PDA

View Full Version : ДО АДМИНИТЕ



Valento
11-16-2007, 18:29
Имам покана да стана модератор какво ще трябва да направя за да ме повишите? :D

Valento
11-16-2007, 18:47
Писах и на двамата няма и отговор!

basson
11-16-2007, 18:52
Ти ако заслужаваш да си модератор или още повече пък имаш покана, аз ще се хвана за пакета и ще ти изпея турския химн.

KpuCuTo0o
11-16-2007, 18:56
Като за начало, да спреш да пишеш във всяка пусната тема, само за да си трупаш мнения... [-X защото повечето от мненията ти, да не кажа всички са.. един дол дренки... :o

Valento
11-16-2007, 18:57
Като за начало, да спреш да пишеш във всяка пусната тема, само за да си трупаш мнения... [-X защото повечето от мненията ти, да не кажа всички са.. един дол дренки... :o Пиша това което трябва и мисля че не сте вие хората които да ми правите забележка не мислите ли??? :razz:

basson
11-16-2007, 18:58
..че и нагъл..

Valento
11-16-2007, 19:08
Като за начало, да спреш да пишеш във всяка пусната тема, само за да си трупаш мнения... [-X защото повечето от мненията ти, да не кажа всички са.. един дол дренки... :o Пиша това което трябва и мисля че не сте вие хората които да ми правите забележка не мислите ли??? :razz:

като за начало.....можеше да не пускаш втората ти тема
"ДО АДМИНИТЕ",след като вече си пуснал тема със същият замисал,но с друго заглавие.Ако е имало нещо такова те ще ти отговорят на лс-тата :wink: споко....прости изчакай малко ,няколко примерно. :)
:wink:Пич тая тема я пуснах защото онази ''Модератор'' ми я заключиха първо нея проверих както е си е пореда и затова са пускам тази тема basson не се заяждай с мен само това ще те помоля! [-(

RoyTheReaper
11-16-2007, 19:14
Ти НЯМА да станеш модератор. :wink:

KpuCuTo0o
11-16-2007, 19:15
Като за начало, да спреш да пишеш във всяка пусната тема, само за да си трупаш мнения... [-X защото повечето от мненията ти, да не кажа всички са.. един дол дренки... :o Пиша това което трябва и мисля че не сте вие хората които да ми правите забележка не мислите ли??? :razz:
А аз смятам, че не пишеш това, което трябва... А само си търсиш повод да се правиш на интересен... Но това е мое мнение.. А аз имам право на такова [-( А Кой според теб е човекът, който трябва да ти прави забележка..? И изобщо с какво повече си от другите, че не можеш да приемеш хорското мнение..

Valento
11-16-2007, 19:18
Аз съм Потребител като всички други и вас не съм ви канил да ми пишете в темата какво пише:''ДО АДМИНИТЕ'' вие кви сте лайнари аре бегайте си легате не ми пука дли ще стана модератор нека се пълни с иффтопик и спам!!! 8-)

KpuCuTo0o
11-16-2007, 19:29
Аз съм Потребител като всички други и вас не съм ви канил да ми пишете в темата какво пише:''ДО АДМИНИТЕ'' вие кви сте лайнари аре бегайте си легате не ми пука дли ще стана модератор нека се пълни с иффтопик и спам!!! 8-)

След като твърдиш ,че си готов за модератор поне не трябва да се заяждаш,псуваш и трябва да търпиш критика. :) :wink: Много правилно му го каза.. :grin:

Valento
11-16-2007, 19:45
Аз съм Потребител като всички други и вас не съм ви канил да ми пишете в темата какво пише:''ДО АДМИНИТЕ'' вие кви сте лайнари аре бегайте си легате не ми пука дли ще стана модератор нека се пълни с иффтопик и спам!!! 8-)

След като твърдиш ,че си готов за модератор поне не трябва да се заяждаш,псуваш и трябва да търпиш критика. :) :wink:Аз търпя ама тука много ми се нахвърлихте сори ама не сте прави вместо да ме посъветвате вие ме критикува не сте честни колеги :cry:

Valento
11-16-2007, 20:10
За да станеш модератор, не трябва да си нищо особено, просто трябва да пишеш каквото мислиш, и да даваш правилните съвети, а не мнения от този род:
"Абе ти като не разбираш нищо къде си тръгнал бе мой човек?!..."и подобни глупости.Като Алекс не ти е отговорил значи няма намерения да те прави модератор.
Между другото искам да предложение един човек за мод:
MusicIsTheKey <този потребител ми е направил ужасно яко впечатление!Е вие си преценявате(за админите имам предвид), но според мен е много пекана :) .Братле до сега нямам 1 пост с заяждане!!!

JoeBanana
11-16-2007, 20:36
Аз съм Потребител като всички други и вас не съм ви канил да ми пишете в темата какво пише:''ДО АДМИНИТЕ'' вие кви сте лайнари аре бегайте си легате не ми пука дли ще стана модератор нека се пълни с иффтопик и спам!!! 8-)

След като твърдиш ,че си готов за модератор поне не трябва да се заяждаш,псуваш и трябва да търпиш критика. :) :wink:
намерило се кой да го каже
какво лицемерие ! :razz:

AnTiBuLLsHiTs
11-16-2007, 21:38
JackAzZ
Затвори тая уста,че говориш само глупости..а и мирише гадно. :-&

Seducti0n
11-16-2007, 21:53
[b]Valento-Според мен е редно,ако имаш някакви въпроси към админите да се опиташ да се свържеш с тях чрез ЛС,като за начало. :wink:

Както ти обясниха вече,нама как да претендираш за модераторски пост,с този език и начин на поведение,не си на пазара все пак.Когато някой те обиди с нещо,недей веднага да почвеш да псуваш и кълнеш половина му рода, а опитай с добро първо. :wink:

AnTiBuLLsHiTs
11-17-2007, 08:47
OFFTOPIC!

JackAzZ
Затвори тая уста,че говориш само глупости..а и мирише гадно. :-&Теб пък к'во те грее че устата ми мерише :smt043
Научи се да пишеш после ми отговаряй..
Мерише-> Не.
Миризма->Мирис->Мирише.

Roko123
11-17-2007, 09:20
ei adminite za ko e taq politika tuka gledam nikoi ne q polzva... :-o

Valento
11-17-2007, 10:51
Добре разбрах няма да се заяждам ама да не се заяждат и с мен щото не е приятно в някои форуми май за това банват!

AnTiBuLLsHiTs
11-17-2007, 11:34
Добре разбрах няма да се заяждам ама да не се заяждат и с мен щото не е приятно в някои форуми май за това банват!
Идиоти за модове не земат. :] Опитай в друг форум. :-D