt , no prepolagam , che malko hora otdavat golqmo znachenie na tova :?

krem4et0
11-15-2007, 10:47
Значи ли че след като ти така мислиш е така ? + това немисля че ще ти е хубаво да вървиш по центара и да жидиш бившата която гаджето ти е чукал нъли ?
Tva e super typo, na men bi mi stanalo nqkvo gadno

И защо да ми стане гадно? Той е с мен, а не с нея.

Макар че тук нямам база за сравнение, тъй като приятелят ми беше девствен в началото на нашата връзка, но пък, докато беше в щатите, му беше позволено да чука. Баси.. и той е човек.
Идеята беше да не ми казва, не исках да знам. Но дори и да разбера, ще се усмихна и ще попитам как е било.

Той е с мен, обича мен, друго не ми трябва да знам.

Душичке, понякога любовта няма нищо общо със секса.
И въпреки разбиранията ми, които ще ти се сторят ненормални, с него сме почти 3 години заедно и имаме намерение да се оженим, да си имаме деца.
Та и с този мироглед съм влюбена и щастлива. 8-)

И не си мисли, че ти го натяквам като правилен (както спомена по-горе), аз просто се аргументирам.
Таива свободи няма да дам на приятеля си никога. Какво като е далече-за няколко месеца нищо няма да му стане. И после да правим секс без кондом и да ми лепне нещо от някоя друга..........? не, мерси!

А по темата-подобни мисли не ме терзаят,а и него едва ли терзаят. Все пак сме си първи и единствени и много се радвам за това. Иначе не мога да си представя и ми става зле от мисълта, че някоя друга преди мен и освен мен го е целувала, камоли да са били интимни. Бих се побъркала........

BMW_MPOWER
11-15-2007, 12:46
няма особенно значение

Barbie
11-15-2007, 12:48
Иначе не мога да си представя и ми става зле от мисълта, че някоя друга преди мен и освен мен го е целувала, камоли да са били интимни. Бих се побъркала........

Хъхъ...напомняш ми на някого. 8-)

krem4et0
11-15-2007, 13:58
Иначе не мога да си представя и ми става зле от мисълта, че някоя друга преди мен и освен мен го е целувала, камоли да са били интимни. Бих се побъркала........

Хъхъ...напомняш ми на някого. 8-)
Е, аз не се тормозя излишно. а и в това отношение съм по-напред от него............той да се терзае. А и честно казано аз смътно си спомням моментите, когато съм била докосвана от някой друг. Така, че няма смисъл и той да се терзае.

FelisDirus
11-15-2007, 18:39
Добре де, момичета, не искам да се карам с вас, защото ви харесвам и това ме възпира да си отворя голямата уста, за да защитавам позиция, която за вас е повече от абсурдна. 8-)

Това е моя гледна точка, не казвам, че съм права, така изглеждат нещата от моя ъгъл.

Иначе той е прекалено добър и влюбен, за да ми изневери и съм убедена, че не го е правил. Може би затова говоря, че не ми пука - защото не съм го усетила.
Но от друга страна, дори и един ден да се случи, аз няма да прекратя връзката си с него, защото го обожавам.
Преди се чудех дали няма да си писнем един ден, но сега... с всеки изминал ден го обичам все повече и ме е яд, че съм на 18, а не на 22-23, за да... направим следващата стъпка. Както и да е...

Идеята ми е, че изневярата (ако е само секс и нищо повече) не е нещо чааак кой знае какво. Гадно е, но бих могла да го преживея.

BioX
11-15-2007, 19:06
sega6noto mi gadje kato tragnahme be6e devstveno koeto me radva.
no poprincip e gadno spored men da pravi6 sex sas devstveno momi4e 6toto kato si iskara6 h** celiq e v krav gadna rabota.ako 6te e prosto sex bez 4yvstva predpo4itam ve4e "otvoreno" momi4e.

emga
11-15-2007, 19:32
detstvena predpo4itam 6tot predpo4itam 1-viq mi pyt da e s momi4e koeto shte i e 1 pyt i na neq apak ako iskam samo da e*a sha vidq nqkoq kyrva i sha q naeba :P

dantro
11-15-2007, 21:03
sega6noto mi gadje kato tragnahme be6e devstveno koeto me radva.
no poprincip e gadno spored men da pravi6 sex sas devstveno momi4e 6toto kato si iskara6 h** celiq e v krav gadna rabota.ako 6te e prosto sex bez 4yvstva predpo4itam ve4e "otvoreno" momi4e.

Не винаги има толкова кръв колкото казваш .. не плаши децата .. има кръв при всяка е различно ... при моита беше минимално едвам разбрах че има кръв но следващите няколко дни кървеше

Made_of_Pain
11-15-2007, 21:42
Подкрепям _Cuddly_ напълно..
Въпросът в този вид мислене е, че когато ни се дава свобода.. ние в 99% от случаите не я употребяваме в ущърб на някой, по простата причина, че в главата ни съществува идеята, че имаме тази свобода.
Била съм с момчета.... ужасно ревниви момчета бих казала..
Когато не ми се даваше свобода, аз имах желание да си я извоювам. Характера ми е такъв. Признавам.. никой от тях не съм обичала... ходех с тях по различни причини и никога, защото аз съм ги харесвала. Това не смятам да го обяснявам- казвам си направо- не е ваша работа.
Настоящият ми приятел по природа също е ревнив .. но в момента в който чух думите 'ревнив съм, но теб не ревнувам. Имам ти пълно доверие и ти вярвам' за мен настъпи нова ера... Сега нямам нито желание да съм с друг нито нищо.
Също като _Cuddly_ и аз съм обявила, че когато не е с мен, има възможността да прави каквото пожелае...
Както каза тя - може да се чука с някой, но е с мен / ест. тва не е нужно да се случва редовно =D /
И той, като ме чу... реагира все едно съм му извадила автомат. Но човек трябва да прави разлика м/у физическо и психическо привличане... За него тази идея, също като за вас е недопустима, съответно не е и не би го направил, но има свободата. Постепенно свикна с характера ми и ме приема, нещо което за мен е много, много важно... Макар,че не го разбирам, как ме търпи вече толкова дълго, но това е друга история.

Относно това, че момчетата искали непипани момичета, за сериозните си връзки... Ще кажа само, че човек може да има повече от една сериозна връзка и на по 16 години, трудо се задържат, но има само една девственост, аджеба.. на коя сериозна връзка да я дадеш тая девственост?

Barbie
11-15-2007, 21:42
no poprincip e gadno spored men da pravi6 sex sas devstveno momi4e 6toto kato si iskara6 h** celiq e v krav gadna rabota.ako 6te e prosto sex bez 4yvstva predpo4itam ve4e "otvoreno" momi4e.

Винаги съм знаела, че мъжете в днешно време масово припадат и вирват краката при вида на кръв. 8-)

KarinA_loF
11-15-2007, 21:47
Смятам,че нито си повече,когато си спал с някой,нито си по вече когато не си. Всеки сам решава,аз не бих съдила никой,че е девствен или ,че не е. Освен проститутките , разкрепостените девойки и т.н. ясно ви е.

Barbie
11-15-2007, 21:51
Както каза тя - може да се чука с някой, но е с мен / ест. тва не е нужно да се случва редовно =D /
И той, като ме чу... реагира все едно съм му извадила автомат. Но човек трябва да прави разлика м/у физическо и психическо привличане... За него тази идея, също като за вас е недопустима, съответно не е и не би го направил, но има свободата.

[/b]

Ако приятелят ми ми каже, че мога да спя с други ако реша, ще подскоча като ужилена. Явно наистина е въпрос на характер, защото това е свобода, която аз не желая и не искам да ми се дава. Харесвам чувството, че партньорът ми ме иска само и единствено за себе си и не би позволил и частица от мен, емоционално или физически, да принадлежи на друг.

Made_of_Pain
11-15-2007, 22:05
Ако приятелят ми ми каже, че мога да спя с други ако реша, ще подскоча като ужилена. Явно наистина е въпрос на характер, защото това е свобода, която аз не желая и не искам да ми се дава. Харесвам чувството, че партньорът ми ме иска само и единствено за себе си и не би позволил и частица от мен, емоционално или физически, да принадлежи на друг.

Хехе, виж са... И емоционално и физически той принадлежи само и единствено на себе си =) .... Това, че и аз имам намеса в живота му е нещо, което ме кара да се чувствам жива и щастлива и т.н....
Аз също го желая, но не мога да му слагам граници, какво да прави с поривите и желанията си. Мога да го помоля, мога да се надявам, но вместо това му давам свобода. Лесна стъпка, с която освобождавам съзнанието си от множество въпроси и други ненужни мисли.
Защото, когато го целувам, докосвам и т.н. не си мисля, колко други той е целувал, намирам го за нормално. Също както аз съм имала близост с други момчета, намирам за крайно нормално и той да е имал такива контакти с други момичета....
Той също не иска този вид свобода, но както казах горе- просто я има.
Аз не изисквам от него да ми позволява, каквото и да е. За мен една връзка се крепи на взаимна обич, но не и на взаимно наложени граници и определени правила. Човек трябва да има свободата си, без значение да ли е женен, сгоден с приятел, дали е обратен или е бикоборец, той трябва да е спокоен, че може чисто и просто да разполага с нея, без значение дали ще му се наложи да го прави.
Не изисквам от него да ми позволява да спя с който си искам. Тук вече става въпрос за лични граници... В момента в който аз поискам някой друг, значи той вече не ми е интересен.. Но това също е нещо лично, нещо отнасящо се само до характер и лични вижданя. За мен е така, за теб може да значи колебание, за друг просто едно привличане на чисто физическо ниво... Възможно е...

LetiCherry
11-15-2007, 22:14
Хъхъ...

Аз съм консервативна, романтична и крайно ревнива. По начало мисълта, че мъжът, на когото съм готова и се отдавам изцяло, е докосвал или ще докосва друга, ми е неприятна. Камо ли пък ако това се случва, докато сме заедно (Къдли, трябва да призная, че мирогледът ти е на светлинни години от моя. Ако не мога да разчитам, че дори когато сме далече - а ние често сме далече, защото уча в чужбина - момчето ми няма да желае само мен, така както аз не бих могла да си представя да докосна друг...то връзката ни би се превърнала в мъчение. И не е нужно каквото и да е било да се забранява или позволява - то просто е ясно от само себе си. Любовта към един човек е обещание, че ти си емоционално и физически отдаден единствено на него.)

За мен момчето ми беше първият, с когото съм била интимна (и когото съм обичала), следователно гледам на физическата ни връзка с много повече сантименталност и й придавам огромно емоционално значение - и тъй като за мен е нещо толкова специално, което съм споделяла единствено с него...естествено, някаква част от мен вътрешно се дразни от мисълта за предишните му интимни преживявания. Тоест, може би ревнувам и се дразня от факта, че тази част от отношенията ни, която за мен означава толкова много, той е преживявал и преди и просто вече не може да я възприеме по подобен начин. И все пак не е нещо, което мога да избегна, така че просто игнорирам всякакви такива мисли.
И тъй като не смятам, че мъжете са толкова коренно различни от жените, предполагам, че има доста мъже, които също биха изпитвали известна ревност при мисълта, че момичето, което обичат, някога е било в ръцете на чужди мъже. Но именно защото в днешно време всичко се случва по-рано - и връзки, и секс...предполагам, че повечето хора би трябвало да са свикнали с мисълта, че просто така стоят нещата...и да са свикнали да отдават минимално значение на сексуалния опит (или липсата на такъв) на половинките си.

Хей, Барби, все едно говориш за мен и моя приятел. Значи той на мен ми е първият и ми е казвал, че адски много се радва за това и винаги си е мечтал да е с такова момиче, защото моми4ето, с което той е правил за 1 път секс и е имал очти 2 годишна връзка е била с други преди него и той адски много се е измъчвал за това и дразнил. И аз като теб мислите какво е правил с нея направо насълзяват очите ми...просто наистина ми става ужасно гадно, но отдавна не съм мислила за това и отхвърля такива мисли още в начален стадий.

Аз също не бих могла да дам такава свобода като Къдли, но пък съм сигурна, че и той не би го направил. Ние също не се виждаме постоянно, на месец и нещо, защото уча във Виена, но пък това не е повод да го пратя в обятията на друга. Просто не мога да си представя колко зле бих се чувствала при мисълта да е с друга, да я целува, милва, да правят секс...Пък той е много ревнив и не ме дава на никого, така че поне сме на едно мнение. ;-)

Barbie
11-15-2007, 22:37
Хехе, виж са... И емоционално и физически той принадлежи само и единствено на себе си =) .... Това, че и аз имам намеса в живота му е нещо, което ме кара да се чувствам жива и щастлива и т.н....
Аз също го желая, но не мога да му слагам граници, какво да прави с поривите и желанията си. Мога да го помоля, мога да се надявам, но вместо това му давам свобода. Лесна стъпка, с която освобождавам съзнанието си от множество въпроси и други ненужни мисли.
Защото, когато го целувам, докосвам и т.н. не си мисля, колко други той е целувал, намирам го за нормално. Също както аз съм имала близост с други момчета, намирам за крайно нормално и той да е имал такива контакти с други момичета....
Той също не иска този вид свобода, но както казах горе- просто я има.
Аз не изисквам от него да ми позволява, каквото и да е. За мен една връзка се крепи на взаимна обич, но не и на взаимно наложени граници и определени правила. Човек трябва да има свободата си, без значение да ли е женен, сгоден с приятел, дали е обратен или е бикоборец, той да е спокоен, че може чисто и просто да разполага с нея, без значение дали ще му се наложи да го прави.
Аз не изисквам от него да ми позволява да спя с който си искам. Тук вече става въпрос за лични граници... В момента в който аз поискам някой друг, значи той вече не ми е интересен.. Но това също е нещо лично, нещо отнасящо се само до характер и лични вижданя. За мен е така, за теб може да значи колебание, за друг просто едно привличане на чисто психическо ниво... Възможно е... [/b]

Мисля, че в крайна сметка в някои аспекти споделяме подобно мнение, но го изразяваме по различен начин. Просто аз приемам за даденост, че бидейки в интимни отношения с някого ти доброволно му се отдаваш емоционално и физически (следователно това, че му "принадлежиш"те прави щастлив). Естествено, всеки има право да прави каквото си иска и с когото пожелае, но за мен това би бил знак, че нещо във връзката куца - не сме си достатъчни, любовта не стига, за да ни накара да желаем (и физически, и душевно - за мен са неразделни) един единствен човек. Именно защото знам, че ако започна да желая друг, първото нещо, което ще направя е да прекратя връзката си, за мен тази свобода е нежелана- искам да принадлежа на човека до себе си.
:)

От друга страна ако на мен ми изневерят (а аз като изневяра класифицирам ужасно много неща), да не казвам голяма дума, но сигурно ще простя (просто защото съм прекалено влюбена) - въпреки че е против всичките ми убеждения и въпреки че такива душевни травми никога не се отразяват добре на една връзка.

Моето съзнание принципно е свободно от мисли за предишните му преживявания (въпреки че на моменти във връзката ни аз определено имах комплекси от...част от предишните му отношения, но за това си имаше и обяснение). И не казвам, че не приемам предишни интимни отношения за нормални, но докато разумът ми ги приема, в същото време някаква безименна емоция може да кара коремът ми да се свива. Понякога е въпрос на съвсем неосъзнати чувства, а не на разумна мисъл и на логика.

Нещо днес съм много бъбрива. :) Като цяло уважавам мнението ти и до някаква степен го споделям и разбирам. :)

miss_kiss181
11-16-2007, 08:02
aaaaami kogato se zapoznah s gadjeto si ne bqh devstvena i pri edin razgovor mu go kazah, ne mu stana mn priqtno iiii o6te kato se seti i izdivqva i to mn no za6to puk toi moje da spi s 100 predi mene i az da ne mu kazvam ni6to
a puk toi da mi pravi problemi za 1 predi nego :grin:
tupo e se pak jiveeme v 21 vek seksa predi purvata bra4na no6t ve4e ne e grqh :twisted:

krem4et0
11-16-2007, 08:10
Добре де, момичета, не искам да се карам с вас, защото ви харесвам и това ме възпира да си отворя голямата уста, за да защитавам позиция, която за вас е повече от абсурдна. 8-)

Това е моя гледна точка, не казвам, че съм права, така изглеждат нещата от моя ъгъл.

Иначе той е прекалено добър и влюбен, за да ми изневери и съм убедена, че не го е правил. Може би затова говоря, че не ми пука - защото не съм го усетила.
Но от друга страна, дори и един ден да се случи, аз няма да прекратя връзката си с него, защото го обожавам.
Преди се чудех дали няма да си писнем един ден, но сега... с всеки изминал ден го обичам все повече и ме е яд, че съм на 18, а не на 22-23, за да... направим следващата стъпка. Както и да е...

Идеята ми е, че изневярата (ако е само секс и нищо повече) не е нещо чааак кой знае какво. Гадно е, но бих могла да го преживея.
Мнението на мъжа ми е, че ако ми изневери, дори и да е само секс, той непременно ще ми каже и ще прекрати връзката си с мен. сега, дано не ни се случва, но в такъв случай той не ми оствя правото на избор да преценя далби мога да простя или не. Преди време си мислих, че мога. сега знам, че дори и да е само секс, ням да мога да му простя.

dantro
11-16-2007, 09:51
Немисля че ако тои ти изневери ще доиде и ще ти каже .. сега се замислих .. ако пък моита приятелка ми изневери .. .ще я зарежа дано да не става де .. от 5 месеца сме заедно и ще я зарежа веднага ако разбера нещо такова :?

krem4et0
11-16-2007, 09:57
Немисля че ако тои ти изневери ще доиде и ще ти каже .. сега се замислих .. ако пък моита приятелка ми изневери .. .ще я зарежа дано да не става де .. от 5 месеца сме заедно и ще я зарежа веднага ако разбера нещо такова :?
Не познаваш мъжа ми-ще си каже. Ама аз не искам да знам!

bungle
11-16-2007, 10:50
И аз ако изневеря ще си кажа и ще прекратя връзката. Така де, няма да съм нито с този, с който съм изневерила, нито с човека, когато съм предала..

razbito^sarce
11-16-2007, 12:53
Немисля че ако тои ти изневери ще доиде и ще ти каже .. сега се замислих .. ако пък моита приятелка ми изневери .. .ще я зарежа дано да не става де .. от 5 месеца сме заедно и ще я зарежа веднага ако разбера нещо такова :?
Не познаваш мъжа ми-ще си каже. Ама аз не искам да знам!
Az mislq, che po vajno e da ne vi izneverqt sys syrceto, togava prosto shte ste izgubili lubovta na choveka s kogoto ste,a za iznevqrata za edna nosht naprimer e prostimo...

krem4et0
11-16-2007, 12:57
няма такива неща-ние сме над 3 години с него, полувава секс винаги, когато имаме възможност, правя го с кеф и ми доставя удоволствие. Мисля, че и той е доволен. Следователно няма защо да търси другаде секс!!!!! малко уважение да имаме, ама да е нещо, което не получава от мен ще го разбера, ама при условие, че не е така-прав му път. Говоря чисто хипотетично.

Maja
12-20-2007, 19:58
е ся да ти кажа секи си има вкус де аз предпочитам дествениците ;)

AmbeR
12-21-2007, 01:31
НЕ може да разделяте така момичетата,на курви и девственици и по тая логика момчетата ще си ебат колкото си искат "курви" и после ще искат девствена и от какъв зор момчетата да могат да го правят т'ва а момичетата не ?!? Да не сме в патриархата к'ва е тая тъпа тема ве хора ?? То не може да си девствена цял живот докато не откриеш мъжа за когото да се омъжиш?!?1 Не мислите ли... или Пак да нямаш никакви връзки само защото следващото ти гадже ще му бъде неприятно,че си правила секс,а той като е ти да се примиряваш просто е смешно всичко т'ва.... :lol: