PDA

View Full Version : Самоубийство



biGArR
11-15-2007, 15:10
абе ей ся слушах по тв-то някакво моми4е скочило от някакав мост в Варна.. . Как може такоа нешу е хора.. ? на 14 години .. представете си на къде отива светът.. ! :-k

SlaDulChence
11-15-2007, 15:14
14-годишно момиче се самоуби във Варна, скачайки от Аспаруховия мост
15 Ноември 2007
Четиринайсетгодишно момиче се е самоубило днес, скачайки от Аспаруховия мост във Варна, съобщиха от полицията в града. Момичето, което е от Варна, е скочило от моста около 10.30 часа.
Неволен свидетел на инцидента е станала жена, която подала сигнала в ОДП-Варна. Незабавно е повикан екип на "Бърза помощ" и е изпратена дежурна оперативна група. Тялото на детето е извадено от служители на Четвърто РПУ с помощта рибари.

При огледа на Аспаруховия мост, от мястото на което е стояло момичето, е открит ученическият му бележник. Улики за престъпление не са открити. След оперативно издирвателни действия от служители на Четвърто РПУ е установено, че девойката живее с майка си и сестра си. Баща й пътува с кораб и в момента не е в страната.

При последния разговор на момичето с баща му то обяснило, че мечтае да скочи с бънджи от Аспаруховия мост. Той обещал, че щом се върне ще го направят заедно.

Тази сутрин 14-годишното момиче споделило със сестра си, че няма време да чака баща им и ще се опита да скочи от моста без обезопасителните въжета, коментирайки, че нищо особено не би се случило, допълват от полицията.

http://btv.bg/news/?magic=bulgaria&story=61987

:-# :-k

Seducti0n
11-15-2007, 15:15
Жалко,но факт.Твоето възмущение обаче няма как да промени нещата.Станалото,станало.П осто някои хора не могат реално да оценят това,което имат и решават да го погубят.

Живота е за да се изживее максимално пълноценно,проблемите са за да се бориш против тях, а не да ги избягваш.Точно това е направило въпросното момиче-изплашило се е и избягало,колко глупаво само,нали?!


Колкото и редове да изпиша,няма да я отвърна обратно.Единственото,което мога да кажа в закючение е -Мир на праха и. :cry:

CrazyWitch
11-15-2007, 15:21
Ако имах смелост и аз бих скочила.

Seducti0n
11-15-2007, 15:21
Липса,на минамална съобразителност.Други версии по случая има ли? :? :?

JoeBanana
11-15-2007, 15:25
14-годишното момиче споделило със сестра си, че няма време да чака баща им и ще се опита да скочи от моста без обезопасителните въжета, коментирайки, че нищо особено не би се случило
това не е "липса на съобразителност", а липса на здрав разум
момичето не е било само в главата, май

Seducti0n
11-15-2007, 15:32
И двете липсват-няма разум,следователно няма и съобразителност.Ама че нелепа смърт... :-#

Eli>>>
11-15-2007, 16:02
божеееее :-# горкото момиче,какво ли я е накарало да стигне до там че да се самоубие :-#

Violenza
11-15-2007, 16:05
проблемите са за да се бориш против тях, а не да ги избягваш.Точно това е направило въпросното момиче-изплашило се е и избягало,колко глупаво само,нали?!

Всички мислят така. И донякъде е вярно, да.
Слаб си - не можеш да се спряваш с трудностите и слагаш край.
От друга страна погледнато обаче, т'ва решение е супер трудно... и само един наистина силен човек би имал смелостта да го направи.

Seducti0n
11-15-2007, 16:13
Lady Death-От части съм съгласна с теб,но не мислиш,че именно това ТРУДНО за взминане решение е породено т липсата на воля,стимул,желание за живот.Всеки един проблем може да бъде разрешен стига да знаеш как.За жалост,това момиче е постъпило твърде лекомислено и според версията е преднамерена.Не става въпрос са импулсивно взето решение,а за нещо което дълго е било обмисляно.

С риск да се вживея твърдемного в ролята на следовател ще споделя,следното нещо.За мен,признанието на момиче,че иска да скочи с бънджи е само предтекст,тоест тя не е искала да се разбере каква е била истинската причина за да сложи край на живота си.

Ако изключим обаче,моите размишления нещаат отново не се връзват.Никой здравомислещ човек НЯМА да тръгне да скача от мост с подобна височина БЕЗ обезопасителни въжета,просто е пълно безумие...

Violenza
11-15-2007, 19:46
Lady Death-От части съм съгласна с теб,но не мислиш,че именно това ТРУДНО за взминане решение е породено т липсата на воля,стимул,желание за живот.Всеки един проблем може да бъде разрешен стига да знаеш как.За жалост,това момиче е постъпило твърде лекомислено и според версията е преднамерена.Не става въпрос са импулсивно взето решение,а за нещо което дълго е било обмисляно.

Разбира се, и все пак на много малко им стиска наистина да го сторят..

А това за бънджито.. искала е да скочи без въжета и е твърдяла, че е безопасно... ако наистина си го е мислила.. ме навежда на мисълта, че момичето не е било много наред.

dantro
11-15-2007, 20:37
Тва е някво такова потресаващо ... наистина за да го направи това .. трябва да не е със всичкия си акъл .. друго немога да кажа ..
Да почива в мир :cry:

miloto_girl_4e
11-15-2007, 21:36
За толкова много убийства, самоубийства, катастрофи, природни бедствия и т.н съм се наслушала и начела, че вече нищо, ама нищо не ми прави впечатление..
Един се самоубил, трети е разчастил тялото на съседа и т.н ... нищо ново под слънцето ... Живеем в адски отвратителен и жесток свят :!: Случват се нелепи неща ... момичето е умряло по нелеп начин, но явно не е била много с всичкия си, за да направи въпросната глупост... :!:
Мир на праха и :!:

Momchence
11-15-2007, 22:47
..и докато е летяла надолу в Африка и Азия 50 деца умират от глад, 20 от болести и 10 в следствие на граждански войни

mon4eto
11-16-2007, 12:45
Kak moje da ima tolkova glupavi deca :? Da ska4a6 bez vajeta ta estesveno 4e nqma da ujivee6...Tajno e tova koeto e stanalo no da se nadqvame i drugi hora da si zemat pouka ot tazi istoriq :cry:

Seducti0n
11-16-2007, 12:52
mon4eto-За каква поука имаш предвид? :shock: Това което за мен момичето е направило е признак за липса на здрав разум...още не мога да го проумея и както споменах и преди това-За мен това е постановка,имаща за цел да прикрие,че основния замисъл е бил-САМОУБИЙСТВО. :-#

n_ivajlova
11-17-2007, 09:39
:-# :-# :-# тфа момиченце е от търговската гимназия във Варна :-# аз също уча там...и си спомням вторник или сряда...я видях :-# не я познавам но съм я виждала :cry: мн ми е кофти :-# защото днеска виждаш един човек..а утре разбираш,че вече го няма :-#

DisciplineAndOrder
11-17-2007, 18:44
Ако имах смелост и аз бих скочила.

По-точното е бих се самоубила #-o

F4ence
11-18-2007, 17:08
Neznam kakvo si e mislila, i qvno nikoi nqma da razbere kakva e pri4inata da postupi taka... no horata na koito e razbila surcata sa mnogo... i mnogo sa horata na koito im lipsva sega. Az su6to ne q poznavam ni6to 4e e ot varna...
no imam poznati koito q poznavat... i gi boli adski mnogo. Ne moga da si predstavq... daje i ne iskam [ot strah] semeistvoto i kak pla4at za neq. V internet ima mnogo klipove za neq i neini snimki. Momi4eto izglejda mnogo krasivo i milo. Neznam ne mi se vqrva da e bilo zaradi mom4e ili ne6to ot tiq postoqnnite...За мен просто е решила да направи нещо невъзможно. Не искам да я съдя, няма как да и помогнем. Просто нека бъде пример за всички други който си мислят за такива неща, да помислят че има много хора които ще страдат и ще ги боли за тях. Не трябва да постъпваш егоистично, трябва да се мисли и за близките ти. :cry: :cry: :cry:

Violenza
11-18-2007, 17:40
във вбокс7 има клипчета за т'ва момиче..ей сега изгледах няколко.. хм..тя изглежда много добре.. момичето е много хубаво..как е могло да стори подобно нещо..

NightSky
11-18-2007, 17:52
Много тъжно... целия живот е бил пред нея, освен това на тази възраст всички проблеми имат решение. Не мога да разбера децата, които се самоубиват.

Seducti0n
11-18-2007, 18:29
Много тъжно... целия живот е бил пред нея, освен това на тази възраст всички проблеми имат решение. Не мога да разбера децата, които се самоубиват.


Една от причините според мен е липста на родителска подкрепа и разбиране.По-точно прекъсване на естествената връзка между родител-дете.До колкото разбрах,има слухове, че момичето ебило бременно. :?

ShokoladkaTa
11-20-2007, 07:31
Една нейна съученичка си чати 0т доста време с м0й приятел и му е казала че м0мичето е бил0 бременно,но не казвало на никой ... сигурно и родителите и вече знаят но не искат да се разчува .. мн кофти :cry:

mgxpower
11-20-2007, 09:32
Има няколко версии едната е споменатата във новините желанието й да скочи с бънджи!
Другата причина е ,че имала големи проблеми с приятеля си...
и последната е ,че е била бременна в 4тия месец..било я страх..и затова решила да скочи!Искам да кажа само ,че ме е яд такова красиво момиче...
http://vesi-x.hit.bg/

За тези , които не са я виждали:
http://vbox7.com/play:fa1a7c8e
http://vbox7.com/play:c4cf60a2
http://vbox7.com/play:64cdd057

KAKASHI SENSEI
11-20-2007, 09:41
то мен ме е страх да скачам от всякаде

mgxpower
11-20-2007, 11:20
то мен ме е страх да скачам от всякадеТи си кухо парче не го ли осъзна накрая?!

HopeLesss
11-20-2007, 15:30
Много жалко наистина... :-k Дано почива в мир... и дано всички осъзнаят, че всеки проблем си има решение... и то не е в самоубийството...

_VIP_
11-24-2007, 11:18
ubavka e bila i tolkova malka

DaЯk_AнGэL
11-29-2007, 18:01
Мали горкото момиче...много ми е тъжно за нея.. :cry: самоубийството не е изход.... а като прочетох това в http://vesi-x.hit.bg/ направо едва не се разплаках.... :-k :cry:

Violenza
12-01-2007, 11:55
сигурно и родителите и вече знаят но не искат да се разчува .. мн кофти :cry:
е няма да се разчуе ..

die_die_my_darling_
12-04-2007, 20:25
винаги можеш да намериш нещо заради което си заслужава да живееш.
Има хора с толкова много проблеми....Ама продължават да живеят.
Ама се пак секи решава за себе си :?

Eternal_
12-14-2007, 21:12
Абе пубертет съкс.. Много пъти и на мен ми е идело да се оттърва от всичко, но съм нямала смелост.Само тя си знае защо го е направила, какви проблеми е имала и т.н.Жалко е наистина.. Нека почива в мир !

BeBoNcHeTo
12-16-2007, 18:15
Това е доста тъжно,толкова да желаеш нещо и да ти се превърне в фиксидея.Доста ночаквано разбрах това незнам какво изпитват родителите му и се надявам вече да няма таква изпулнения

mgxpower
12-16-2007, 19:13
Но се иска доста смелост за да направиш това , което е направила тя :cry:

MoHuTo
01-02-2008, 16:14
Жалко за момичето, явно не е била много добре с акъла. Мир на праха й :!:

BluE_s
01-05-2008, 18:13
Въобще не се учудвам...в днешни времена е съвсем нормално ;) :):):)

UnaBletoLoVeU
01-11-2008, 19:55
Ако имах смелост и аз бих скочила.

Нищо лично, ама си бая тъпа #-o [-(

HAGVXSXVH
02-02-2008, 11:44
ами жало за момичето,но по-скоро жалко за близките й :cry: много кофти ми стана като разбрах ама ...дано на никой да не му идва на главата,че...

lsd43
02-18-2008, 11:27
В тоя е**н живот да се самоубиеш не е лудост ,а опит да избягаш от гадостите ,които ти поднася живота и аз съм искал да се самоубия ,но винаги нещо ми е помагао да не го праввя ,последният път това нещо беше гневът :(

lsd43
02-18-2008, 11:33
Ако имах смелост и аз бих скочила.

Нищо лично, ама си бая тъпа #-o [-(

Ами точно заради такива като теб ,някои хора се самоубиват ,това че тя има по-различно мнение от теб не я прави по-глупава от теб,на някои хора живота им е гаден и без да са си виновни сами,просто обстоятелствата ги прецакват ,а такива личности като теб само им помагат да вземат гршното решение,а именно да се самоубият ! :? :?

HePeAJIeH
02-18-2008, 21:37
въпрос на лабилна психика тежко детство и липса на амбиция от което се предизвиква една депресия която я кара да мисли за самоубийства и ето докъде е стигнало момичето.Мир на праха и!

03-26-2008, 11:36
Kvo revete be ! Horata umirat zaradi tqhnoto nevejestvo !

_FaShIoN_
04-10-2008, 19:26
Самоубийството не е начинът да си разрешиме проблемите и да се утешим и не си заслужава да си пропиляваш живота,за нещо което е поправимо по един или друг начин,защото така или иначе живота ти е един и естествено не може да има само хубави моменти.... :)

tqnko1
04-10-2008, 20:20
За толкова много убийства, самоубийства, катастрофи, природни бедствия и т.н съм се наслушала и начела, че вече нищо, ама нищо не ми прави впечатление..
Един се самоубил, трети е разчастил тялото на съседа и т.н ... нищо ново под слънцето ... Живеем в адски отвратителен и жесток свят :!: Случват се нелепи неща ... момичето е умряло по нелеп начин, но явно не е била много с всичкия си, за да направи въпросната глупост... :!:
Мир на праха и :!:
+1