PDA

View Full Version : Проблем с едно момичe



delstam
11-17-2007, 14:06
Здравейте!Проблема ми е следния:пиша си с момичeто от някъде месец,намерих я в един сайт за запознанства.И от много време ми се обажда по тел-а,пише ми смс-и,пишем си в скайп,но всеки път отлага да се запознаем,а ми вика 4е ме оби4а искрено,иска да съм с нея.Сегашния проблем,които ми каза е 4е трябва да 4акам баба й да я изпишат от болницата,според мен няма никаква връзка това със запознанството.Вика ми 4е само мен оби4ала,съмнявам се малко.А и също аз съм на 18 км.от Пловдив(тя там живее,но това с пътуването не ми е проблем).Според вас,дали не ме иска или наистина не може?Последно искаше да се видим на края на ноември или начaлото на декември.Моля дайте някакъв съвет плс плс =D>

ssss_89
11-17-2007, 14:15
mi vij moje i da ne iska moje i da ne moje neznam....i vse pak 6tom ti pi6e postoqnno moje naistina da ne moje...moje bi s vremeto 6e razbere6 vse nqkoga trqbva da se sre6tnete,ako ne pak ti otidi pri neq

emga
11-17-2007, 14:17
na kolko godini si :? ako si na 13-14 moje da e sramejlivi4ka ;] pyk ako ne nz

delstam
11-17-2007, 14:18
еми проблема е 4е само си вика,ей сега да беше до мен да ме гушкаш,ей такива думи...мале незнам кво да прая :shock:

led_i_ogyn
11-17-2007, 14:18
Как ще те обича като те познава от един месец...Май не си наясно какво точно значи "Обичам те.". Когато обичаш един човк ще искаш най-малкото д аго виждаш, а тя бяга с различни проблеми #-o #-o ...Може и да има чувства, но за любов и дума да не става тя дори не те е виждала... ](*,)

delstam
11-17-2007, 14:20
вика 4е щяла да изрази любовта си към мен като се видим ама това кога ли ще бъде незнам изобщо,а може да ме заблуждава само

_BoSSy_
11-17-2007, 14:38
Ако ти имаш желание да отидеш да я видиш до Пловдив,не виждам какъв е проблема да се срешнете.Срам я е или само си запълва времето като си чати с теб.И както някои каза как така за 1 месец (и то само с чат и тел.разговори) ще те заобича :?

Разменили ли сте си снимки??Ако не,може да я е страх,че примерно няма да я харешеш като се видите...Знам ли..

sexa_na_kompleksa
11-17-2007, 14:46
Много ме кефят дечица като теб и въпросното момиче.Писали сте си една-две седмици,чули сте се по телефона един-два пъти и айде - Обичате се ...
Не става така ! Тези две думи не се използват за "Здрасти" "Чао" , сещаш ли се ?
Според мен това дете или е някаква много зарибена чатърка и така казва на всеки,или си прави бъзик с теб.
Кажи й,че искаш да се видиш с нея колкото се може по-скоро или я забравяш !

delstam
11-17-2007, 15:01
разменихме си снимки,направих един трик в скайп като пуснах друг потребител с друго име,питах дали има гадже и вика не,има много желаещи,но не стават,категорично е зарязвам,все пак благодаря за съветите

merik16
11-17-2007, 15:43
:?

ZaLiM
11-17-2007, 16:08
i na men mi se slu4i ne6to podobno,da de,pisax si s mn mom4eta,zapoznax s e s mn,mn ot tqx iskat da se vidim i az vse obe6tavam da se vidim,a ne iskam,6oto na snimki sa mi kazvali 4e sum mn xubava,sladka i takiva,i predpolagam 4e i na jivo 6te me xaresat,no az ne iskam da im davam naprazni nadejdi i vse otlagam,za6toto pri men pri4inata e 4e si ima gadje,koeto mn obi4am!A moje i da ti kazva 4e te obi4a,vuzmojno e prosto ili naistina da te obi4a,pri vseki e razli4no ili da se e privurzala kum teb i opoznavaiki te,da xaresva v teb vsi4ko,ne se ot4aivai,prosto otidi pri neq i i kaji koklo iska6 da q vidi6 i da ste zaedno,a ako ne iska,opitai se da razbere6 za6to i iz4akai,a ako pak ne iska,prosto se otkaji!Jelaq ti da se vidi6 s neq i da ste mn 6tastlivi! :grin:

tuzaro
11-17-2007, 16:35
Как ще те обича като те познава от един месец...Май не си наясно какво точно значи "Обичам те.". Когато обичаш един човк ще искаш най-малкото д аго виждаш, а тя бяга с различни проблеми #-o #-o ...Може и да има чувства, но за любов и дума да не става тя дори не те е виждала... ](*,) =D> =D> :smt001

koalka
11-17-2007, 16:41
Наистина ли вярваш на тия глупости, които говори...?Само не казвай да, моля те. :wink: Вие не сте се виждали, а те обичала истиски, трябва да не си много добре с главата, за да й вярваш, нищо лично.
Отлага може би, защото се притеснява и е срамежлива.В един момент просто я остави, като все си намира оправдания.Колко си мисли, че ще я чакаш...

delstam
11-17-2007, 19:24
Благодаря на всички за съветите

Ch0c0la73
11-17-2007, 19:44
:shock: aaa...pi4 em..ddz :neutral: mai i tq nz kakvo iska..ili e sramejliva..ddz sig ima dosta varianti i pri4ini zaradi koito taka postupva ama nii moje samo da gadaemm..taka 4e napravo si q pitai..i q razpitai po zadulbu4eno hah ninam ;] kusmet :smt001

ZaHaRcHe
11-17-2007, 19:48
Изчакай още сед сед и нещо и й кажи че искаш да се видите и ако ти откаже можеш да и напишеш че ти е писнало да я чакаш и ако те обича найстина ше се видите