PDA

View Full Version : Още не мога да я забравя, идва ми да направя някоя глупост..



sadface
11-16-2007, 18:21
Phhh nujdaeh se ot towa da go kaja pred nqkogo.Stana weche godina otkakto ne sam s neq..shte se poburkam ne izdurjam.Na wsi4ko sam gotow samo i samo da ne poznawam 4uwstwoto liubov,predpo4itam da sam kato studen kamuk koito ne poznawa bolka :( za jalost tazi priwilegiq se dawa samo na ludite :| :| :| reshil sam dogodina stawam na 18 zemam knijkata zeam kola i shte otida da sa tresna nekude.Po dobre taka otkolkoto horata da goworqt za maika mi i bashta mi kato roditelite na samoubiliq se mladej , znam 4e ne trqbwa da postupwam taka ne e 4estno sprqmo moite roditeli, no wse pak stawam na 18 za otgowarqm za jiwota si.Phhh kazah go dano da mi olekne i da minawa prokletata godina po burje:| ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

MiMcHeToOo
11-16-2007, 18:38
Успокой се моля ти се.. :smt007

n1ght_shadow
11-16-2007, 18:48
мале мале от това което прочетах просто би ме било срам да познавам някои като тебе.... да ти е толкос гадно разбирам да си момиче ама ти си МОМЧЕ е да го е*а мои ли си толкоз изпаднал и да не можеш да се вземиш в ръце :shock: :shock: ](*,) ](*,) ](*,)

nestle
11-16-2007, 18:50
nedei po dobre....ima mnogo krasivi neshta v jivota trqbva da gi otkriesh i ...da im se radvahs nameri si priqteli nova kompaniq badi sred hora zabavlqvai se i ZADALJITELNO ZABRAVI za nelepoto si namerenie....zashtoto tova ne e reshenie a bqgstvo i shte postapish kato strahlivec...

emga
11-16-2007, 19:14
leleee pi4 zn 4e s1m malak i sh kaej 4e ne razbiram ama nedei tei sq zarad 1 momi4e sha sa samoubiva6 :O vari po-dobre voinik v armiqta da slyji6 na rodinata a ne da ymre6 za momi4e

BWald0rf
11-16-2007, 19:33
А мислиш ли че си струва да направиш такава глупост за човек на който не му пука за теб ?? ... Няма да се обяснявам какво е живота,колко е ценен и т.н. .... Вземи се успокой и помисли трезво ;)

Take1nlov3
11-16-2007, 21:12
Щом бог ти е дал живот явно има за какво ! Изживеи си живота пълноцено ... с това момиче или не живота продължава :-)

koalka
11-16-2007, 21:34
Не прави глупости...не можеш вечно да я обичаш.В един момент това ще отмине, но ако направиш тая глупости, родителите ти вечно ще са в траур, докато са живи.Помисли малко, недей да правиш такова нещо...

dantro
11-16-2007, 21:48
Еи братле недеи бе .. толкова живот имаш за живеене ... така ли мислиш да свършиш живота си .. закво са те отгледали твоите родители към никои не е честно не само към тях ... а проблема ти е ... някакво момиче .. случват се тези неща я си помисли струва ли си за момиче да сложиш краи на живота си .. помисли си сега колко момичета има на тоя свят .. колко момичета има в твоя град .. в твоя клас и т.н много са бро .. закво си се отчаял така .. тва са глупости дето ги говориш .. всички сме изпадали в подобни ситуации кадето сме влюбени до болка в някое момиче ... и се случва нещо и всичко .. краи всичко свършва .. овладеи се малко не си малак вземи се в раце.Жени има много .. сигорен съм и че има такива които те харесват .. но просто ти неискаш да си отвориш очите за околния свят .. не прави глупости няма смисал поне да беше някаква по основателна причина а твоите родители а приятелите ти .. помисли за тях и помисли също и над тва .. колко е готин живота макар и в момента да ти изглежда наи гадното нещо аз съм сигорен че ще намериш момиче което ще те обича така както ти си обичал бившата ти приятелка .. бил съм на твое място незнам твоята история но и моита беше много .. тъжна но след време срещнах момиче което в момента дава живота си за мен .. просто трябва да си отвориш очите за хората които те обичат да почувстваш света около теб .. не прави глупости това е моя савет .. жени бол не си струва заради една да си отидеш от света ... Аиде успех и дано да намериш наи-прекрасното момиче на света пожелавам ти го от сърце :smt007

sadface
11-16-2007, 22:28
dantro kefish ma batko .istina e towa deto kazwate..probwah da si namerq druga averka ne sa polu4awa dokato sam s nowite se za neq si misleh :| wsi4ko srawnqwah s tqh deaba pustata mu jena deaba ,a inache zaradi mene skusahme ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) zarad tfa ma boli nai mnoo.Botew e kazal "vesel me gledat mili drugari ,4e s tqh naedno i za se smeq, no te ne znaqt , 4e we4 tleq , 4e moita mladost slana popari!" "otde da znaqt? priqtel nqmam da mu razkriq w dusha shto taq , kogo az liubq i w kakwo wqrwam-me4ti i misli-ot shto stradaq" obshto zeto neznam nakyde otiwa taq rabota :( absurd e da q zabraq skoro wreme shot ot edin klas sme se pak a i jiweem blizko wijdame sa 4esto :| boli ma deto nemojem da sa razberem boli ma wseki den :| w kraina smetka kak da razberem 4e sme jiwi ako ne boli? da ama to taq bolka,dushewnata,nai se ne turpi :(

dantro
11-16-2007, 22:31
Някои хора наистина не е забравят лесно .. особено в твоя случаи както я виждаш всеки ден .. направо неискам да съм на твое място .. ами разкажи кво стана що се разделихте колко ходихте .. ако ти се разказва де може да ти олекне малко :wink: Все пак ще я забравиш все някога и тогава ще се питаш .. как може да си харесвал това момиче и толкова да си страдал за нея

sadface
11-16-2007, 22:40
bratle adskiq sad mi e :| po moq glupost se razdelihme skarahme sa zaradi moite i neinite averi :| ti kaam edin skandal beshe grozna gledka ](*,) ](*,) i posle w momenta w koito AZ trqbwashe da si zatraq da si zamu4la zashtoto si znam 4e jenite sa takiwa w sporowete trea sa purwi :( az ne si zamul4ah kazah neshta deto ne trqbwashe i ne i sa obadih poweche :| sled den dwa useshtah lipsata sutrin kato stana da i zwuna i tq da mi kaje zdrasti milo i po toq na4in denq mi zapo4washe ROZOWO :| sq i uspeha razwalih i si4ko :( daskalite znaqt zashto nqkoi mi wlizat w polojenieto drugi si mislqt 4e liubofta idwa edinstweno sys wuzrasta :|

assd
11-16-2007, 22:48
бали му майката - не ми се чете, пише ми се пост!!!!!!!!!!

dantro
11-16-2007, 22:56
]bratle adskiq sad mi e :| po moq glupost se razdelihme skarahme sa zaradi moite i neinite averi :| ti kaam edin skandal beshe grozna gledka ](*,) ](*,) i posle w momenta w koito AZ trqbwashe da si zatraq da si zamu4la zashtoto si znam 4e jenite sa takiwa w sporowete trea sa purwi :( az ne si zamul4ah kazah neshta deto ne trqbwashe i ne i sa obadih poweche :| sled den dwa useshtah lipsata sutrin kato stana da i zwuna i tq da mi kaje zdrasti milo i po toq na4in denq mi zapo4washe ROZOWO :| sq i uspeha razwalih i si4ko :( daskalite znaqt zashto nqkoi mi wlizat w polojenieto drugi si mislqt 4e liubofta idwa edinstweno sys wuzrasta :|


Незнам кво бих правил на твое място ако така се случи със сегашната ми приятелка може би и аз ще съм в такова положение .. щотото и ние си звъним сутрин да си кажем добро утро и т.н... тежно е кво да се прави ако няма никакъв шанс да се саберете трябва да я забравиш ... и да намериш друга :(

sadface
11-16-2007, 23:12
chance nema..:{ bratle ne ti go pojelawam tfa az na nikogo ne go pojelawam ujasno e :-# :-#

dantro
11-16-2007, 23:16
Ами не остана друго освен да ти пожелая касмет ... дано да намериш подходяща с която да забравиш ... и да запълниш тая дупка дето е останала след като тя си е тръгнала .. много сажалявам за теб .. не прави глупости само .. няма смисал .. хората са го казали .. Времето лекува ... няма смисал наистина да правиш глупости заради едно единствено момиче ... хората имат много по големи проблеми и не пребягват до тази тъпа постъпка която ти си обмислял да правиш .. изчакаи малко нещата да се по оталожат .. всичко ще си доиде на мястото и ще е наред имаи търпение

sadface
11-16-2007, 23:46
mersi djo pomogna mi mnoo

Phenomenon
11-17-2007, 01:15
Спокойно пич,времето лекува...и аз бях в същия филм..бях влюбен до уши в една приятелка от класа...несподелено естествено :>...ходиме малко,после скъсахме...и аз бях в същото настроение ама ми мина...сега се виждаме всеки ден и нямам никви проблеми..не мисли за това просто,намери си няква занимавка и ще се оправиш ;)

Harum_Scarum
11-17-2007, 04:25
бали му майката - не ми се чете, пише ми се пост!!!!!!!!!!
:D

alkobalko
11-17-2007, 07:26
Това, което мислиш да направиш е пълна глупост. Никоя любов не заслужава да се самоубиеш. След време ще ти мине.

napalm
11-17-2007, 14:09
Щом бог ти е дал живот... ?

-1000

nyx
11-17-2007, 15:58
sadface[life] може да ти прозвучи смешно, но и аз бях в твоето положение, само дето не бяхме в един клас а в една компания...В един момент всичко се скапа,болката ме разяждаше отвътре, задушаваше ме,нещо сякаш искаше да разкъса гърдите ми и да излезе от там...Гледах снимките и и трошах всичко което ми беше под ръка...Скарах се с всички,развалих успех в училище...Всеки знаеше какво ми е но никой не успя да ми помогне,защото наистина ми трябваше ако не нова любов,то истински приятел който да ме разбере...А нямах...И аз тръгнах с колата, с бясна скорост,с крайна цел някоя стена...Но спрях покрай морето,загледах се в далечина... Застанах на един камъ,извадих маркер от колата и написах малка част от нашата история,с мисълта,че ще я прочетат много хора и все някой ще разбере болката ми..Дали някой е видял думите ми не знам,но на мене наистина ми олекна(макар и малко)Може би, както на тебе ти е олекнало когато си поговори с dantro...Замислих се дали ще му стане гадно на някой за мене освен на семейството ми...Едва ли...За това се отказах от глупостите...После осъзнах,че дори една кола ми е по-скъпа от колкото момичето...(преносно казано)Така,че намери нещо ново,развлечение, хоби,нещо заради което си струва да живееш...повярвай спомена за нея ще остане вечен,но болката ще отмине без дори да усетиш...ще свикнеш с нея докато един ден вече няма да я усещаш...ще се е превърнала в част от тебе,което ще те направи по силен...

Shinigami
11-17-2007, 16:25
Sadface - imam 4 dumi za teb
DIE YOU FUCKIN EMO! :evil: :evil:

ivan4oooo
11-18-2007, 18:27
pi4 s motor moje6 po lesno da se samoubie6 ako tva iska6 ;)

HePeAJIeH
11-18-2007, 18:59
Момко стегни се! Ще използвам поговорката (предварително се извинявам за неприличните думи) За путка путка не ставай! Продължавай си живота.Това че досега не си я забравил означава че просто не си искал! Със силна воля и желание всичко се постига. :wink: Хайде и не се отчайвай! Лека вечер!

kifla
11-19-2007, 08:58
Самоубийството не е решението,а просто трябва да започнеш да се държиш като пораснал човек д апогледнеш напред и ще откриеш и друго сладко приятно и т.н момиче за теб ти кво си мислиш че само ти си изпитал любовта и само ти си страдал??? НЕ не е така всеки минава през такива моменти и трябва да бъде силен и ако трябва и студен като камък но не и да се предава като тебе!!!! я се съвземи да не дойда да те натупам едно хубаво!!!!!! :-({|=

ражур
11-19-2007, 11:00
Не ми се вярва да се самоубиеш точно тея,които заплашват не го правят,а и си почти на 18 недей да се отчайваш,защото ще срещаш още доста момичета

nyx
11-19-2007, 20:35
Не ми се вярва да се самоубиеш точно тея,които заплашват не го правят...
xaxa надъхваш ли го? :D

world_wide_mob_figga
11-19-2007, 20:45
Стегни се ве кво си запищял кат някфа путка!Момче си все пак мамка му няма смисъл да се самоубива6 заради някфа пача която и да е,да не говорим как биха се почувствали родителите ти поне за тях помисли