PDA

View Full Version : Пари от интернет



Hunter_91
11-16-2007, 19:48
Хора здравейте,тука съм с 1 цел да може повече хора да се възползват от възможността да печелят пари докато играят!Аз съм така всеки месец ми идва чек с 500$ и то за дето съм посещавал интернет страници!Който иска да печели пари като мен да се регистрира тука www.agloco.com/r/BBJB0377 не е спам,вирус или каквото и да се сетите а истински пари.При регистрацията може малко да се забави имейла но ще дойде след това отивате пак на страницата и давате най-горе в дясно и влизате в акаунта си теглите една програма с нея всеки път когато сядате на компютъра ще я пускате и ще влизате в акаунта си и ще ви излиза една лента над старта.Тя не бави интернета ви нит ви вреди по някакъв начин а просто правите пари с нея.По този начин можете да правите хиляди на месец.Дайте този сайт и на ваши приятели,разпространете го в форуми и където се сетите.Това ще ви помогне да взимате два пъти повече пари!Това не е шега възползвайте се от възможността!

dantro
11-16-2007, 19:55
Първо ни кажи ква е далаверата ? ти кво общо имаш с това и закво ни споделяш таината си :D Немисля че някои дава пари щотото си сядаш на хоме псито .. тук има нещо скрито което или криеш или сам незнаеш какво е ... може би ти исползват компа като нещо със тази програма .. която съм сигорен че е хакната .. та ? как да сме сигорни че ти получаваш прословутият чек за 500 долара ? :?

emga
11-16-2007, 20:00
awe prosto mi zvy4i glypavo da ti davat 750 leva ei taka koi shti gi dade we si4ki samo zemat nqma davane de e tfa........

slavito007
11-16-2007, 20:00
...Който иска да печели пари като мен да се регистрира тука www.agloco.com/r/BBJB0377 спам е,вирус е и каквото и да се сетите , но не и истински пари...

Hunter_91
11-17-2007, 11:12
Маняк мога ти кажа само 1.Компа ми е с 700 МБ видео карта и 2 ГБ РАМ 200 ГБ ХДД и 3,5 ГБ процесор и това сам го постигнал с този сайт като имаш предвид че съм на 16 и наще неса ми дали 1 лев за ъпгрейдите!

EternalSilence
11-17-2007, 12:20
Маняк мога ти кажа само 1.Компа ми е с 700 МБ видео карта и 2 ГБ РАМ 200 ГБ ХДД и 3,5 ГБ процесор и това сам го постигнал с този сайт като имаш предвид че съм на 16 и наще неса ми дали 1 лев за ъпгрейдите!

оо и аз искам 3,5 Гигабайтов процесор :D