PDA

View Full Version : За лакирването на ноктите



Problem_girl
11-15-2007, 14:18
Има мн теми за лаковете,за интересните начини за лакирване със фигурки и други,ама на мен ми е интересно да разбера,защо вместо да се мъчим с лакове и клечки за зъби да оформяме някакви шарки,не може ли с маркер за дискове дето се надписват? Тънък е,пък и после с лакочистител се трие като е върху лак.Някой ако знае някакви методи други за по-лесно слагане на шарки върху нокъта :smt001
И най-вече ми е чудно,то сигурно вреди за нокъта този маркер ама една приятелка така си е слагала и мн яко стои :smt003

Sweet__Dream
11-15-2007, 14:55
Spored men 6tom tolkova mnogo durji6 na 6arkite nai-dobre si kupi izkustveni nokti.Ima vsqkakvi po razmer s vsqkakvi 6arki,a i ne sa skupi..Jelaq ti uspeh.. \:D/

DisciplineAndOrder
11-15-2007, 16:41
Със...със маркер? :lol:

lilit_666
11-15-2007, 17:14
Наистина е вредно.
Аз когато ме мързи си купувам едни мн яко лепенки
и ги минавам със заздравител в/у лака.
Също в/у 4еренстои супер и от тези прозра4ните с дългите лъскави линтички вътре.

malka_sladuranka
11-16-2007, 16:19
Лепенките са ужасни според мен.
И аз обожавам шарени нокти. :grin: Но си ги рисувам с лакове. Както и да е.
Има едни химикални в Офис Уан се продават. Те са.. Като с гел.
Взех си една от там специално за ноктите(попринцип не са предназначени за това). Драснах си на единия нокът, видях, че оставя следа ии си я взех. След като се лакирам, чакам да изсъхне 1вия слой, рисувам с химикалката, чакам малко и минавам с безцветен, защото иначе ще се изтрие.
Та това от личен опит.

miShle
11-16-2007, 16:31
Абе с маркери не бях чувала до сега,ама знам че една приятелка си рисуваше ноктите с очна линия,след това повтаряше с безцветен и супер яко се получаваше.Ама аз лично не съм пробвала .. :-|

bungle
11-16-2007, 17:02
Не се пише лакирВане, а лакиране...

dan4ety
11-16-2007, 17:37
Абе с маркери не бях чувала до сега,ама знам че една приятелка си рисуваше ноктите с очна линия,след това повтаряше с безцветен и супер яко се получаваше.Ама аз лично не съм пробвала .. :-|

Това и аз съм го правила. Като ми се беше развалил черния лак използвах черна очна линия да си рисувам :) Сега използвам четчицата на очната линия, вместо тънка четка за лак :)

Friend_witH_Benefit
11-16-2007, 18:16
Продават се специални лакове като във формата на химикал, като тубичка във всякакви цветове, които играят ролята на клечката за зъби, иглата, очната линия, маркера и химикалките ... има специални лакове поставени в тубички като вид тънкописец, с които си украсяваш и рисуваш по нокътя без всякакъв проблем ;)) На най-евтината фирма са по 3лв. Потърси ги в някоя парфюмерия :) :)

fiama
11-16-2007, 19:18
На пазара има голямо разнообразие от продукти за направата на добре излгеждаща декорация. Има лакове с тънка четка, лакове с тънкописец, много красиви фигурки за залепване. Едно момиче декорираше ноктите си с флумастери. Не знам как постигаше да не и се размаже след като слага топ-лака, но факт е, че го постигаше. предполагам и с маркерите за надписване на дискове става. Някой по-горе спомена и за очната линия- ефектът е като лак с тънка четка. Но не знам защо по-красиви от изрисуваните с лак нокти не съм виждала- въпрос на вкус и предпочитание :)

peteto89
11-16-2007, 19:29
Не се пише лакирВане, а лакиране...+1
ima takava temaaaaaaaaaaa noktoplastika i dekoraciiki

dan4ety
11-16-2007, 19:34
Продават се специални лакове като във формата на химикал, като тубичка във всякакви цветове, които играят ролята на клечката за зъби, иглата, очната линия, маркера и химикалките ... има специални лакове поставени в тубички като вид тънкописец, с които си украсяваш и рисуваш по нокътя без всякакъв проблем ;)) На най-евтината фирма са по 3лв. Потърси ги в някоя парфюмерия :) :)

3 лева?!? Че аз съм виждала и по 1.20 (е, колко ще са качествени е друг въпрос :-D ). Ама мене не ми се дават пари за лак, с който мога само да си рисувам, но не мога да се лакирам изцяло, ако нямам друга свободна четчица ;) Така че по-лесно е с четката от очната линия (лично мнение :) ) :-D

SlAdKa_YsMiVkA
11-16-2007, 20:33
маркери??нем не съм пробвала а и неискам защото засега имам достатъчно лакове които ми вършат същата даже по добра работа а не вредят на нокътя

paula papi
11-17-2007, 20:15
абе аз съм си проста .. ама се казва лакиране .. май .. душичко !

LetiCherry
11-17-2007, 21:36
Ами аз често си рисуевам ноктите с тънък маркер и после слагам безцветен лак и мога да кажа, че се получава ного добре. :P Аз с лакове не мога да си направя...

hungry_vampire_f
11-17-2007, 22:12
Една позната пък се лакираше с коректор :shock:

hint
11-18-2007, 07:57
Ох как ви се занимава с декориране не знам :)
Те вече маникюристките се изхитриха и започнаха да декорират с печатчета, а вие за маркери се чудите :)

mumiikataa
11-18-2007, 08:04
обожавам да си драскотя по ноктите...мм веднъж бях пробвала с перманентен...около месец ми седя :D а веднъж нямаше кво да правя и с химикалка и още ми седи :D :D :D

bebeto0o
12-30-2007, 16:05
:D :D :D AmA Za TvA Pa NokoI Sa NE e SetIl - VodNi ili TemPernI Boi4kI i saS 4etKaTa Za TQh rIsUvaTe KVoto Vi Du6a Iska :-P :-P :-P i OtgoRe zaDuLjItElNo S BeZcVeteN Lak MnNn Qko i Mn EstEsTvEnO SeDi :P

sladkish_14
12-30-2007, 16:27
Че какво и е на клечката за зъби? :neutral: Защо не я харесвате :-# :lol:

Arista
12-30-2007, 21:33
Аз оня ден си купих блажна боя ма не стана :grin: :grin:
Темперните боички също стават :grin:
И коректорът също :-P

И как така с маркер бе ужасТ :neutral:

Arista
12-30-2007, 21:33
Че какво и е на клечката за зъби? :neutral: Защо не я харесвате :-# :lol:

Някакси ми е много антипатична :D 8-) :-P

kuklichka_bg
03-19-2008, 19:02
of akto po4nat lepenki za nokti figurki prostoti abe capash eidn lak i gotovo kak vi se zanimava da pravite figurki izdarjat 1 sedmica 4e i po malko i nanova tapo e spordd men az capam edin pak tam i kat po4ne da se iztriva go maham i nanovo drug ama da raq figurki gluosti nqma nervi i vreme

cinderellaa
03-20-2008, 06:09
за фигурки си купи шаблончета.най-лесно се прави и седи много хубаво