PDA

View Full Version : танци



gluhar4e
11-16-2007, 23:01
Здравейте!Търсиме момичета и момчета за балет Софистик в София(тренираме в "Люлин").Занимаваме се с модерни,характерни танци(танци на народите),танцово шоу и хип хоп.Участваме в концерти и състезания,печелим награди и най-вече се забавляваме ;) Ако има интересуващи се посетете нашият сайт( www.sofistik.dir.bg ),там ще намерите каквото Ви е нужно или пишете ЛС тук ;)

Jamalska
11-17-2007, 09:30
Всичко в тоя свят ме дразни.В момента имам време да си танцувам само вкъщи след като приключа с всички домашни и теми мамицата му:(
Ама ви подкрепям де:)

gluhar4e
11-17-2007, 09:45
Всичко в тоя свят ме дразни.В момента имам време да си танцувам само вкъщи след като приключа с всички домашни и теми мамицата му:(
Ама ви подкрепям де:)
мерси за подкрепата 8-) ако все пак намериш време и имаш желание,ела :) няма да съжаляваш ;)

IdiOtKa
11-18-2007, 11:24
Всичко в тоя свят ме дразни.В момента имам време да си танцувам само вкъщи след като приключа с всички домашни и теми мамицата му:(
Ама ви подкрепям де:)
май тая година ще кандидатсваш ... ?!
се тая ... бр за темата но не съм от софия , а и няям време дори и събота и неделя съм на нещо като даскало ...

Jamalska
11-18-2007, 14:12
Mдам...чака ме някой ВУЗ(надявам се)...
А неска гледах некфо филмче и адски мн се зарибих по суинг от 20те-30-те години ...гот крейзи:)

Jamalska
11-18-2007, 14:14
Mдам...чака ме някой ВУЗ(надявам се)...
А неска гледах некфо филмче и адски мн се зарибих по суинг от 20те-30-те години ...гот крейзи:)

Decu
11-18-2007, 15:32
Mдам...чака ме някой ВУЗ(надявам се)...
А неска гледах некфо филмче и адски мн се зарибих по суинг от 20те-30-те години ...гот крейзи:)

И аз :-D Само че не успях да го изгледам до края :( И началото малко изпуснах..иначе филма беше.. =;

Saymon90
11-18-2007, 15:48
Ммм как се казва групата ви? :)

gluhar4e
11-18-2007, 20:53
Ммм как се казва групата ви? :)
Софистик :)

**EcKo**
11-18-2007, 21:13
За хип-хоп танците...Някакво видео имате ли?Покажете какво правите...

gluhar4e
11-18-2007, 21:26
на хип хопа нямаме видео,ето тук има едно клипче http://zazz.bg/play:8c3df94c :) имаме и други танци.ако някой иска да види да ми пише на лично и да даде сакйп,ще пратя,просто не сме ги качвали никъде :)

Saymon90
11-19-2007, 06:07
А хореографията един определен човек ли ви я измисля или всички имат участие?

basson
11-19-2007, 06:27
на хип хопа нямаме видео,ето тук има едно клипче http://zazz.bg/play:8c3df94c :) имаме и други танци.ако някой иска да види да ми пише на лично и да даде сакйп,ще пратя,просто не сме ги качвали никъде :)

Хаха , тоя със жълтото е голям образ )) Аз мога да разкърша вдървеното си тяло 3 пъти по-успешно :roll:

sh3_1s_7h3_0n3
11-19-2007, 08:03
Не видях нищо впечатляващо в т'ва клипче, което да ме 'зариби'. :-o
Дори и да бях от София и да се чудех къде да се запиша нямаше да го направя при вас, защото не видях никаква хореография... на моменти даже се и размиинаваха... движенията са наистина елементарни. Няма нищо, което да те 'грабне'.
А като отиваш да танцуваш някъде, ти се иска да станеш по-пластичен, по-гъвкав... да умееш т'ва-онова...
пък т'ва изглеждаа, че са по-скоро танци за някой училищен концерт, за който сами трябва да си измисляме движенията... :neutral:

Jamalska
11-19-2007, 08:18
Maкар че принципно няма нищо лошо всеки да измисля движения ю ноу;)стига да се одобрят:)Разбира се хубаво е да има хореограф който да покаже и обясни някои по-далечни от ума движения:)
Поне грешката,която аз очаквах ад видя я нямаше твърде често-някакви празни паузи.

sh3_1s_7h3_0n3
11-19-2007, 08:43
Maкар че принципно няма нищо лошо всеки да измисля движения ю ноу;)стига да се одобрят:)Разбира се хубаво е да има хореограф който да покаже и обясни някои по-далечни от ума движения:)
Поне грешката,която аз очаквах ад видя я нямаше твърде често-някакви празни паузи.

т.е. не видя празни паузи?!?

Jamalska
11-19-2007, 08:53
видях,но не бяха чак толкова трагични,колкото примерно на кнцерта на сити дето си въртяха задниците,правят пауза щото не знаят кфо да направят и продължават с баунса

gluhar4e
11-19-2007, 09:09
А хореографията един определен човек ли ви я измисля или всички имат участие?Имаме си хореограф,но и ние помагаме в измислянето на движения.Но все пак на нея това и е работата,така че главно тя измисля,а когато нещо не ни харесва намеираме по-добър вариант :) А отностно танца,този не е от най-добрите хихи Имаме много по-добри,просто тва е качено,другите си ги имам на компа и пак казвам,ако някой иска да види да пише лично,ще пращам :grin:

gluhar4e
11-19-2007, 09:10
на хип хопа нямаме видео,ето тук има едно клипче http://zazz.bg/play:8c3df94c :) имаме и други танци.ако някой иска да види да ми пише на лично и да даде сакйп,ще пратя,просто не сме ги качвали никъде :)

Хаха , тоя със жълтото е голям образ )) Аз мога да разкърша вдървеното си тяло 3 пъти по-успешно :roll:
еми айде де,покажи ни :wink: 8-)

gluhar4e
11-19-2007, 09:12
Не видях нищо впечатляващо в т'ва клипче, което да ме 'зариби'. :-o
Дори и да бях от София и да се чудех къде да се запиша нямаше да го направя при вас, защото не видях никаква хореография... на моменти даже се и размиинаваха... движенията са наистина елементарни. Няма нищо, което да те 'грабне'.
А като отиваш да танцуваш някъде, ти се иска да станеш по-пластичен, по-гъвкав... да умееш т'ва-онова...
пък т'ва изглеждаа, че са по-скоро танци за някой училищен концерт, за който сами трябва да си измисляме движенията... :neutral:
Ами съгласана съм,че танцът не е нещо супер впечатлявощо и тн...Но все пак си ни е танц и трябва да си го танцуваме :) Ако искаш дай скайп и ще ти пратя нещо,което според мен е впечатляващо :)

basson
11-19-2007, 16:05
на хип хопа нямаме видео,ето тук има едно клипче http://zazz.bg/play:8c3df94c :) имаме и други танци.ако някой иска да види да ми пише на лично и да даде сакйп,ще пратя,просто не сме ги качвали никъде :)

Хаха , тоя със жълтото е голям образ )) Аз мога да разкърша вдървеното си тяло 3 пъти по-успешно :roll:
еми айде де,покажи ни :wink: 8-)

ами да ходим заедно на дискотека и ще ти покажа какво означават горещи танци във всякакъв стил 8)

sh3_1s_7h3_0n3
11-19-2007, 16:53
тука вече и предложенията заваляха... дискотеки, танци, едно-друго ^^ :---)

Jamalska
11-19-2007, 18:00
Щом аз успях да кача клипче в зазз.бг начи секи може.

gluhar4e
11-19-2007, 18:20
на хип хопа нямаме видео,ето тук има едно клипче http://zazz.bg/play:8c3df94c :) имаме и други танци.ако някой иска да види да ми пише на лично и да даде сакйп,ще пратя,просто не сме ги качвали никъде :)

Хаха , тоя със жълтото е голям образ )) Аз мога да разкърша вдървеното си тяло 3 пъти по-успешно :roll:
еми айде де,покажи ни :wink: 8-)

ами да ходим заедно на дискотека и ще ти покажа какво означават горещи танци във всякакъв стил 8)
:lol: можеш и на някоя тренировка да дойдеш и да ме шашнеш,не е нужно да ходиме на диско :wink: :smt001

Saymon90
11-19-2007, 18:23
Ами, кажи кога има тренировки, на които някой може да дойде да види за какво става дума. За какви пари става дума, колко пъти в седмицата, какви са групите (начинаещи, напреднали и т.н.)... ?

gluhar4e
11-19-2007, 18:28
Ами, кажи кога има тренировки, на които някой може да дойде да види за какво става дума. За какви пари става дума, колко пъти в седмицата, какви са групите (начинаещи, напреднали и т.н.)... ?
Тренировките са в понеделник и четвъртък от 19.30 часа,но тези които не са на училище могат да идват и към 19 винаги има човек там-дали хореографката или някой от състава :) Парите са 25 на месец,което е супер малко в сравнение с разни други школи,защото няма да намерите някъде за по-малко от 35-40 и нагоре :) А иначе има само една група и всичи танцуват в нея-напреднали,начинаещи...пома гаме си взаимно :) Ако случайно се съберат повече хора може да се сформира още една група за по-новите хора,но АКО ;]

IdiOtKa
11-19-2007, 20:32
Щом аз успях да кача клипче в зазз.бг начи секи може.
ааа не и аз ..правила съм доста безнадежни опити ...нищо не стаа секи път някви тъпи грешчици маина ..супер мно нерви !

gluhar4e
11-19-2007, 22:10
Щом аз успях да кача клипче в зазз.бг начи секи може. офф то тва е в някув двд формат и не знам как да го отрежа,за да мога да е само тва,което ми трябва...

Saymon90
11-20-2007, 07:41
Ами, не се обиждай, но до колкото схващам, вашата група е някаква доста новаторска... с 1 група, видях ви представленито. Сори, но има доста по-обещаващи школи, които имат и с какво да докажат качеството на обучението си. ;)

**EcKo**
11-20-2007, 07:49
На 25'ти мойте хора ще танцуват на село,и ще направя клипче да видите какво измисля 14 годишно момиче ;)

gluhar4e
11-20-2007, 08:43
Ами, не се обиждай, но до колкото схващам, вашата група е някаква доста новаторска... с 1 група, видях ви представленито. Сори, но има доста по-обещаващи школи, които имат и с какво да докажат качеството на обучението си. ;)груапата е от 5 години не е много,но все пак е нещо.Не мисля,че качеството на обочение при нас е ниско или нещо ткова,а пък и не можеш да съдиш по някво клипче,трябва да видиш кви са репетициите и тн,за да можеш вече да отсъдиш,че не струваме :P

AliceSw
11-20-2007, 10:14
всъщност не сте добре, определено, при все че имате и хореограф

Jamalska
11-20-2007, 10:37
Aз съм ходила и за 17 на месец и за 15.Макар че 2рото беше само колкото да се съберат пари за залата..ако са достатъчно много и дребните балъци дадат минаваме и без такса.
А къде се пак,че не разбрах са тези тренировки?И може ли да дойдем само да ви позапаме:)На живо ще ви оценим по-реално:)

gluhar4e
11-20-2007, 16:48
всъщност не сте добре, определено, при все че имате и хореографТоя танц не е измислян от хореограф,а от момичетата,които танцуват.Та както и да е...Имаме и танци измислени от хореограф и са къде къде по добри...Пак повтарчм,ако някой иска да ги види да пише ЛС :) Просто не мога да ги кача никъде :/

gluhar4e
11-20-2007, 16:57
Aз съм ходила и за 17 на месец и за 15.Макар че 2рото беше само колкото да се съберат пари за залата..ако са достатъчно много и дребните балъци дадат минаваме и без такса.
А къде се пак,че не разбрах са тези тренировки?И може ли да дойдем само да ви позапаме:)На живо ще ви оценим по-реално:)
Ами относно цената и аз съм ходила за по 15 лв,но тва беше преди доста време,сега навсякъде е скъпо и не всеки може да си позволи да плаща по 40-50 лв на месец :? Иначе залата ни е в Люлин 3 в Културния център в 324 блок до 33 ег "Св.София".Тренировките са в понеделник и четвъртък от 19.30 до 21.00 часа.Ако някой иска да заповяда дори и по-рано,там винаги има някой или хореографката,или някой от балета :)А ако се съберат повечко хора може и да се сформира друга група за начинаещи :)

gluhar4e
12-03-2007, 22:25
ама не се избивайте да идвате дее :D мн станахте :lol: :D :D

find_m3
12-04-2007, 06:34
гледала съм ви на живо мисля ,че във военния клуб беше :neutral: ии нз не си спомням кой знае какво впечатление да сте ми направили :oops:

gluhar4e
12-15-2007, 10:23
еми не знам тва си е твое мнение може да има хора,на които да им харесат нашите танци :)

gluhar4e
08-24-2008, 12:17
Подновявам си темата!От 1ви септември подновяваме репетициите.Ако има желаещи нека се свържат с нас или направо да заповядат в залата на 1ви от 18.00 часа.Координати може да намерите в сайта ни www.sofistik.dir.bg

miminia
08-24-2008, 16:22
Охо Ники :D
Таа заслужава си ... Лично на мен ми харесват танците ,
откакто аз съм там! Има и мн възможности за изява ....
А относно самите танците ... яки са си бре само Сиярата куца малко :oops:
Тааа не ви пречи да дойдете и само да погледнете ;)

gluhar4e
08-24-2008, 20:22
Охо Ники :D
Таа заслужава си ... Лично на мен ми харесват танците ,
откакто аз съм там! Има и мн възможности за изява ....
А относно самите танците ... яки са си бре само Сиярата куца малко :oops:
Тааа не ви пречи да дойдете и само да погледнете ;) Какво и има на Сиара бре :lol: ей :P
Та послушайте я хаха :grin:

bboy_bunker
08-24-2008, 22:24
waste of time...

gluhar4e
08-24-2008, 22:30
waste of time... ти така си мислиш :-P

krisiiiiito
08-25-2008, 13:43
не съм от софия :-| ама танците са хубаво нещо 8-) аз си танцувам и ми е едно от любимите занимания :P

Orlandovci SS
08-25-2008, 13:47
Аз искам да тренирам балет

sladku_bebzi
08-25-2008, 14:27
Вие май хореограф тряя да си търсите..

_showy_
08-25-2008, 14:59
:? Слабо.. След като се дават пари, поне да се дават за нещо в което ще има прогрес.

Братчетката е в някакъв готин балет или там като му се вика.. Поне там са сериозни хората и си имат участия на разни места.. Абе културна работа. :D

Така де.. Ако ще е, за да си губят хората времето по-добре да си вземат на Кармен Електра аеробиката и да действат пред ТВ-тата... Поне няма да се излагат...

gluhar4e
08-25-2008, 16:04
Аз искам да тренирам балет къв балет?класически,модерен...?

Вие май хореограф тряя да си търсите..имаме си хореограф и то добър.

:? Слабо.. След като се дават пари, поне да се дават за нещо в което ще има прогрес.

Братчетката е в някакъв готин балет или там като му се вика.. Поне там са сериозни хората и си имат участия на разни места.. Абе културна работа. :D

Така де.. Ако ще е, за да си губят хората времето по-добре да си вземат на Кармен Електра аеробиката и да действат пред ТВ-тата... Поне няма да се излагат... Тва си е твое лично мнение,аз не смятам,че е "слабо".В това,което правим има прогрес,имаме участия и хората са сериозни.
Не говори без да си знаеш как точно седят нещата.Не съм пуснала темата,за да обяснявате колко сме зле и подобни неща.Нека пишат хора,които искат да се занимават с танци.

Уважавам и негативните мнения,които оставяте и ще се стремим да подобрим нещата,но и вие поне малко уважавайте това,което правим :?

_showy_
08-25-2008, 17:55
:? Слабо.. След като се дават пари, поне да се дават за нещо в което ще има прогрес.

Братчетката е в някакъв готин балет или там като му се вика.. Поне там са сериозни хората и си имат участия на разни места.. Абе културна работа. :D

Така де.. Ако ще е, за да си губят хората времето по-добре да си вземат на Кармен Електра аеробиката и да действат пред ТВ-тата... Поне няма да се излагат... Тва си е твое лично мнение,аз не смятам,че е "слабо".В това,което правим има прогрес,имаме участия и хората са сериозни.
Не говори без да си знаеш как точно седят нещата.Не съм пуснала темата,за да обяснявате колко сме зле и подобни неща.Нека пишат хора,които искат да се занимават с танци.

Уважавам и негативните мнения,които оставяте и ще се стремим да подобрим нещата,но и вие поне малко уважавайте това,което правим :?

В този форум сме заядливи и критични. :D

Освен това, ако бяхте наистина толкова добри и имахте участия на ниво нямаше 2 години под ред да си търсите нови хора по форумите... :)
Мое мнение.... :)

GetNasty
08-25-2008, 18:38
не ме кефите

gluhar4e
11-17-2008, 22:01
Танцова формация "Софистик" Ви кани на концерт по случай петата си годишнина на 29.11.2008 (събота) от 18 часа в Кино-театър "Освобождение"("Дом на транспортните работници").
Концертът ще протече под наслов "Танцът за нас е...".В него ще вземат участие Танцова формация "Софистик",Танцова формация "Живо", вокална група „Форте” с ръководител Венелина Миланова (участничка в конкурса за българска песен на Евровизия 2009),„Нюанс” Арт Студио" и музикантите от „Приказки от никъде”.
Входът е с покани.За повече информация - ЛС или sofistik@abv.bg.

Очакваме Ви!


http://i294.photobucket.com/albums/mm84/shrekky_album/Untitled-2copy.jpg

preichetoy
11-17-2008, 22:15
И аз ще пея! :D

preichetoy
11-17-2008, 22:20
http://preyasblog.tumblr.com/

gluhar4e
11-17-2008, 22:39
И аз ще пея! :D и ще танцуваш :P :---)

preichetoy
11-17-2008, 22:43
И аз ще пея! :D и ще танцуваш :P :---) E да де. :D