PDA

View Full Version : Проблем с ерекцията на приятеля ми...



lorena
11-17-2007, 10:50
Миналата седмица с приятеля ми решихме да правим секс...но нещо се обърка ...той се възбуди...но точно когата трябваше да проникне (мн гадна дума :neutral: )" приятелчето заспа" :shock: след няколко мин пак се оптахме ,но без резултат.Тогава започнах да се обвинявам че мож би аз не съм го възбудила достатъчно ](*,) ...а той каза че проблема не е в мен.Оттогава сякаш нещ ми стана...чувсвата ми към него сякаш се промениха..нямам желание за секс.а той го иска....нз какво да правя.. ](*,) ](*,)


Moderated by Barbie
7т. от правилника.

Harum_Scarum
11-17-2007, 10:53
Успокои се и опитаите пак и кьсмет \:D/

bebok
11-17-2007, 10:56
prosto my kaji 4e to4no sega nqma6 jelanie i iska6 da opitate no po natatuk i iska6 malko vr :) yspeh :)

Barbie
11-17-2007, 11:04
Неуспешен опит за секс - голяма работа. Младежът може да е бил уморен, притеснен, да са му били разни проблеми в главата (дори и подсъзнателно), физически да се е чувствал в момента неразположен...сума ти причини в даден момент да не успее да задържи ерекцията, дори и наистина да е бил възбуден и да му се е правело секс. Не драматизирай, защото ще го накараш да се чувства кофти. Просто забрави за случката, и без друго е маловажна.

Ако проблемът започне да се проявява системно, тогава започни да се притесняваш и объркваш.

emga
11-17-2007, 11:07
mn se e pritesnil i za tfa...probaite pak da vie sram ;]

natedog
11-17-2007, 13:24
"prosto my kaji 4e to4no sega nqma6 jelanie i iska6 da opitate no po natatuk i iska6 malko vr yspeh " Ако направиш това, ще си мн мн зле (нищо лично към автора на поста) По този начин ще го накараш да се чувства мн зле че е оплескал нещата !!! То остай че сега може да му е супер зле ами и ти да му кажеш " ами виж аз не ми е ся точно до секс ..." това би означавало за него "абе на теб малко ти е зор с тва дай да не са занимааме" предлагам ти да направиш малка жертва за него ако го обичаш истниски и да се постараеш да си изкарате добре.. КЪСМЕТ :wink: