PDA

View Full Version : Очен преглед



bboy_bunker
11-15-2007, 19:10
я дайте някаква информация къде мога да си направя пълен профилактичен очен преглед... става дума за София и по възможност по-подробна информация... :)

Saymon90
11-15-2007, 19:12
Личен лекар нямаш ли си, че питаш нас?

bboy_bunker
11-15-2007, 19:16
Личен лекар нямаш ли си, че питаш нас?специално теб не съм те питал, така че тихо...

въпросът остава..

Valento
11-15-2007, 19:17
Личен лекар нямаш ли си, че питаш нас?А така нас ако питаш евала ама имаш си личен лекар иначе по частните кабинети юе те одрусат с кинти яко! :o

Valento
11-15-2007, 19:22
Личен лекар нямаш ли си, че питаш нас?

не се заяждай! правя ти забележка! надявам се да не се повтаря!

ти пък кой/коя си?

Въпроса е тъп!

Има си личен лекар, който да му даде направление, а не питане в тийнфорум. Ако толкова искаш ела аз да те прегледам!Екстра и леакри има тука аве тоя горум почна да ме кефиии аз сам тунинг разбирач!!! :grin: :grin: :grin: :grin:

rakiQ
11-15-2007, 19:26
Личен лекар нямаш ли си, че питаш нас?

не се заяждай! правя ти забележка! надявам се да не се повтаря!

ти пък кой/коя си?

Въпроса е тъп!

Има си личен лекар, който да му даде направление, а не питане в тийнфорум. Ако толкова искаш ела аз да те прегледам!

тя е мод
я ги скрасти набърже

правят ти пълен очен преглед чрез разширяване на зеници ето така бяха мойе след като ги разсшириха!
http://prikachi.com/files/53544W.jpg

bboy_bunker
11-15-2007, 19:26
колкото до bboy_bunker
първо от софия ли си ?..в поста ми е казано - да, от София съм :)

Saymon90
11-15-2007, 19:30
Омг... къде съм се заял, ако не е тайна?! Нима не е логично да се консултираш първо с личния си лекар? Или нямам право да задам въпрос?
Лелеееейй... ще те изядат, ако не лижеш пети...

Boot
11-15-2007, 19:31
И личният лекар като му даде направление кфо!? Човека нали трябва да отиде при някой очен лекар... който сам си избира.


Пич, сори, но не знам очни лекари. :neutral: Примерно... във Военна болница??? Не зная...

bboy_bunker
11-15-2007, 19:33
Стига с тия лични лекари, тия направления.. питам за някоя специализирана клиника.. или де да знам и аз, но да ми направят най-обикновен профилактичен преглед.. личния лекар няма как да ме прегледа.. престанете да говорите за него

malka_sladuranka
11-15-2007, 19:43
Мм мен личният лекар като ме прати на очен, ми даде направление и отидох при някакъв в поликнлиниката.
Направи ми пълен преглед, разширяване на зеници.. сичко. Два поредни дена ходих. Нз защо точно. Така трябвало.
Еми.. Това ти казвам от личен опит.... Нз дали ще ти помогне с нещо.
ПП в 20та п-ка съм.

bboy_bunker
11-15-2007, 19:52
При тези профилактични прегледи освен за диоптри и астигматизъм проверяват ли и за очни заболявания ? Главно заради това искам да отида...

DisciplineAndOrder
11-15-2007, 20:03
Личен лекар нямаш ли си, че питаш нас?

не се заяждай! правя ти забележка! надявам се да не се повтаря!

Е това заяждане ли е?

`Death`Whore``
11-16-2007, 22:03
Има една клиника до Театър София /обаче не болницата, малко по-надолу е/ и там са добри. Поне очната лекарка.

AnTiBuLLsHiTs
11-17-2007, 08:37
1.Отиваш при личния лекар
2.Искаш му направление за прегледа(да не те отарашат с пари)
3.Отиваш при очния доктор за който ти е дал направление
4.Казваш там числата на таблото,гледа ти очите с една глупост,после очните дъна..накрая сядаш на една щурутия дет гледаш (кат бинокъл е) и в далечината има една къща с червен покрив..това както ми го обясни лекарката е,за да види дали може да фокусираш дълго време дали не са ти преуморени очите.
5.После ти слагат различни диоптери(ако си за диоптер) и пак гледаш числата..
6.Дава ти една бележка с която отиваш в оптиката да си земеш цайси.
7.Може допълнително да си направи преглед за болести (далтонизъм.. и там другите).
Т'ва е цялата процедура.На мен ми отне към 20минути някъде.

sasha_90
11-17-2007, 11:22
Отиваш при личния си лекар и му искаш направление.После отиваш при лекаря,при който те е пратил.