PDA

View Full Version : Харесвам 1 момиче...



Predator777
11-15-2007, 15:40
Харесвам 1 момиче от моят клас... Още щом я видях тази година много я харесах. Започнахме да излзиаме с общи приятели, тя живее до нас и се прибираме заедно от училище. Повечето от класа я дразнят и аз я защитавам. Днес в скайпа ми каза "Ти си единственият човек който ме разбира". Но един приятел който май искаше да ми помогне но не се получи така и каза, че я харесвам. От тогава стана малко по -... резервирана . Преди като я изпращах до тях ме прегръщаше за довиждане и т.н. , а сега само 1 "Чао"

Давайте идеи какво да правя. Много я харесвам, но не съм сигурен дали и тя ме харесва.

Sweet__Dream
11-15-2007, 15:43
Moje bi se e stresirala ot vnezapnata novina.Ako q be6e podgotvil tova e drugo ne6to.V tozi slu4ai prosto si govori spokoino s neq i i kaji,4e vinagi moje da raz4ita na teb.A ako trqbva da ste zaedno 6te budete.. :smt008 \:D/ :smt007

lipsvashh_mi
11-15-2007, 15:46
по-скоро й е станало странно,че не ти , а твой приятел й го е казал!за сега не предприемай нищо повече....изчакай малко преди да я поканиш да излизете двамата ...надявам се,че всичко ще се нареди с мацката =; Успехче

oziato
11-15-2007, 16:09
ot 1 strana sot se darzi rezervirano-moze bi pak nqma 4uvstva kam tem,no ot druga ako beshe taka vinagi mozeshe da si ismisli izvinenie da ne se pribiratye zaedno naprimer,mislq 4e trqbva ti da i kazesh kakvo 4uvstvash i dano nestata potragnat

Predator777
11-15-2007, 16:13
Благодаря ви за бързите отговори. Утре ще видя какво ще стане...

evil_lady_in_black
11-15-2007, 16:32
Това за съжаление ми е позната изтория ](*,) ](*,) Но не се шашкай , първо ще е така . По-добре й кажи , че това което чувсваш няма да промени отношението ти към нея.Защото тя до сега те е имала просто за приятел . По-добре се дъж както преди за да си върнеш доверието й .

Roko123
11-15-2007, 16:32
ami moi 4ovek samo da ti kaja kat se prebirate 6to ne se postarae6 da q celune6 taka savsem ot ni6toto nali znae6 celuvkata ne se dava tq se krade :P :-P :grin: :-D

MiMcHeToOo
11-15-2007, 16:36
Това за съжаление ми е позната изтория ](*,) ](*,) Но не се шашкай , първо ще е така . По-добре й кажи , че това което чувсваш няма да промени отношението ти към нея.Защото тя до сега те е имала просто за приятел . По-добре се дъж както преди за да си върнеш доверието й .

+1

dantro
11-15-2007, 17:02
Определено твоя приятел не ти е помогнал а е напавил така че тя се `дръпнала` от теб .. можеби неините чувства са чисто приятелски но все пак има вероятност и тя да те харесва опитаи се да си по близо до нея и така покани я на кафе например прави готини жестове към нея показваи и че я имаш за нещо пивече от приятелка но не много силно ... намекваи и го не го казваи в прав текс малко по малко ще те обикне ако не те харесва :) а ако те харесва ще е много по лесно :) Успех :wink:

emga
11-15-2007, 17:06
mi pi4 predi da stignete dotqh zastani pred neq pregurni q i q celuni taka sha razbere6 dali te haresva ili ne...ako ti bie 6amara kofti ama sha sa zdobrite se nqkak apak ako ne sha e qko :)

koalka
11-15-2007, 17:10
Държи се така сигурно, защото те смята само за приятел и по-резервираното държание е в резултат на това, че преди да узнае не е подозирала, че можеш да имаш нещо към нея и си те е прегръщала спокойно.А сега не го прави, защото вече, като гледаш с други очи на нея, можеш да си помислиш нещо.И аз също съм на мнение, че трябва да й споделиш...Така и така ти вече не я смяташ само за приятелка.

HePeAJIeH
11-15-2007, 18:02
Може би е усетила че изпитваш повече от приятелски чувства към нея и по този начин малко или много се е дистанцирала от теб за да запази приятелството си към теб! Не бъди нахален а търпелив и с времето може би всичко ще се нареди :) Търпението е част от успеха :wink:

merik16
11-15-2007, 18:08
ako naishtina q haresvash i ne tu puka za mnenieto na drugite ot klasa ti q pokani na kino otidete na nqkoi po ... romantichen film (titanic :lol: )bazikam se inache nesto ot sorta shvashtash...uspeh \:D/

Алминатора
11-15-2007, 19:33
Харесвам 1 момиче от моят клас... Още щом я видях тази година много я харесах. Започнахме да излзиаме с общи приятели, тя живее до нас и се прибираме заедно от училище. Повечето от класа я дразнят и аз я защитавам. Днес в скайпа ми каза "Ти си единственият човек който ме разбира". Но един приятел който май искаше да ми помогне но не се получи така и каза, че я харесвам. От тогава стана малко по -... резервирана . Преди като я изпращах до тях ме прегръщаше за довиждане и т.н. , а сега само 1 "Чао"

Давайте идеи какво да правя. Много я харесвам, но не съм сигурен дали и тя ме харесва.
Кви сте вие такива животни бе дейба-само се дразните,хъх -.-
Следващия път като се прибирате от даскало(което може да не е скоро,има грип бе деба!)я спираш преди това сухичко "чао" и й казваш "Кое точно се промени,че стана толкова студена изведнъж?Някъде сбърках ли?" и ако има да ти казва нещо ще ти го каже,ако не да го духа.След като я дразнят,сигурно е грозна xD
Btw направи си преоценка на "приятелите".Момче си,не ти трябва да споделяш с някого като някъв педал.
Защото това е точно педалско,да идеш при Пешо(или Гошо) и да му кажеш абе аз нол аресвам Марийка(Иванка) их дебаа кво да праа и след това твоят "приятел" да преебе цялата работа.Солото му е майката,не се доверявай на никой!От същия пол,естествено ;)
На никой не му пука за твоите чувства,никой не пита,просто ше ти гледа сеира.Аз ако бях на твое място просто щях да ходя да вадя некролог на тоя дебил.
Пък и се замисли-може би тя чака?Чака да й предложиш,объркана е?Просто винаги мисли "Какво си мисли в този момент тя?",мисли за нейните чувства,не за своите.Нали знаеш-ако дадеш,ще получиш ;)
Следи действията й и най-важното - гледай я в очите.Очите са огледало на душата на човека,не ги изпускай от поглед,пък и сигурно са красиви,нищо не губиш :)
Пък ако не ти се говори с нея,следващия път когато се изпращате я погледни право в очите,доближи се до нея и тя ще разбере какво искаш ;)
Ако не иска да я целунеш ще се отдръпне и така ще избегнеш доста неловка ситуация,но ако го иска-ще си остане на място.
И не забравяй-гледай очите!
Очите дееба,не циците!

PoisoNGirL
11-15-2007, 19:53
Това за съжаление ми е позната изтория ](*,) ](*,) Но не се шашкай , първо ще е така . По-добре й кажи , че това което чувсваш няма да промени отношението ти към нея.Защото тя до сега те е имала просто за приятел . По-добре се дъж както преди за да си върнеш доверието й .

+1

+1

недей да избързваш с нищо и да я каниш да излизате или нещо такова.Дръж се нормално докато си възвърне отново старото отношение към теб.А може и да се е изненадала от този факт и просто да не го е очаквала.

Алминатора
11-15-2007, 20:06
Деба що ли не се учудвам че никой не ми е прочел мнението -.-

FaHrEnHeit
11-15-2007, 20:45
Спекла се е ;) скачай и я захапвай за вратлето

kofti_nick
11-16-2007, 08:20
Това за съжаление ми е позната изтория ](*,) ](*,) Но не се шашкай , първо ще е така . По-добре й кажи , че това което чувсваш няма да промени отношението ти към нея.Защото тя до сега те е имала просто за приятел . По-добре се дъж както преди за да си върнеш доверието й .

+1

+1

недей да избързваш с нищо и да я каниш да излизате или нещо такова.Дръж се нормално докато си възвърне отново старото отношение към теб.А може и да се е изненадала от този факт и просто да не го е очаквала.

+1

Josefinne
11-16-2007, 08:37
Струва ми се, че за нея си в категорията на " Приятелите". Не я притискай, продължи да бъдеш неин приятел. Ако не се влюби в теб, поне ще останете приятели. За съжаление няма как да те посъветваме от тук как точно да породиш чувства в нея, защото всеки човек е уникален и се впечатлява от различни неща.

sasha_90
11-17-2007, 09:48
Явно ти има доста голямо доверие,но не може да приеме факта,че я харесваш.