PDA

View Full Version : Въпрос за 2 скайпа



sladur4eto_f
11-15-2007, 16:58
zdr. taa da vi pitam ako sam si pusnala 2 skaipa v smisal edinq e moi i edinq na drug 4ovek i sa6tiq 4ovek ako si pusne negoviq skaip oba4e ot teh na men posle dali 6te mi se pokaje hronologiqta demek kvo si e pisal drugiq 4ovek sled kato toi 4ati ot teh a az sam si pusnala negoviq skaip v nas mersi predvaritelno


Нарушена т. 7 от правилата (от Ruthless)

dantro
11-15-2007, 17:12
Незнам как точно ще си пуснеш два скаипа от един ип адрес .. но все пак ако успееш ще получаваш съобщенията които тои праща към абонатите си .. се едно го шпионираш ще четеш всичко които тои си пише със които и да е .. се едно ти го пишеш но ще го пише тои от тях .. дано да съм помогнал защото неразбрах точно вапроса ти :wink:

Bobby_1st
11-15-2007, 19:41
Преди време една френдка си беше забравила скайпа в тях включен и когато си го пусна от залата в даскало, сестра и (която била в същото време на компа във тях) получаваше всичко което си беше писала въпросната приятелка. А в хронологията ще се покажат само онези съобщения, които са били писани когато си включила чуждият скайп.

Дано да съм ти помогнал ...

taffy
11-17-2007, 21:31
Ami ako skypovete sa vklu4eni ot dve mesta moje6 da vidi6 kakvo si 4atqt v momenta vse edno ti 4ati6 samo deto ne pi6e6 (e kakvo obqsnenie izvadih ta maani) az naskoro bqh vlizala v skype na edna fr a v tva vreme tq si 4ate6e ot tqh...i vijdah vs kakvoto si pi6at, a kolkoto do vklu4vaneto na 2 skype ednovremenno-napulno vuzmojno e-s multiskype moje i 10 skype da vklu4i6 ;)