PDA

View Full Version : ТЕКУЩИТЕ СТАТИИ



lilit_666
11-17-2007, 10:55
Хайде тук да коментираме текущите статии.
Имаше и др тема,ама явно повечето не ме разбраха правилно.
За да не се пускат различни теми и да става задръстване,вписвайте с големи букви най-отгоре името на текущата,за която давате мнение.

-с кое сте съгласни и с кое не;
-какво можете да допълните;
-малко личен опит по дадената тема;
....и изобщо каквото се сетите.....

FelisDirus
11-17-2007, 11:00
Повечето дори не съм ги чела и смятам, че са малко хората, които им обръщат внимание.
Или с други думи - все ми е тая. :-|

stealthyGirl
11-17-2007, 11:13
За сменянето аз си дадох гласа.
А по въпроса за съдържанието им.. според мен доста от тях не за тоя сайт (Тийн проблем е все пак).. Например - "Какво е фетиш и мястото му в секса?", "Жените навити на орален секс от раз", "LGBTQ или нещо повече за гейовете, лезбийките и бисексуалните", "Не си играй с Виагра" и казвам само тези статий, защото найстина смятам, че не са за този сайт поради доста по-малките потребители (примерно като мен - на 13 съм 8-) ), на които не би трябвало да се предоставят такива... силно сексуални статийки, които и без това не са за тийнове май.. (от 12 до някъде 17 годишни), освен тези, които подтикват към безопасен секс на не толкова ОПИТНИТЕ тийнейджъри.. :shock:

А и как може в тийн сайт да слагате текстове, които са за пълнолетна аудитория?! 8-) Пълнолетните вече не се броят към тийнейджърите мисля..

П.П.Дано сте ме разброли, щото аз малко трудно се изразявам, когато искам да кажа много неща :lol:

Disrespect
11-17-2007, 12:04
бе къв ти е мерака толкова да се обсъждат тея статии??

Madness
11-17-2007, 12:05
супер зле са така или иначе