PDA

View Full Version : една история



malkata_f
11-17-2007, 14:31
Ми значи отскоро харесвам 1 момче,което е по-голямо от мен с няколко години (незнам точно на колко е) и може да се каже,че се познаваме тъй като баща ми го беше довел вкъщи да ми обяснява нещо в интеренет и от тогава като се видим ми казва "здравей"....знам,че това не ми дава право да си мисля,че ме харесва и знам,че може би не ме харесва,но можеше и да не ми казва нищо като ме види и да се прави на ударен....все пак ние почти не сме си говорили и можеше и нищо да не ми казва,но го прави,за което естествено аз се радвам....понеже съм имала случаи,в които уж познавам 1 момче,но не си казваме нищо,а той ми казва!Вие как мислите какво ли си мисли за мене?

`Death`Whore``
11-17-2007, 14:33
99% от хората поздравяват дори и тези, за които имат лошо мнение и с които не искат да общуват въобще.

malkata_f
11-17-2007, 14:35
99% от хората поздравяват дори и тези, за които имат лошо мнение и с които не искат да общуват въобще.

аз не съм му направила нищо,за да не може да ме понася

_BoSSy_
11-17-2007, 14:49
Ами нормално е след като е бил във вас и ти е обяснявал из интернет за нещо да те поздравява след това 8) ...Въпрос на възпитание при някои хора..

sexa_na_kompleksa
11-17-2007, 14:52
Това твойто дори и харесване не е.Това е само някакво моменто увлечение,което най-вероятно до 2-3 седмици ще е отминало.Ако все пак искаш да стане нещо - другия път като видиш го заговори нещо - може да кажеш,че има някакъв проблем с компа или нещо друго.

`Death`Whore``
11-17-2007, 14:54
Може да не те понася, защото си тъпа. ОПИТАЙ СЕ ДА РАЗБЕРЕШ КАКВО КАЗАХ!

emga
11-17-2007, 14:57
Това твойто дори и харесване не е.Това е само някакво моменто увлечение,което най-вероятно до 2-3 седмици ще е отминало.Ако все пак искаш да стане нещо - другия път като видиш го заговори нещо - може да кажеш,че има някакъв проблем с компа или нещо друго.
a tei :P

malkata_f
11-17-2007, 15:04
Може да не те понася, защото си тъпа. ОПИТАЙ СЕ ДА РАЗБЕРЕШ КАКВО КАЗАХ!

И как прецени,че съм тъпа като не ме познаваш??? :-D

`Death`Whore``
11-17-2007, 15:07
А ти как може:
1. Да питаш такива глупости.
и 2. Да не схващаш елементарни неща?

Не го казах със символика, не беше иронично, не беше с думи, непознати за теб...какво не разбра!

lee_ryan_girl
11-17-2007, 15:07
Може да не те понася, защото си тъпа. ОПИТАЙ СЕ ДА РАЗБЕРЕШ КАКВО КАЗАХ!

Ne znam za avtorkata ama ti opredeleno si mnogo po-tapa!!!DRISNQ prosta

`Death`Whore``
11-17-2007, 15:12
Деца, деца... :o

malkata_f
11-17-2007, 15:17
А ти как може:
1. Да питаш такива глупости.
и 2. Да не схващаш елементарни неща?

Не го казах със символика, не беше иронично, не беше с думи, непознати за теб...какво не разбра!

Разбрах това,което каза,но ми се иска поне да не мисли нищо лошо за мен затова написах и историята,но като мислиш,че съм тъпа - мисли си мен не ме бърка кво мислиш ти

`Death`Whore``
11-17-2007, 15:20
Все още не личи да си разбрала. Исках да ти обясня, че хората поздравяват всеки!

Dgaduin
11-17-2007, 15:22
Може поне да си сложиш мярка защото това беше бахти грубото :x Кажи го с думи а не с намеци :?

ZaLiM
11-17-2007, 15:26
ne obru6tai vnimanie na nikoi po-gore,prosto si pomisli kak 6te e po-dobre da postupi6,ako iska6 go zagovori i izvun temata za komputara,popitai go s kakvo se zanimava,kude u4i,ako u4i,kakvo obi4a da pravi,ako iska da izlezete nqkoi put na razxodka i taka,opitai se da mu se xaresa6 po nqkakuv na4in,i na men mi se slu4i ne6to podobno,samo 4e toi me xaresa men,xixi az sum na 16g. a toi e na 22 i e student u4i ne6to v oblasta na komputrite i ba6ta mi go dovede da mi obqsni nqkoi ne6ta i toi me xaresa i ve4e mina godina ot togava i me obi4a,no uvi,az si imam priqtel ot 1g. i 7 mes. i s nego sme samo priqteli!Ta,opitai se da go opoznae6,a dali e uvle4enie za 2-3 sedmici kakto kazvat
nqma zna4enie :-D

nyx
11-17-2007, 15:31
по темата....аз съм момче.преди няколко вечери бях в сградата на пристанището ни където видях едно момче,припознах се и му кимнах и махнах за "здравей".Той също ми отвърна.Вчера пак го видях случайно и той ме поздрави,а дори не си бяхме разменили и дума... Извод:"Здравей!"=възпитание и добри обноски...

sasha_90
11-17-2007, 17:21
Не мога да ти кажа какво мисли за теб,защото не съм гадателка :-D .Може да те поздравява просто от уважение,например.