PDA

View Full Version : Обици на ушите!?!



Val4etoO
11-16-2007, 01:03
Probivali li ste si sami dupki na uhoto i na hru6tqla na uhoto?As predi malko si probih vtora na uhoto i se 4udq dali da ne trugna da probivam na hru6tqla :grin: ama si mislq 4e mnoo 6te me boli \:D/

mulgore
11-16-2007, 04:52
Аз имам общо 4-ри обеци...И аз съм се замисляла за хрущяла,но първо че там не зараства и второ вуйчо ми ми каза,че боли страшно...Понеже се е пробивал...Повече се бях навила на онея големите дупки дето можеш си промушиш и пръста ама се отказах,щото това нещо няма да зарасне никога...Но това е друга тема...Успех с пробиването \:D/

DisciplineAndOrder
11-16-2007, 06:07
Не съм се дупчила сама.
Иначе имам 3 дупки на едното и 1 на другото ухо.

Saymon90
11-16-2007, 06:22
Нямам дупки по мене.... :D

koalka
11-16-2007, 07:54
Аз не бих рискувала да си дупча сама ушите, най-малкото, защото не знам как става.

rakiQ
11-16-2007, 08:13
имах 6 дупки общо по мен...
3 на едното ухо 2 на другото (ще правя още..)
и една на ръката(нея я махах щото мн ми закачаше) сама се пробих на ръката
:D нямах кво да праа...а и нали съм си мазохист 8-)

marin4itu
11-16-2007, 08:31
Имам общо 8 на ушите..5 на едното и 3 на другото ухо..първите 2 дето са си ги мам от малка другите сама съм си ги правила без тази на хрущяла нея ми е проби един мой бивш с абокат.

MSI
11-16-2007, 09:13
Повече се бях навила на онея големите дупки дето можеш си промушиш и пръста ама се отказах,щото това нещо няма да зарасне никога
:smt082 :smt082 :smt082

Boot
11-16-2007, 09:19
Дам дам, хрущяла боли ужасно, никога няма да се съвземеш от шока, пък и ще тече кръв винаги, през цялото време.

Да не говорим, че е много вероятно, ако сама се дупчиш да хванеш малария или нещо рядко и тропическо.

O:)

i'm so excited!
11-16-2007, 09:52
дупчила съм се къде ли не.
сноши си пробих хрущяла сама. с пистолет повече боли.
вчера не усетих нищо

i'm so excited!
11-16-2007, 09:57
ше те заразя и тебе ,споко :::

i'm so excited!
11-16-2007, 10:16
високо морален


високо морален


високо морален


високо морален


високо морален
:razz:

FelisDirus
11-16-2007, 15:24
Пробивала съм се.

Disrespect
11-16-2007, 15:46
искам да си сложа две гигантски халки на зърната и да вляза гол в пого за да може случайно някой да ги закачи............

FelisDirus
11-16-2007, 15:57
искам да си сложа две гигантски халки на зърната и да вляза гол в пого за да може случайно някой да ги закачи............

Говори ми, не спирай... 8-)

Disrespect
11-16-2007, 16:01
искам да си сложа две гигантски халки на зърната и да вляза гол в пого за да може случайно някой да ги закачи............

Говори ми, не спирай... 8-)

еха...ЧАК другите се възбуждат...

8)

?love_haTe!
11-16-2007, 16:06
Мм..имам и на мекото и на хрущялите.
Тези,които са на мекото си ги направих самичка :)
На хрущялите се доверих на един пич,за да не
се обезобразя 8-)

FelisDirus
11-16-2007, 16:18
искам да си сложа две гигантски халки на зърната и да вляза гол в пого за да може случайно някой да ги закачи............

Говори ми, не спирай... 8-)

еха...ЧАК другите се възбуждат...

8)


О, да...

Jamalska
11-16-2007, 18:55
Бау даун пред Буут:)С нейните подробни обяснения си дупчих и собственото ухо обачеее колкото и да обичам дупченето не мога да си го причиня сама...предпочитам друг да го прави,а аз да блея някъде другаде

InitialD
11-16-2007, 21:00
Аз имам общо 4-ри обеци...И аз съм се замисляла за хрущяла,но първо че там не зараства и второ вуйчо ми ми каза,че боли страшно...Понеже се е пробивал...Повече се бях навила на онея големите дупки дето можеш си промушиш и пръста ама се отказах,щото това нещо няма да зарасне никога...Но това е друга тема...Успех с пробиването \:D/

Едни приятели си бяха пробили с безопасни игли веждите..така че предполагам не е боляло много :lol:

P.S. Въпрос:Що за човек си слага аватар със задраскан Християнски кръст?!
Отговор:Турчин хейтър!!!! :-x :-x :-x :evil: :evil: :evil: :evil:

AvaLan4e
11-16-2007, 21:18
охо ама аз сама си пробих езикас, слушай мен ако ти стиска :razz:
боже ма точно така звучите.... само във форум може такива простотии. никога не бих споделила за езика си, много съм свенлива мухахахаа :razz: както и че изтръпвам от удоволстие слушайки опера.
сори че взимам за подбив себе си и другите просто прилив на доза делириум :grin: :razz:
сега за ушото ти. трябва гледаш е подходящо мястото, сетирлна игла, по възможност по големка, ако имаш може и с авокат/нямам си и идея как се пише, ма ме мъзи да търся и без това правя по милион грешки на пост/ хрущяла, мила, не боли. но понякога стои неестетично, не че неможеш да го махнеш после. друго смята се че е вредно тъй като там са ти точките .... абе ухото ти представлява един вид ембриончето ти ('= както пъпа ти чакра и тн. замисли се малко и давай. седмичка ще ти е подуто само да допълня. и вземи медицинска стомана за обичка. а и като дупчиш сложи нещо твърдо отзад, по-лесно да излезе иглата, нали се сещаш. (=

Boot
11-16-2007, 21:54
Мноо си неадекватна :-s

AvaLan4e
11-16-2007, 21:58
Мноо си неадекватна :-s
Кой тва бе Бут? http://kolobok.us/smiles/madhouse/girl_crazy.gif
:razz: <тва е толкова Алф :smt007

`Death`Whore``
11-16-2007, 22:01
Probivali li ste si sami dupki na uhoto i na hru6tqla na uhoto?As predi malko si probih vtora na uhoto i se 4udq dali da ne trugna da probivam na hru6tqla :grin: ama si mislq 4e mnoo 6te me boli \:D/
Да, пробивала съм се цели два пъти на хрущяла. И да, боли много, обаче ако го заледиш преди това, не усещаш нищо. Ама акъл се иска :P :twisted:

CtrlAltDel
11-16-2007, 22:02
Пробивала съм се сама няколко пъти, с безопасна. Не боли особено. Но не успях на хрущяла с иглата.

`Death`Whore``
11-16-2007, 22:04
Пробивала съм се сама няколко пъти, с безопасна. Не боли особено. Но не успях на хрущяла с иглата.
Не думай. С безопасна игла принципно е много лесно...сигурно се мъчиш по половин час. Да беше попитала с какво да се пробиеш, щях да ти кажа - струва малко повече от 1 левче.

brain_stew
11-16-2007, 22:04
Бау даун пред Буут:)С нейните подробни обяснения си дупчих и собственото ухо обачеее колкото и да обичам дупченето не мога да си го причиня сама...предпочитам друг да го прави,а аз да блея някъде другаде

Аз вече ще съчиня "Наръчник на Буут"!...и аз по нейните сладки приказки и обяснения на ЛСта си пробих сама хрущяла и вече 5-6 дупки съм направила по чуждите уши...включително един хрущял снощи...Просто...тая жена толкова яко обяснява, така подробно... :oops:

CtrlAltDel
11-16-2007, 22:07
Пробивала съм се сама няколко пъти, с безопасна. Не боли особено. Но не успях на хрущяла с иглата.
Не думай. С безопасна игла принципно е много лесно...сигурно се мъчиш по половин час. Да беше попитала с какво да се пробиеш, щях да ти кажа - струва малко повече от 1 левче.Знам много добре, но обикновено като се пробивам не го планирам. А и не ми отнема време - няколко секунди е цялата операция. Затва не съм си купувала и абокати.

`Death`Whore``
11-16-2007, 22:09
Не си е работа с игли :smt003 Боже, емотиконките са супер яки! Та по темата - не си изхвърляй абокатите ;)

gluhar4e
11-17-2007, 00:29
имам 2 на едното ухо,1 на другото...колко малко :( имам си и флеш 4ка на едното уше,са си правя и на другото,ама е оше съвсеееем в началото...та сама не съм се пробивала,сега на скоро го обмислях,че имам един абокат,дето ми се мота тука наоколо хаха и да го употребя,ама ме достраша и ще хвана някой фр да ме продупчи :) а някой има ли на трагуса?и боли ли много там?щото искам да си направя супер много,колкото и да боли ще изтърпя...знам че тва е един от най -болезнените пиърсини :/та споделете с мен :)

CtrlAltDel
11-17-2007, 00:40
Имам на трагуса. С пистолет ми го правиха. Не боля. Не усетих разлика с другите ми пробивания с пистолет. Но при всеки е различно.

gluhar4e
11-17-2007, 00:44
аха :) еми аз мисля да си го правя с игла щото са ми казвали е не е хубаво с пистолет пък и аз си се интересувам от такива неща и знам че не е хубаво,ама мерси все пак де :)

CtrlAltDel
11-17-2007, 00:51
Не е хубаво, то за никоя дупка не е препоръчително, но пък излиза по-евтино. Който няма пари за друго - пистолет. А и, да ти кажа, лично на мене нищо не е станало, а си имам бая дупки. Явно не е кой знае колко кофти и с пистолет. По-важно е кой те пробива.

gluhar4e
11-17-2007, 01:10
Не е хубаво, то за никоя дупка не е препоръчително, но пък излиза по-евтино. Който няма пари за друго - пистолет. А и, да ти кажа, лично на мене нищо не е станало, а си имам бая дупки. Явно не е кой знае колко кофти и с пистолет. По-важно е кой те пробива.
даам и тва има значение и то голямо,щото може да отидеш в студио, да те пробият с игла и пак да имаш проблеми...но аз все пак май си предпочиатм да дам малко повече пари,ама ще ми е някка си по-спокойно :)

Boot
11-17-2007, 11:31
Бау даун пред Буут:)С нейните подробни обяснения си дупчих и собственото ухо обачеее колкото и да обичам дупченето не мога да си го причиня сама...предпочитам друг да го прави,а аз да блея някъде другаде

Аз вече ще съчиня "Наръчник на Буут"!...и аз по нейните сладки приказки и обяснения на ЛСта си пробих сама хрущяла и вече 5-6 дупки съм направила по чуждите уши...включително един хрущял снощи...Просто...тая жена толкова яко обяснява, така подробно... :oops:
Не виждам къде са ми бирите по тоя повод 8-)

Violenza
11-17-2007, 12:32
Не е хубаво, то за никоя дупка не е препоръчително, но пък излиза по-евтино. Който няма пари за друго - пистолет. А и, да ти кажа, лично на мене нищо не е станало, а си имам бая дупки. Явно не е кой знае колко кофти и с пистолет. По-важно е кой те пробива.
Хрущяла ми го пробиваха с пистолет и ми взеха повече отколкото ако си го бях пробила с абокат.
И изобщо не ме боля, а с абокат съм сигурна, че щеше да ме боли повече.

mulgore
11-17-2007, 13:34
Едни приятели си бяха пробили с безопасни игли веждите..така че предполагам не е боляло много :lol:

P.S. Въпрос:Що за човек си слага аватар със задраскан Християнски кръст?!
Отговор:Турчин хейтър!!!! :-x :-x :-x :evil: :evil: :evil: :evil:

Пич кво е станало?Религията ми е моя работа нали? Просто групата се казва така Bad Religion което се превежда Лоша Религия...Не мисля че би трябвало ти да ми носиш сметка къв аватар имам....Сори за офтопика но си е така...

IdiOtKa
11-18-2007, 12:15
ААА като за начоло искам да споделя, че колкото пораствам и все почвече почвам да мисля ..преди 2 години и нещо се събудих с мисълта че тря имам обица на езика и след 2 часа имах ... един ден нямаше ко да праа и си напраих още една дупка на ухото директно с убицата ....аее мно съм смотана честно ...ся вече не мога си представа си пречиня сама такава болка някой дръг да ...но аз не !!
иначе имам общо 6 пиерсинга като цяло ...и скоро мисля да си правя и на хрощяла..просто пак изпростяям супер серийозно ! :) ама кви тапотии наредих ааааааах х :grin:

Violenza
11-18-2007, 13:51
тЪпотиите ясно..
ама к'ви правописни грешки... :?

Убица
прЕчиня
хрОщял