PDA

View Full Version : Страшно съм объркана......



Liglichkataaa
11-16-2007, 22:00
Ето я моята история ...
В момнта има две момчета които са ми много симпатични - единият е с 2 години по-голям от мен , а другият е колкото мен... По принцип по-големия ми харесва повече, ама проблема е , че нз как да го поканя да излезем на кафе ... от разл. училище сме, той в момента няма нет, виждаме се само веднъж в седмицата на тренировки...(и случайно го засичам честичко де) Имам му ГСМ-а но идеята е да го поканя по такъв начин без да изглжда , че му се свалям или натрапвам ...
С другият път се виждам доста често :) Излизаме, много добре си прекарваме с него , голям е сладур , НО когато ги виждам и двамата заедно големия ме привлича много повече и за момента губя интерес към момчето което е колкото мен ;(
Някакви съвети?!
Наистина съм много объркана ...

dantro
11-16-2007, 22:06
Щом големия те превлича повече стига си давала празни надежди на другия .. после ще му е гадно :wink: та според мен пиши му на твоито момче едно смсче с някъв семпъл текст .. нещо супер небрежно .. колкото да завържеш разговор и тои сам ще те покани да излезете :neutral:

prettyIdeath
11-17-2007, 07:54
От два стола накрая ще седнеш на земята!

BWald0rf
11-17-2007, 08:03
Ами ти и сама си разбрала,че големия те привлича повече.Колкото до това как да го поканиш да излезете мисля че можеш примерно когато се засичате на тренировка да го поканиш на кафе ... Айде успех ;)

MiMcHeToOo
11-17-2007, 09:00
Давай с големия.. Просто със сигурност от написаното от теб всички забелязваме, че повече го харесваш. Мисля, че ако го поканиш на кафенце няма да изглежда сякаш му се натрапваш:)

Harum_Scarum
11-17-2007, 10:43
Ем кат ти харесва по-вече по-големия даваи с него ама недеи даваи прекалени надежди на другия!!!

sasha_90
11-17-2007, 11:22
Трябва да си избереш единия,за да не стане накрая - "от два стола на земята".

koalka
11-17-2007, 16:55
Еми, не знам защо питаш нас, като ти сама си знаеш отговора...
Избираш по-големия, харесваш го повече, има по-голямо привличане.Еми, като го засечеш някой път го питай дали иска да излезете по приятелски на кафе.

tedinci_
11-17-2007, 18:09
Изчакай малко и ще разбереш със сигурност кой е по-подходящ

vvs_go
11-17-2007, 21:46
slu6ai glavata a ne krakata
ina4e kazano po malkiq sled vreme 6te prerastne