PDA

View Full Version : Напоследък съм много нервна и не мога да се контролирам



taffy
11-15-2007, 20:31
nz dali tazi tema e to4no za tuk, no ne znaeh kude da q sloja..ami imam edin problem, nz na nqkoi moje da im se stori tupo oba4e e naistina gadno..zna4i naposleduk sum adski nervna, kre6tq za vsi4ko, pla4a za nai malkoto ne6to, ne moga da spq...prosto ne moga da se kontroliram...moje bi e zaradi u4ili6teto i nedospivaneto,nz...oba4e sum mn iznervena-izpokarah se s vsi4ki okolo men, dori s nai blizkite mi...ne moga da se kontroliram, prosto izbuhvam za vs-ili se zargnevqvam ili pla4a...pls kajete kakvo da pravq i kak da se spra...ne izdurjam ve4e taka ;(



Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

Anf3tamin4o
11-15-2007, 20:39
Като Бъдеш Напукиста да не ти пука от повечето неща в смисъл за дребните

dantro
11-15-2007, 20:39
Мии по успокои топката малко пии някви анти депресанти преди контакт с хора ако е чак толкова зле положението знам ли може би валериан .. ако наистина е чак толкова зле положението .. говори с даскалката ти по психология .. или отиди на психолог да искараш тая отрицателна енергия някаде .. :wink: Успех ти желая

Valento
11-15-2007, 21:41
По успокой се няма за какво да се нервираш живота си е живота няма д аизлезеш жив от него такаче карай по-спокойно редувай 1ва 2ра 3та ако няма изход! :neutral:

isinka92
11-15-2007, 21:49
По успокой се няма за какво да се нервираш живота си е живота няма д аизлезеш жив от него такаче карай по-спокойно редувай 1ва 2ра 3та ако няма изход! :neutral:
така е ... живеи така че да се наслаждаваш на живота а не да се нервиш ... ваобще не трябва да ти пука от нищо а и не е добре че се караш с близките ти защото те ще те търпят известно време но след това ... :? а пак и мисля че това е само временно състояние :wink:

Valento
11-15-2007, 22:10
По успокой се няма за какво да се нервираш живота си е живота няма д аизлезеш жив от него такаче карай по-спокойно редувай 1ва 2ра 3та ако няма изход! :neutral:
така е ... живеи така че да се наслаждаваш на живота а не да се нервиш ... ваобще не трябва да ти пука от нищо а и не е добре че се караш с близките ти защото те ще те търпят известно време но след това ... :? а пак и мисля че това е само временно състояние :wink:Съгласен съм с поста на момичто и аз мисля че е временно състояние ако си напрегната избягвай хората с които често се караш! :mrgreen:

DisciplineAndOrder
11-16-2007, 07:54
По успокой се няма за какво да се нервираш живота си е живота няма д аизлезеш жив от него такаче карай по-спокойно редувай 1ва 2ра 3та ако няма изход! :neutral:
така е ... живеи така че да се наслаждаваш на живота а не да се нервиш ... ваобще не трябва да ти пука от нищо а и не е добре че се караш с близките ти защото те ще те търпят известно време но след това ... :? а пак и мисля че това е само временно състояние :wink:Съгласен съм с поста на момичто и аз мисля че е временно състояние ако си напрегната избягвай хората с които често се караш! :mrgreen:

Съгласна съм.

foreverr
11-16-2007, 13:17
По успокой се няма за какво да се нервираш живота си е живота няма д аизлезеш жив от него такаче карай по-спокойно редувай 1ва 2ра 3та ако няма изход! :neutral:
така е ... живеи така че да се наслаждаваш на живота а не да се нервиш ... ваобще не трябва да ти пука от нищо а и не е добре че се караш с близките ти защото те ще те търпят известно време но след това ... :? а пак и мисля че това е само временно състояние :wink:Съгласен съм с поста на момичто и аз мисля че е временно състояние ако си напрегната избягвай хората с които често се караш! :mrgreen:

Съгласна съм.И АЗ :-D

Blab
11-16-2007, 13:30
ПМС?
Валерианчетата са до аналгина в чантата ми. Друго решение - сън :-D

fiama
11-16-2007, 19:47
Имаш ли някакви проблеми вкъщи, в училище, или въобще нешо, което те тревожи и подтиска? Спиш ли достатъчно, седиш ли дълго време пред компютъра, ядеш ли много сладко, пиеш ли повечко кафе, кола, алкохол? Ако отговорът на някой от въпросите е да, напълно възможно е това нещо да ти влияе. Старай се да не се преуморяваш, да гледаш позитивно на нещата, да не се товариш с допълнителни проблеми, спи и си почивай, когато ъсетиш нужда, храни се правилно. Всеки има момнети, в които е по-изнервен, нормално е, старай се просто да ги направиш по-редки и краткотрайни. Усмихвай се :)