PDA

View Full Version : Първо гадже :)



krisi_kote
11-16-2007, 14:11
Ми значи аз съм в такава ситуация.Миналата година на рождения ден на най-добрата ми приятелка се запознах с едно много готино момче,което в последствие се оказа, че и е кръстник.Аз веднага го харесах защото той беше много красиво и приятно момче, с чувство за хумор,интилигентен.Отначал о той не даваше никакви признаци,че изпитва нещо към мен.Веднъж приятелката ми се изпусна пред него,че го харесвам и той разбра.Обаче пак не ми обращаше внимание и аз реших,че това е загубена кауза.
Обаче.....Миналия месец той неочаквано ми предложи да станем гаджета.Ние преди бяхме просто приятели,кореспондирахме по скайп, от време на време излизахме на кафе но винаги бяхме с приятелката ми.Но сега вече излизаме само двамата :)
И сега сигурно се питате "кав и е проблема па на тая?" Проблема е, че той е на 17 а аз на 13 и него го притеснява разликата ни.Аз си мисля,че това не може да бъде пречка за взаимоотношенията ни, но той само се дърпа.Поговорих с него и той каза,че не иска да прибързаме.Добре де няма да прибързвам ама то не мога вечно да я карам така.
Накратко-Кво да направя за да се отпусне и да спре да мисли за тея 4 години разлика??? :-s

Valento
11-16-2007, 14:14
Натискай му се!!!!!!!!!!! :-D

lyly_lili
11-16-2007, 14:19
Натискай му се!!!!!!!!!!! :-D


:-D :-D pravilno :D

xXxScreamxXx
11-16-2007, 14:28
Em toi 4oveka golqm misli za tyi onyi ,,,,, a az s1m na mnenie 4e ti si malka za tez ne6ta ;)

Harum_Scarum
11-16-2007, 14:43
ами не искам да ти се меся,но с моят приятел имахме сащата разлика и не можа да се получи не искам да те разобещавам,но не забравяи че тои е на 17 год.и мисли за много по различни неща

Valento
11-16-2007, 14:52
ами не искам да ти се меся,но с моят приятел имахме сащата разлика и не можа да се получи не искам да те разобещавам,но не забравяи че тои е на 17 год.и мисли за много по различни нещаИзвинявай но тя е права той мисли вече за секс и сериозна връзка а незнам дали ти ще си сигурна и ще му се довериш това че го обичаш е нищо но недей да насилваш нещата седнете и поговорете какво той очаква от теб и какво да очакваш от неко

GregoryHouse
11-16-2007, 15:49
Тея малките дечица вместо с кукли почнали с пишки да си играят...майкооо ми много ясно на тая възраст си още с детски акъл как да не се притеснява...трябва ся да угажда на едно хлапе...и аз да съм бих се дърпал...

flowerlina
11-16-2007, 15:52
Тея малките дечица вместо с кукли почнали с пишки да си играят...майкооо ми много ясно на тая възраст си още с детски акъл как да не се притеснява...трябва ся да угажда на едно хлапе...и аз да съм бих се дърпал...
Мхм

naMy4Ho_KoTe
11-16-2007, 18:22
Тея малките дечица вместо с кукли почнали с пишки да си играят...майкооо ми много ясно на тая възраст си още с детски акъл как да не се притеснява...трябва ся да угажда на едно хлапе...и аз да съм бих се дърпал...

Е, не е казано, че щом ще имат връзка, значи че ще правят секс.. It`s called puppy love :P Въпреки че баткото може и да си поиска своето, все пак има нужди момчето. Моето първо гадже беше егати вълнението, щях да получа инфаркт от щастие :)

Моят съвет към авторката на темата - опитвай се да се държиш зряло, не като някаква малка пикла (не намеквам, че си).. И в крайна сметка според мен мисленето на 13-годишна и 17-годишен са мноооого различни. Като цяло всеки тинейджър много бързо се променя, много бързо расте.. И малката разлика в годините понякога се отразява. Но нищо не пречи да пробваш да поговориш с него защо точно тази разлика го притеснява, в какъв аспект. Дали е заради секса, дали е заради негови предубеждения.. И ако той има някакви чувства към теб, сигурна съм, че ще измислите нещо заедно :)

MiMcHeToOo
11-16-2007, 18:47
Ако не си някоя лигава пикла му го покажи.. :!:

n1ght_shadow
11-16-2007, 18:55
Тея малките дечица вместо с кукли почнали с пишки да си играят...майкооо ми много ясно на тая възраст си още с детски акъл как да не се притеснява...трябва ся да угажда на едно хлапе...и аз да съм бих се дърпал...
точно така \:D/

krisi_kote
11-18-2007, 17:16
Незнам какво стана, но той вече не се дърпа. Даже ми каза, че ме обича. Незнам какво повлия на мнението му, но това няма значение. Вече не се притеснява :) :-P
Сега аз се притеснявам.Ако ми поиска да правим секс? Аз все още на съм правила.Излизаме от 2 седмици, но никой нищо неможе да очаква.Ако ме помоли за секс какво да отговоря?????????? :oops:

partychild
11-18-2007, 17:30
Незнам какво стана, но той вече не се дърпа. Даже ми каза, че ме обича. Незнам какво повлия на мнението му, но това няма значение. Вече не се притеснява :) :-P
Сега аз се притеснявам.Ако ми поиска да правим секс? Аз все още на съм правила.Излизаме от 2 седмици, но никой нищо неможе да очаква.Ако ме помоли за секс какво да отговоря?????????? :oops: :shock: Олее... та вие сте на 2 седмици тои кфо очаква.. много ти е рано за секс поне изчакайте 6-7-8 месеца та и повече макар че и тогава ще си малка за това :-s

JoeBanana
11-18-2007, 17:34
ти си наивна и най-вероятно ще му пуснеш, а аз пък мисля, че няма смисъл да те разубеждавам
http://store2.data.bg/kiromastikata/Seizure.gif

sh3_1s_7h3_0n3
11-18-2007, 18:07
Накратко-Кво да направя за да се отпусне и да спре да мисли за тея 4 години разлика??? :-s

Проблемът не е в 4-те години разлика, а че ти си на 13. И не, не ми обяснявайте как може да си на 13 и да разсъждаваш като голям, зрял човек. Т'ва са приказки - лай, лай кучка...
Ти си още кажи-речи дете... Пък той се има за голям 'батко'... и му 'пада реномето' на 'голям гъзар', ако ходи с няк'во хлапе, а не с някоя 'яка мадама на 15-16'..

В гимназията като бяхме... хм 10-11кл някъде един съученик ходеше с няква на 12-13... другите не знаеха ест, 'щот той криеше... но разправяше к'во яко, невероятно гадже има, к'ъв див секс правили и т.н. абее, да... изхвърляше се жестоко... Накрая въпросната 'мадама' дойде до у-ще да му направи 'изненада'.. и после всички като разбраха коя е тая.... 2месеца не можа да се отърве от подигравки и злобни подмятания...

Ето... от това се притеснява и 'твоето момче'...

bloodranger
11-19-2007, 00:20
Ми мом4ето явно не иска да 4ука де4ица (такива сте си на 13 годинки аиде да не са лъжем в о4ите) и тва му е проблема НО голямата 13 годишна кака иска да си има батко ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

kifla
11-19-2007, 08:37
Да ви имам проблемите...4 години разлика не са пречка изобщо обясни му го това на тоя младеж и му кажи да не се притеснява \:D/ Няма да го осъдят за педофилия я ! :-({|= СПоко всичко ще се оправи и той няма да се дърпа :)

rgddfgd
11-19-2007, 15:37
Аз пък си мисля че момчето не се притеснява вече,защото най-вероятно си има друга и не ти казва...но това е моe мнение (пък на него неможе мн мн да се вярва) 8-) :lol: :lol:

diamantche
11-19-2007, 16:35
аз имам един приятел който е на 17 и ходи с 13 годишна ве4е по4ти 3 месеца.. и мн си я харесва не се крият...ама не спи с нея..а си праска чужда...
ся незнам дали и твоя е такав...ама едва ли след 2 седмици ша иска да спите..пак и ти сама тр да си решиш дали си готова или не...ще ти си дойде отвътре...а ина4е според мен си маничка още...ама..както и да е..стискам палци да имате хубава връзка :) :grin: :grin:

Jus7m3
11-20-2007, 01:02
OMG забрави за тази връзка... аз само като си помисля кви работи съм си мислел на 13 и какви на 17.... нямате нищо общо! Сега съм на 18 и някви 14 годишни като ми се лепват... бахти досадата честно! Мислят си че могат да развалят магията между мен и мойто лудо ангелче :) отклоних се от темата малко... таа забрави намери си някой седмокласник за батко :) хах