PDA

View Full Version : Само за отслабващи - морална подкрепа



glupacheE
11-17-2007, 09:32
ako ima pone nqkolko 4oveka koito isdkat da otslabnat
i ako iskat moje v tazi tema da se podkrepqme zashtoto taka opredeleno shte ni e po lesno (kato znaesh 4e ne si sam v na4inanieto e po lesno ) taka 4e ako iskate pishete az mislqqq da po4vam ot utree do Koleda ima vreme da sme vtaleni s nqkolko kilca i zimnata vaknciqq da sme macki ;)

Moderated by Barbie
Моля, пишете заглавията на темите на кирилца. :)

Jamalska
11-17-2007, 09:37
Запиши се на лека атлетика.(запишЕТЕ)

glupacheE
11-17-2007, 12:42
ami az hodq na tancii

Jamalska
11-17-2007, 15:57
Еми и те сиг тряа помагат:)Аз хойх повече от година ама не ми помогнаха...ама аз хойх щот ги обичам:)
Са по принуда съм на атлетика и вече 1 месец...пак ям кото си искам и нон-стоп ама съм отслабнала видимо:/ :shock:

FlowerinesS
11-17-2007, 16:42
Лека атлетика...в тоя студ...в зала.... [-X
уфф,пък беше толкова хубаво,когато бeше лято...на въздух...
аз смятам да почвам леката атлетика към март ,сега само на тенис си ходя,от време на време на фитнес и на плуване,идеално

glupacheE
11-17-2007, 18:39
ami to i az tancuvam shtoto obojavaaaaaaaaaaaaammm da go praqqq

IdiOtKa
11-18-2007, 12:06
хмм ..лека атлетика ....само дето няям толкова време ..иначе е доста дура идея .... иначе аз наскоро като бяхме в стачка забравях да ям щото малко не се прибирах и олекнах с 5-6 килограма ..но ся всичко ще се възвърне ...:(

lLady_MooN_RaiN
11-18-2007, 14:27
Отслабвам не е точната дума за това, което правя. Не ходя на фитнес, нито спазвам определена диета. Просто се опитвам да се стегна, защото ми предстои бал. Вкъщи си пускам музика и правя упражняния за частите от тялото ми, които не харесвам. Старая се да не прекалявам със сладкото. Хляб принципно не ям освен в събота и неделя. Не ям вечер след 18-19 часа. Все още свиквам с новите ограничения. Предимството ми е, че имам време на разположение...

glupacheE
11-18-2007, 15:17
ami az imam da svalq (nai malko 8) 10 kg i mislqq da napravq neshto prosot da si iaam vsi4ko no da ne ve4erqm toest ako sam obqdvala kam 2-3 sled tova da ne iam kak misite taka shte stane li (pri polojenie 4e ima dosta baven metabolizam :( )

sladku_bebzi
11-18-2007, 18:25
ami az imam da svalq (nai malko 8) 10 kg i mislqq da napravq neshto prosot da si iaam vsi4ko no da ne ve4erqm toest ako sam obqdvala kam 2-3 sled tova da ne iam kak misite taka shte stane li (pri polojenie 4e ima dosta baven metabolizam :( )

Най добре е последното ти ядене да е по-късно от 2-3.Примерно към 6.Иначе е най добре да закусваш 30мин след като се сабудиш, да обядваш към 1 и за вечерята (така да се каже) вече ти казах :wink:

glupacheE
11-19-2007, 18:22
blagodarq.. a ima li nqkoi dietuvash ili spazvash nqkakv rejim da spodelq rezultati

peteto89
11-19-2007, 20:30
naistina samo ti4aneto spasqva ina4e kilcata si stoqt az sega sam nalqla 3-4 kilca na korem4eto dupeto i gardite ne e koi zn kvo ama iskam da gi svalq i az tva trq ti4ane! :-P

IdiOtKa
11-19-2007, 20:51
blagodarq.. a ima li nqkoi dietuvash ili spazvash nqkakv rejim da spodelq rezultati
ами да. .
по принцип думата "диета" идва от англиския (маи) и означава начин на живот ..а не някакви безкрайни ограничения ...
нз бих препоръчала на всички диетата с белтъци свля се супер мно и то лесно ...
7-8 дена се ядат само белтъци пример:
-яица
-пиле(не мазно)
-телешко(не мазно)
-риба(не мазна)
-обезмаслено к.мляко и извара
-и пиете много вода ..това може да го ядете когато си поискате не зависимо от часа и количеството , но само това само белтъчини и също тря пиете много вода ... след 7-8 ден почвате 3 дена така и 3 белтъци и зеленчуци ..
секи които обича да експерементира може да пробва !

glupacheE
11-20-2007, 11:45
za poslednoto mnenie :tova e dietata na pier dukan dobra naistina n no sled tova ima oshte 2 rejima i ako ne gi spazish gorko ti (ka4vash dvono kilata---znam go otm li4en opit) NO naistina e dobra vseki koito misli 4e shte idarji(s meseci ) moje da si vzeme knigata kazva se kak da otslabnem zavinagi na pier dukan

IdiOtKa
11-20-2007, 18:03
za poslednoto mnenie :tova e dietata na pier dukan dobra naistina n no sled tova ima oshte 2 rejima i ako ne gi spazish gorko ti (ka4vash dvono kilata---znam go otm li4en opit) NO naistina e dobra vseki koito misli 4e shte idarji(s meseci ) moje da si vzeme knigata kazva se kak da otslabnem zavinagi na pier dukan
да права си ..аз наистина не издаржах повече от 2 месеца ..и ся скоро пак ще се опитам да я почна

MiSs_DioR_CheRiE
11-22-2007, 10:51
Ами аз почнах от днес едха диета в която се яде само месо зеленчуци и яйца но понеже имам здравословни пр докторите са ми забранили яйца .... следователно ям месо и зеленчуци ... ако някой е пробвал такъв режим моля ви кажете резултатите ... чувала съм че е мн добро ама нз 8) ... а къде ходите на лека атлетика (София) :---)

~CaLiCo~ *PepS* :P
11-22-2007, 15:25
ami az imam da svalq (nai malko 8) 10 kg i mislqq da napravq neshto prosot da si iaam vsi4ko no da ne ve4erqm toest ako sam obqdvala kam 2-3 sled tova da ne iam kak misite taka shte stane li (pri polojenie 4e ima dosta baven metabolizam :( )

takam...govorq li4no za sebe si kak stawat ne6tata...
bila sam gimnasti4ka (t.e trqbwa6e da sym nqkfo podobie na skelet) kak go postigah? ami lesno.
1. trqbva da si naistina motiwirana da otslabne6
2. ima edna narodna prikazka "trai babo za hubost" t.e ograni4i do wazmojen minimum sladkoto,gaziranoto i hlqba. ne qj powe4e ot 2-3 pati na den po mnogo malko. kato sled 16.00 zabrawi za qdene:} s bawen metabolizym...e taka zor mu e maikata.


(daje kato se zamislq predi edno sastezanie trqbwa6e da swalq 4 kg i gi mahnah za 3 dni...kato prosto qsqh po qbalka na den + trenirowkata :D )

wsi4ko e wazmojno stiga naistina da ima6 motivaciq da moje6 da se ograni4i6:) w kraina smetka celta oprawdawa sredstwata ;) uspeh :P

glupacheE
11-22-2007, 20:07
nastina motivaciqta i volqta sa nai vajni bezz tqhh nishto nqma da s e polu4i she se polu4i nooo obraten efek vmsto minus kg dvoino pluss kg

BeBsItO
11-23-2007, 07:06
sladuri i az imam problem4e s tiq dieti. t1ikato sam 175...min godina bqh okolo 54 kg ma.... oba4e tapanarkata az si bqh voobrazila 4e sam debela...i kato zapo4nah edni dieti.. ama 2 dena ne qm, a 1 qm kato za posledno..taka v produljenie na 1 godina..... i zn te li do kakvo derajde stignah? 65 KG!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: sega sam re6ila s lek rejim an hranene, no bez glad!!!! i 6te gi svalq de... ama tva mi be6e z urok.... :? #-o

Schneeflocke
11-23-2007, 08:26
7-8 дена се ядат само белтъци пример:
-яица
-пиле(не мазно)
-телешко(не мазно)
-риба(не мазна)
-обезмаслено к.мляко и извара
-и пиете много вода ..това може да го ядете когато си поискате не зависимо от часа и количеството , но само това само белтъчини и също тря пиете много вода ... след 7-8 ден почвате 3 дена така и 3 белтъци и зеленчуци ..
секи които обича да експерементира може да пробва !
Има нещо в тази диета, което не ми вдъхва доверие. Основен източник на енергия за тялото са протеините. Едва след като те бъдат изразходвани, започва разграждането на мазнините. Ако захранваме организма само с белтъцини, и то в достатъчно количество, той никога няма да посегне към масните запаси. Т.е., такъв режим на хранене трябва да се съчетае със сериозни тренировки, за да може да се натрупа мускулна маса, която да "изгаря" мазининте.

Може и да пропускам нещо. Ако някой знае какъв точно е принципът на действие на тази диета, ще се радвам да ми обясни.

IdiOtKa
11-23-2007, 10:57
ами моя личен савет е да пробваш 2-3 дена режима и да провериш дали има резултати .. ! не мога да ти обясня нещо което не разбирам ...просто мога да споделя че върши работо ... не мисля че нещо ти пречи да пробваш ...аи към този режим на хранене не се препоръчват осилени тренировки или нещо от сорта !

glupacheE
11-23-2007, 11:46
sladuri i az imam problem4e s tiq dieti. t1ikato sam 175...min godina bqh okolo 54 kg ma.... oba4e tapanarkata az si bqh voobrazila 4e sam debela...i kato zapo4nah edni dieti.. ama 2 dena ne qm, a 1 qm kato za posledno..taka v produljenie na 1 godina..... i zn te li do kakvo derajde stignah? 65 KG!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: sega sam re6ila s lek rejim an hranene, no bez glad!!!! i 6te gi svalq de... ama tva mi be6e z urok.... :? #-o
Mili4ka , moita istoriq e sashtata samo deto sam 170 visoka ;( taka 4e si po dobre ot men (po dobre 175-65 ot kolkoto 169-170-65)

sladur4e_yo
11-23-2007, 20:16
As edno vupros4e da sadam-ot kju4eci moje li da se otslabne(pri tanzuvane vseki den primerno po 30-40 minuti?)Mersi ako mi otgovorite shtoto tva she me ulesni ne da hodq na nqkakuv opredelen sport :D :D :D

glupacheE
11-23-2007, 20:59
ami razbira se 4e shte ti pomogne vsqko edno dvijenie vodi do izgarqne na kallorii taka 4e.... a i tova sa s i tancii ii spored men shte go pravish ot sarce !! i taka osven 4e shte oslabvash i shtte se zabavlqvash

MaRiNkA_16
11-24-2007, 10:07
blagodarq.. a ima li nqkoi dietuvash ili spazvash nqkakv rejim da spodelq rezultati
ami az probvah kolko vreme 6te zdurjq bez nikakvo sladko(6okolad,zahar v kafeto i taka natatuka...)i izdurjah 25 dena i kato se priteglih bqh svalila 4kg i to bez nikakva trenirovka prosto sprqh sladkoto 6toto ot nego o6te pove4e mi se zabavq6e metabolizma ...

glupacheE
11-24-2007, 20:09
marinka bravo na tebeee :grin: :-) pozdravleniq :mrgreen:

eXtRaoRdinaRy
11-24-2007, 20:52
Сега зимата положението с килограмите става малко по-сложно.
Сега движението е по-малко и съответно килограмите се качват бързо.
Лятото от 56кг. , станах 47 (и сега съм толкова..може и по-малко да съм), но цяло лято всяка сутрин съм тичала за около час и се ограничавах.
Първо започнах по-малко да ям.
Сега дори не ям.
Ям, когато се сетя.
Тази седмица съм я карала само на кафета и сокчета, но ако се натоваря нещо ми причернява много и не усещам сила в ръцете си (което хич не е добре) .
Резултата поне е удивителен.
Не съм била никога толкова слаба.
Но вече мисля, че почва да става грозно..ребрата започнаха да ми излизат, но свикнах с този начин на живот.
Сега мисля, да продължа да тичам сутрин(докато все още няма сняг), но факта, че ме мързи да стана толкова рано и че е толкова студено вън ме спира.
Давайте идеи за някакво движение, че само с гладуване не става.
:-)

FatPanda
11-25-2007, 08:33
Това е най-бързият начин за отслабване. Но само, ако нямаш проблеми със стомаха. И така, диетата е много лесна.

Закуска: чаша минерална вода (не повече от 150 мл) с една лъжица мед и 5-7 капки лимон. След 10-15 минути - чай или кафе.

Обяд: варено или печено пиле, пресни зеленчуци (според предпочитанията), но не повече от 500 г.

Вечеря: 150-200 г бяло зеле, сварено в 150 мл вода (вари се 15-20 минути без сол). Отварата се пие бавно, за около 30-40 минути.

Преди сън: ако чувството за глад е много силно, можеш да изпиеш чаша айран.

Не се препоръчва спазването на този режим повече от 3 дни. Но може да се повтори след 2 дни.



Наистина се свалят 5 кг. :grin: Някои могат да не свалят 5 кг а по-малко,но за 3 дена пак е много добре :)

glupacheE
11-25-2007, 08:45
Сега зимата положението с килограмите става малко по-сложно.
Сега движението е по-малко и съответно килограмите се качват бързо.
Лятото от 56кг. , станах 47 (и сега съм толкова..може и по-малко да съм), но цяло лято всяка сутрин съм тичала за около час и се ограничавах.
Първо започнах по-малко да ям.
Сега дори не ям.
Ям, когато се сетя.
Тази седмица съм я карала само на кафета и сокчета, но ако се натоваря нещо ми причернява много и не усещам сила в ръцете си (което хич не е добре) .
Резултата поне е удивителен.
Не съм била никога толкова слаба.
Но вече мисля, че почва да става грозно..ребрата започнаха да ми излизат, но свикнах с този начин на живот.
Сега мисля, да продължа да тичам сутрин(докато все още няма сняг), но факта, че ме мързи да стана толкова рано и че е толкова студено вън ме спира.
Давайте идеи за някакво движение, че само с гладуване не става.
:-)



mili4ka vnimavai kakvo preavish zashtoto ima beshto koeto mn po vajno ot tva da ti izlizat rebrata ZDRAVETO kakvo kato si slabaa doo iz4ezvanee nima tva te pravi po dobar 4ovek ili pak dori si po krasiva kato si tolkova slaba radvam se 4ee si imala volqta i tarpenieto da otslabnesh no ne prekalqvai 4ee ne mojesh da si predstavish kolko e strashno i kakvi posledstvia ima

glupacheE
11-25-2007, 08:48
Това е най-бързият начин за отслабване. Но само, ако нямаш проблеми със стомаха. И така, диетата е много лесна.

Закуска: чаша минерална вода (не повече от 150 мл) с една лъжица мед и 5-7 капки лимон. След 10-15 минути - чай или кафе.

Обяд: варено или печено пиле, пресни зеленчуци (според предпочитанията), но не повече от 500 г.

Вечеря: 150-200 г бяло зеле, сварено в 150 мл вода (вари се 15-20 минути без сол). Отварата се пие бавно, за около 30-40 минути.

Преди сън: ако чувството за глад е много силно, можеш да изпиеш чаша айран.



Не се препоръчва спазването на този режим повече от 3 дни. Но може да се повтори след 2 дни.



Наистина се свалят 5 кг. :grin: Някои могат да не свалят 5 кг а по-малко,но за 3 дена пак е много добре :)



az se samnqvam da svalq i edin kg ama..... ina4e ti probvala li

FatPanda
11-25-2007, 08:59
бях 52 кг и след тази диета свали около 4-5 кг :grin: сега правя едни страхотни упражнения,които ми помогнаха да си стегна корема и съм мн доволна (при тези упражнения след 1 месец има видим резултат )А сега не ям мн сладки и газирани неща,за да си запазя формата :)


http://zazz.bg/play:9d4b145e това са упражненията иска се много постояннство и дават резултат.Прави ги минимум по 2 пъти на ден.Успех! :)

BeBsItO
11-25-2007, 13:58
sladuri i az imam problem4e s tiq dieti. t1ikato sam 175...min godina bqh okolo 54 kg ma.... oba4e tapanarkata az si bqh voobrazila 4e sam debela...i kato zapo4nah edni dieti.. ama 2 dena ne qm, a 1 qm kato za posledno..taka v produljenie na 1 godina..... i zn te li do kakvo derajde stignah? 65 KG!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: sega sam re6ila s lek rejim an hranene, no bez glad!!!! i 6te gi svalq de... ama tva mi be6e z urok.... :? #-o
Mili4ka , moita istoriq e sashtata samo deto sam 170 visoka ;( taka 4e si po dobre ot men (po dobre 175-65 ot kolkoto 169-170-65) oh nz ve4e.... izdurjah cqla sedmica na taq diettka... bez sladko i testeno... :( ama sam ot4aqna...

glupacheE
11-26-2007, 17:16
za kakvo si ot4AIANA ne vazmojno i ne nujno e da svqlash barzo trqbva ti mesec za 3-4 kg nedei po pove4e

moOniii
11-29-2007, 19:45
Za da otslabne6 trqbva prosto da prieme6 4e vrednite ne6ta koito predi si ql ve4e ne sa za qdene i kogato mn ti se priqde sladi4ko prosto da si hapne6 m1ni4ko i do tuk [-X . Trqbva da si postavi6 za cel 4e 6e otslabne6 . Bez sladko bez hlqb. Sutrin hapva6 obilno a ve4erq6 leka hrava . Ne trqbva da se qde ve4er sled 7 4esa ni6to dr osven plodove i zelen4uci. Porciqta qdene koeto normalno hapva6 deli6 na polovina i qde6 samo ednata 4ast.Sutrin si pravi6 redovno oprajneniq za da se poizpoti6 . Ako zapi6e6 trenirovki po nqkoi sport 6te e o6te po dobre. 100% 6te otslabne6 po tozi na4in.Dori da ti se struva trudno vs16tnost ne e taka za6toto az sam go pravila =;

miss_91
12-01-2007, 11:15
ne qm nikakuv hlqb a kogato mi se doqde si zvimam suhari ili soleti..am mn zele i pil meso kakto i plodove(za jalost ne moga da otkaja sladkoto)za tova qm razdleno(ako qm ne6to sladko gledam intervala predi i sled hapvaneto mu da e 1-2 4asa) :smt003 :-P

Canis_Dirus
12-01-2007, 12:13
Преместете темата в раздела за смешки и вицове, че някой ще вземе насериозно "съветите" и ще си прецака здравето.

crazy_girl96
12-01-2007, 14:08
А тези който не тренират?! :shock:

BecausE YoU LivE In Me
12-03-2007, 12:36
Ем реших и аз да се включа и да споделя опита си с диетите :D Значи пазя диета вече две месеца и от 1.12 започна третия :P В смисъл като кажа диета...не ям сладко, пържени и тестени храни и резулатът е WOW :P Аз не съм от хората, които се мерят на кг, държа на видимите резултати (не мога да се похваля с 10-15 кг :D ) Ама сега покрай празниците добре си хапвам :oops: Ще пробвам упражненията за корема само той ми остана :P

alexaandraa
01-08-2008, 22:05
blagodarq.. a ima li nqkoi dietuvash ili spazvash nqkakv rejim da spodelq rezultati
ами да. .
по принцип думата "диета" идва от англиския (маи) и означава начин на живот ..а не някакви безкрайни ограничения ...
нз бих препоръчала на всички диетата с белтъци свля се супер мно и то лесно ...
7-8 дена се ядат само белтъци пример:
-яица
-пиле(не мазно)
-телешко(не мазно)
-риба(не мазна)
-обезмаслено к.мляко и извара
-и пиете много вода ..това може да го ядете когато си поискате не зависимо от часа и количеството , но само това само белтъчини и също тря пиете много вода ... след 7-8 ден почвате 3 дена така и 3 белтъци и зеленчуци ..
секи които обича да експерементира може да пробва !
:wink: точно това е диетата на Пиер Дюкан