PDA

View Full Version : Обичам го 4 години...Какво да правя?



sladka_kukla_88
11-16-2007, 23:05
Историята е малко дълга...ще се опитам да я напиша възможно най-кратко.
Преди 4 години срещах истинския мъж в живота си...За мен той винаги е бил перфектен.Мислих си, че винаги ще сме заедно,но обстоятелствата решиха друго.От начало, в началото на самата ни връзка всичко беше чудесно.Виждах бъдещето си щом го погледна..толкова много го обичам!Всичко си вървеше добре,но в един момент просто го усетих различен.Бяхме заедно почти година...и през тази година съм живяла истински.Когато усетих, че нещата започват да се променят се опитах да поговоря с него, но той все избягваше темата.Минаха се още два месеца и се разделихме...Оправданието беше, че вече няма чувства.Плаках нощ и ден..Не можех да повяравам...Бях на 16 когато се разделихме.Той е с 3 години по-голям от мен и замина в Гърция да работи.Така една година не бях чувала нищо за него, но не спирах да мисля, да плача, да страдам и да се надявам.Когато се върна от Гърция ми се обади и се видяхме.Казах му, че още имам чувства към него, той май се изненада...Не отвърна на любовта ми.Известно време подържахме връзка, после той пак замина.Отново дойде ада за мен...И така след това разбрах, че си има сериозна приятелка...Приех го много труно.Когато дойде в България с приятелката си, имах чувството, че винаги съм я мразела!Толкова много исках да ме разбере...Отказах се да говоря с него и да му обяснявам..Усетих се ,че ставам досадна...Така измина още една година...Аз имах разни мъже в живота си, но никой не беше като него и никой не се задържаше повече ое 3 месеца.Реших, че не мога да живея така..Всеки ден да се будя и заспивам с една мисъл...Просто не издържах вече.Беше ми писнало от всички и от всичко...Така минаваше времето, а на него не му пукаше вече аз какво правя,как съм...!
2006 година ми се обади да излезем..тогава се върна окончателно в България...От началото се виждахме често..после спряхме, сега само от време на време.Той казва, че аз съм една от малкото жени с които може да бъде приятел,но аз не вярвам! Той още си е с онова момиче и аз още го обичам...В началото на 2007 и предлжи брак...Направо бях съкрушена...През Август се ожениха...Бях на сватбата и видях лицата им...На нейно място съм си мечтала да бъда от 15годишна...и това не е всичк...скоро научих, че тя е бременна...
Имах малка надежда,че ще се разделят, че няма да има допадне този живот на семейство.Сега вече като разбрах, че чакат бебе загубих всякаква надежда...
Не знам какво да правя..Знам, че няма как да ми помогнете, но поне се радвам, че имах къде да излея всичко това.

led_i_ogyn
11-16-2007, 23:15
Браво! ;-) Не те познавам, но мога да твърдя, че си страшно силна... Само напред и нагоре...

dantro
11-16-2007, 23:21
Наистина поклон ... Незнам какво да кажа .. това е една от наи-тъжните истории които съм чел .. или чувал :-k просто ти се възхищавам как може да обичаш все още този човек .. но все пак явно това ти е първата истинска любов а ти добре занеш че тя не се забравя лесно .. немога да ти дам савет или нещо такова просто бъди все така силна желая ти от сърце да срешнеш човек които да те завладее също толкова даже много повече .. много щастие .. и успех :mrgreen:

SINDEL
11-17-2007, 01:06
:(
Съжалявам, мила. Знам колко е трудно да оби4аш някого и да не ти отвръщат, но истински ти се възхищавам и едновременно ме натъжава това как цели 4 години ти таиш 4увства към този 4овек и си преживяла вси4ко, което описваш. Както някой каза, трябва да си много силна. Аз не бих могла да го направя, бих си наложила да намразя 4овек, при4инил ми толкова болка. Но това съм аз...
За съжаление не мога да ти напиша нещо окуражително. Не мога да ти кажа да се надяваш, 4е нещата се променят, 4е може би ще се съберете. Сама съзнаваш колко абсурдно би прозву4ало. Може би някой ден, но не в скоро време, поне аз така виждам нещата. След години... но това е толкова дале4, не си струва да го мислиш. Единстввено мога да ти пожелая да го забравиш, да продължиш напред и да намериш друг. Може би така си се затворила за останалия свят, 4е не виждаш вси4ки други хора, които си заслужават да им отделиш внимание и да ги опознаеш..

simba007
11-17-2007, 05:59
милата... тази история е една от малкото които ме разплака освен да пи пожелая все така да си силна и продалйи напред с гордо вдигната глава

choco dick
11-17-2007, 06:07
кукло ,знаеш ли кое е най-хубавото от цялата тази ситуация, че си сигурна, че твоя човек е щастлив с онази, че ТИ можеш да продължиш напред без да го виждаш в мечтите си. някои нямаме тази възможност. и все още таим някакви бегли надежди, все още я виждам в мечтите ми, колкото и да се опитвам да я отпиша.
бъди сигурна, че някой ден ще срещнеш човека, който ще е до теб винаги, и ще е по-добър от всички други. наслаждавай се на живота :-)

vodka_f
11-17-2007, 06:58
пожелавам ти да намериш достойния заместител може да си мислиш,че едва ли ще има такъв, но повярвяй ще има :-$

alkobalko
11-17-2007, 07:06
Съжалявам, че е трябвало да преминеш през всичко това. Ясно е, че няма шанс да си с него вече. Да го забравиш ще ти е много трудно, но трябва да го направиш. Ще видиш, ческоро ще откриеш друг човк, който да обикнеш така силно, а той ще отвърне на чувствата ти.

Harum_Scarum
11-17-2007, 07:09
пожелавам ти да намериш достойния заместител може да си мислиш,че едва ли ще има такъв, но повярвяй ще има :-$
и аз и наистина ти се вазхищавам и според мен си била много зряла и силна за годините си.Пожелавам ти да имаш само приятни изживявания и да намериш любовта отново

koalka
11-17-2007, 07:39
Когато човек обича толкова някого и таи някаква надежда, макар и несъзнателно, че може нещо да се получи.И аз по едно време бях така.В един момент просто се отказваш, разбираш, че нищо не може да стане.Но пак страдаш, защото пак искаш с него.Да, чувството е много гадно, но трябва да продължиш напред.Не можеш още толкова да се измъчваш заради него, защото имаш тея чувства.Опитай се да го забравиш, сама каза, че си се отказала...

Roko123
11-17-2007, 07:58
amii sj nqma pomo6t si4ko e izgubeno ostava ti samo da prodalji6 napred

SeXy__
11-17-2007, 08:58
Аз не вярвам, че ще спреш да го обичаш, защото първата любов си остава за цял живот...А какво говорим за любов като тази.Ти си много силно момиче и разбирам болката ти в думите.Истината е, че си живяла с тази болка 4 дълги години и от година на година по-зле е ставало.Много съжалявам за цялата трагедия през която си преминала.Надявам се, че като преплуваш този океан от болка на другия бряг ще те чака някой готов да те обича завинаги!

MiMcHeToOo
11-17-2007, 09:04
Браво! ;-) Не те познавам, но мога да твърдя, че си страшно силна... Само напред и нагоре...

Точно така. Ти си силна. Малко хора са такива. Продължавай само така, времето лекува. Млада си още, всичко ще се нареди! :smt008

sladka_kukla_88
11-17-2007, 13:49
Благодаря на всички най-малко за това, че прочетахте историята и благодаря, че се опитахте да ми помогнете!!!

led_i_ogyn
11-17-2007, 14:14
Ами аз честно казано нз дали ще можеш да обикнеш някой друг със същата любов...4 години си живяла така..Ти всеки ден се учиш да го обичаш...Но ще ти кажа едно последно нещо, което се надявам да ти помогне: Това, което не ни убива ни прави по-силни, а тебе специално доста по-силна!!!