PDA

View Full Version : Любов или секс иска той?



_GleZanKa_
11-16-2007, 23:52
Момичето се влюбва и за да бъде той с нея е готова да му даде дори това... А то маи му е предостатъчно... веднъж... и идва следващата... :-k може би ви е омръзнало от такива истории и ревливи пикли като мен,но за търсещите интрига ето я моята история...
Преди една година почти издирих номера му и му написах смс за рождения ден :wink: покани ме на партито по този случай,но аз не можах да отида... излизахме по кафета,смси и обаждания по всяко време... но нищо повече... учиме в различни градове и се виждаме рядко,но все пак... лятото си чатехме всеки ден,по няколко пъти на ден,засичахме се изграда... а само "здравей" и "как си"... "утре ще ако ходиш на басейна ше се видим" , "имам мач,ако искаш можеш да дойдеш" аз тръчаа след него и пак нищо...
една вечер се засякохме на доста близко разстояние в дискотеката - танцувахме,той ме покани на неговото сепаре там си говорихме и се целувахме и после излязохме навън...
поиска си секс със добре подбраните изрази: "много те харесвам","любов моя","колко съм глупав,че все се опитвам,а ти ме режеш" - вероятно под въздеиствие на алкохола и все пак не постигна успех... :D
оттогава обажданията и смсите драстично намаляха,да не кажа спряха :neutral:
до момента в които ме изненада със съобщението,че в близките дни ще дойде в града в който уча аз и можем " да се усамотим някъде двамата,ако искаш"
пред мен стои въпроса какво се крие под тези думички и дали всъщност не се изчерпахме...
таа... какво мислите вие по въпроса? :)

CtrlAltDel
11-16-2007, 23:54
Иска секс. Само секс. Сори, мацка. Повече от ясно е. По никакъв начин не е доказал нещо друго с поведението си.

az17
11-17-2007, 00:04
glezanka negovori6 za men nali hxahax 6to be kvo kato iska samo sex nqma lo6o v tfa moje sled ebaneto da stane ne6to haha

mechtaq_za_teb
11-17-2007, 03:34
Според мен му е само за секса :( И ми се вижда някак доста несериозен.Просто ако е щяло да стане нещо по-сериозно между вас,е щяло да стане отдавна...Но ти си решаваш.Все пак никой не му е в главата,за да каже какво иска той от теб със сигурност.Само той си знае.

Harum_Scarum
11-17-2007, 04:02
glezanka negovori6 za men nali hxahax 6to be kvo kato iska samo sex nqma lo6o v tfa moje sled ebaneto da stane ne6to haha
да бе точно,тоз иска само секс и нищо друго!!!!!!!!!!

vodka_f
11-17-2007, 07:02
не се занимавай :o

eXpLoaD
11-17-2007, 07:04
Скъпа иска да те чука

alkobalko
11-17-2007, 07:09
Не се занимавай с него. Личи си, че иска само секс.

koalka
11-17-2007, 07:42
И според мен иска само това.Просто от тези неща, които говори, това ясно си личи.Това "обичам те", "ти само ме режеш, а аз само тичам след теб" и подобни са толкова неверни....че просто няма накъде.

vikipf
11-17-2007, 07:51
Иска секс....

lLady_MooN_RaiN
11-17-2007, 07:54
По всичко личи, че иска секс. Ти решаваш дали да се съгласиш или не. Но ако решиш, да го направиш трябва да е без всякаква умисъл, че може да те хареса или да се влюби истнски в теб. Не, че не е възможно. И такива неща се случват, но когато правиш секс не бива да си мислиш затова....

sasha_90
11-17-2007, 09:33
"Любовта" няма място във вашите отношение.Иска просто да си поиграе с теб т.е. иска само секс и нищо повече.

DiabolicAngel
11-17-2007, 09:42
Определено иска секс!По-добре не се занимавай с него,за да не страдаш после! :wink:

slun4ice_90
11-20-2007, 13:35
С такъв хич не се занимавай,той не струва :wink: :evil:

LitTlE_BeBsIiI
11-20-2007, 14:39
Съжелявам,че ще те разочеровам,ноо...Той иска само секс.Просто много си му харесала,искал е да те вкара в леглото си,но когато е видял,че не му пускаш се е отказал да опитва.И ето..при следващия му опит за контакт с теб пак те кани в леглото си...не се поддавай. 8)

vladimir4o
11-20-2007, 14:58
Иска секс! :shock: :::

HePeAJIeH
11-20-2007, 15:09
Просто се е сетил за теб.Останал е с впечатлението че си наивно момиче което още го харесва и че си лесна.Възможността да иска секс е доста горяма да не кажа почти сто процентова.Дай му да разбере че вече не го искаш! Лека вечер! :wink:

vladimir4o
11-20-2007, 15:12
Просто се е сетил за теб.Останал е с впечатлението че си наивно момиче което още го харесва и че си лесна.Възможността да иска секс е доста горяма да не кажа почти сто процентова.Дай му да разбере че вече не го искаш! Лека вечер! :wink:
Подкрепям! :(

moon_flower
11-20-2007, 15:49
Секс.

Момиченце
11-20-2007, 16:31
Да, иска секс.
Усамотете се, ама в някое претъпкано кафене, хаха, да му е гадно. Или се усамотете като вземеш с теб още 2-3 приятелки или нещо от този сорт. :evil:

vladimir4o
11-20-2007, 16:34
Да, иска секс.
Усамотете се, ама в някое претъпкано кафене, хаха, да му е гадно. Или се усамотете като вземеш с теб още 2-3 приятелки или нещо от този сорт. :evil:
Аха. :grin:

Момиченце
11-20-2007, 16:37
Ама няма да му казваш, че водиш още народ, направо се тупваш на мястото на срещата с малко закъснение, и тоя да седи и да се пули тъпо. Як номер ще е, повярвай ми. :P