PDA

View Full Version : Как говорят очите ...



class
11-16-2007, 10:58
Какво казват очите ( погледите... ) Всеки знае че те са огледало на това което се случва вътре в самия човек , но как да ги разчитаме ? Няма 2 еднакви погледа ... има 2 подобни погледа ... ;) Знам че е трудно да ми обясните , но моля помъчете се ...

sentient_
11-16-2007, 11:02
пф Очите... Тва е най доброто средство с което да изразиш любов, омраза, тъга радост, презрение...
Например от разсеяния поглед, от блясъка в очите, може да се разбере че човека е влубен. Широко отворени изненадан уплашен, Присвити- болка, ярост, презрение. А и мн е важно да забележиш на къде е насочен погледа на сабеседника ти.. така може да разбереш слуша ли те, или какво мисли за теб. Фантазии мноооооого бе :P

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-16-2007, 11:06
При всеки е много различно, например аз имам по-големи очи и с лекота се изцъклям, дори и да не искам това, и си стоя така...
Иначе си подкрепям тезата, че очите са огледало на душата, много често по топлотата в погледа на някого (или липсата й) можеш да разбереш дали и доколко си му скъп. Презрение, радост, учудване, възхищение - всичко е изразено първо там. Остава да си достатъчно наблюдателен, за да го забележиш ;)

Valento
11-16-2007, 11:24
Зардаи тез очи вчера скъсах на първата ни среща със ушким гаджето ми ама тя каза че не могла да ме гледа в очите и това и подсказвало че не ме обича!Чушкииииииии майна та и да си ебе майката тя незнае какво е любов още вчера го разбрах а аз и се усмихнах и и казах Благодаря за всичко! :grin:

class
11-16-2007, 11:29
пф Очите... Тва е най доброто средство с което да изразиш любов, омраза, тъга радост, презрение...
Например от разсеяния поглед, от блясъка в очите, може да се разбере че човека е влубен. Широко отворени изненадан уплашен, Присвити- болка, ярост, презрение. А и мн е важно да забележиш на къде е насочен погледа на сабеседника ти.. така може да разбереш слуша ли те, или какво мисли за теб. Фантазии мноооооого бе :P

Това ясно , но мисълта ми е хмм гледа ме постоянно , когато се целува с друг , когато и приказват нещо , когато абе винаги ... Можем да се гледаме с часове ... без да си кажем нищо , с погледи се разбираме .. Но тя е с друг ... а когато се целува чат пат хвърля 1око на мен .. което адски ме обърква... точно затова и създадох тази тема... за да разбера какъв е този поглед - принципно знае моите чувства ( бях и ги казал преди време ... но нещо ни спря ... и така .. )

miShle
11-16-2007, 11:56
Очите..ммм това е първото нещо,което гледам в даден човек. Наистина те разкриват,показват чувствата ти...настроенията и пр. Не си спомням кога за последно съм погледнала някой влюбено... но определено това си личи по очите.
..Сега по това,че тя постояно те гледа.Най-вероятно си й симпатичен.Или примерно в момента се сещам за едно момче,което и аз много обичам да гледам.ПРосто не знам как да ти го опиша ..приятно е.Затова ти казвам,че си и симпатичен,но най-вероятно просто като фр.. :-|

class
11-16-2007, 12:09
Аз точно това искам да разбера дали като фр или не ... Защото когато аз започвам да флиртувам с нея , тя се драпва , после се дръпвам аз и тя започва ... А гаджето и я ревнува много от мен ... няма значение ... ще видим ... иска да гледаме филм насаме ... :-# :?

Gold_Angel
11-16-2007, 12:51
.. Но тя е с друг ... а когато се целува чат пат хвърля 1око на мен .. ; ... иска да гледаме филм насаме ... :-# :?

лелее аз мисля, че те изпитва да види дали още нещо чувстваш към нея или вече не... но май не си и безразличен :wink:

flowerlina
11-16-2007, 13:03
Ми попринцип погледът говори много.Един като ме сваляше само ми разправяше как съм говорила едно,а очичките ми показвали друго :D

xXxScreamxXx
11-16-2007, 13:08
Samo kato vidi6 o4ite na daden 4ovek i moje6 da razbere6 kakvi 4yvstva ima k1m teb .............

koalka
11-16-2007, 17:38
Когато човек е влюбен гледа едно такова...замечтано един вид.

sentient_
11-18-2007, 11:33
пф Очите... Тва е най доброто средство с което да изразиш любов, омраза, тъга радост, презрение...
Например от разсеяния поглед, от блясъка в очите, може да се разбере че човека е влубен. Широко отворени изненадан уплашен, Присвити- болка, ярост, презрение. А и мн е важно да забележиш на къде е насочен погледа на сабеседника ти.. така може да разбереш слуша ли те, или какво мисли за теб. Фантазии мноооооого бе :P

Това ясно , но мисълта ми е хмм гледа ме постоянно , когато се целува с друг , когато и приказват нещо , когато абе винаги ... Можем да се гледаме с часове ... без да си кажем нищо , с погледи се разбираме .. Но тя е с друг ... а когато се целува чат пат хвърля 1око на мен .. което адски ме обърква... точно затова и създадох тази тема... за да разбера какъв е този поглед - принципно знае моите чувства ( бях и ги казал преди време ... но нещо ни спря ... и така .. )
Според мен, не какво значи погледът и е проблема.. От тва което ми каза че те гледала когато се целувала с друг.. разбирам че тя е от многото флиртаджийки, който дори да имат най добрия човек до себе си очите им играят и търсят нови вълнения... Ако имаш някви чувства към нея и искаш да се пробваш с нея.. знай че ще се намери друго момче с което да може да се гледа с часове..... :-o
Но разбира се може и да греша :mrgreen:

Harum_Scarum
11-18-2007, 12:04
Аз пьк сьм забелязала че срамежливите хора не могат да те погледнат в очите,както и хората които те лажьт.

ssiska
11-18-2007, 16:42
Аз пьк сьм забелязала че срамежливите хора не могат да те погледнат в очите,както и хората които те лажьт.

+1

AliceSw
11-18-2007, 20:34
мисля, че сте зле, ако някои ме е обсебил, аз си гледам по цял ден зомбирано /разбирайте влюбено/

баси за тея неща си има думи...доколкото е различен всеки човек дотолкова различен е смисълът, който той влага в един поглед /ако случайно има смисъл/

bloodranger
11-19-2007, 00:15
пф Очите... Тва е най доброто средство с което да изразиш любов, омраза, тъга радост, презрение...
Например от разсеяния поглед, от блясъка в очите, може да се разбере че човека е влубен. Широко отворени изненадан уплашен, Присвити- болка, ярост, презрение. А и мн е важно да забележиш на къде е насочен погледа на сабеседника ти.. така може да разбереш слуша ли те, или какво мисли за теб. Фантазии мноооооого бе :P
мноо верно =D> :-D

Vikitooo
11-19-2007, 01:47
Очите наистина издават много от личността на човека. Било тъга, обич, безразличие... . Рядко ми се случва да погледна на някой с "други очи".

kifla
11-19-2007, 08:33
Аз да не съм от отдела за проучване на зрителните проблеми от де да знам кво говорят очите?!?!?! 8) Сложи си тъмни очила и нищо няма да говорят тия очи :P

wasntme_
11-19-2007, 12:05
myxaxaxaxaxax :smt001 az sam the best v pogledite :PpPp~ moite frs samo po pogleda mi mogat da me razberat kvo si mislq :D perfectno e :smt001