PDA

View Full Version : Май вече е моя...



merik16
11-17-2007, 14:36
Razbrah ot edna priqtelka na momicheto koeto haresvam che mai me haresva.Sega ne znam kak da postupq.Vednaga da i kaja ili da izchakam malko.Kak da podhodq???Misleh da q pokanq na kino no ne mislq che shte stane taka.. :neutral: PLS molq vi... :)

`Death`Whore``
11-17-2007, 14:38
Нали се харесвате - какво значение има как, кога и защо ще излезете?

merik16
11-17-2007, 14:40
ne sum siguren dali me hareva tochno ili prosto neshto e kzala :neutral:

denicee
11-17-2007, 14:54
ami kaji i 4e q hresva6 i ako tq te haresva i tq 6te ti priznae :)

emga
11-17-2007, 15:01
ohaa kino mn dobra ideq :) deistvai na kinoto q pregarni i na nqkoq lybovna scena q celuni :D ili po dobre q zavedi na nqkoq komediika

sexa_na_kompleksa
11-17-2007, 15:02
Ми покани я да излезнете някъде.Не е нужно да й се обясняваш в любов ... Просто издебни подходящ момент,хвани я за ръка и я целуни.Ако тя ти отвърне,значи има чувства.На раздяла можеш да я попиташ - "Заедно ли сме" или "Ще бъдеш ли моето момиче" ... абе де ра знам .. нещо такова.Успех ;)

ZaLiM
11-17-2007, 16:00
mn se radvam kogato vidq dvoika,koqto se pregru6tat i celuvat i sa 6tastlivi,mn se dradvam 4e se xaresavte,da de,i ako tq te xaresva,moje6 da q zagovori6 kato na4alo,da q pita6 kakvo obi4a da pravi,da q popita6 nqkoi den.t.e. koga koi den e svobodna,i moje6 da q pokani6 da se razxodite v nqko xubav park,na kino,nqkude da xapnete pizza ili kitaiska xrana,kakvoto re6i6,ti i predloji i neka tq izbere,a ti prosto se suglasi budi mil dobur,no na sre6tata otidi sam,ako otide6 s nqkoi fr,prosto nqma da i bude xubavo i posle ot prikazka na prikazka q gu6ni i i kaji ne6to milo i moje6 vednaga da q celune6,pojelavam vi vs nai-xubavo i se nadqvam da sum polezna s ne6to :)

koalka
11-17-2007, 16:43
Покани я да излезете или просто отиди при нея и поговорете.Сподели чувствата си и я целуни.Няма от какво да се притесняваш, след като те харесва.

sasha_90
11-17-2007, 17:14
ne sum siguren dali me hareva tochno ili prosto neshto e kzala :neutral:
Покани я да излезете и като се посближите малко я попитай какви чувства има.

merik16
11-17-2007, 17:48
merci za momenta ma iskam da mi dadete oshte idei ako moje neshto po originalno
ako moje thanks predvaritelno

mon4eto
11-17-2007, 18:39
6tom se haresvate ne 4akai a napravo deistvai :wink: Pokaniq na kafence primerno nqma zna4enie kade :)

desi_bonbona
11-17-2007, 19:21
na men ideqta s kinoto mi zvu4i dobre =D>

B3B0K
11-17-2007, 20:29
kinoto e iztarkano dai malko fantaziiika az poneje ne sma po universalnite ideeiki nemoga da ti pomogna 8-) ma nekoi dr moje i da moje

dantro
11-17-2007, 20:46
Ти маи не си много голям .. та по темата не чакаи нищо ... кво ще чакаш някои да те испревари ли ? деистваи покани я да излезете целуни я .. ако се дръпне значи няма да стане нищо .. ако не се дръпне вече е твоя .. :wink:

GD
11-17-2007, 20:57
Моят съвет е покания и я заведи на кино или седнете в някой парк поговрете си малко след което й кажи че я харесваш успех :wink:

allallall
11-17-2007, 21:00
4uka6 q i si zaminava6 !

KimBerLy1912
11-17-2007, 21:40
Razbrah ot edna priqtelka na momicheto koeto haresvam che mai me haresva.Sega ne znam kak da postupq.Vednaga da i kaja ili da izchakam malko.Kak da podhodq???Misleh da q pokanq na kino no ne mislq che shte stane taka.. :neutral: PLS molq vi... :)
Ох,Божке..от кога си мечтая на среща да ме водят на кино :-D ...Иначе ако си сигурен действай-кажи и че не ти е безразлична и я попитай дали има шанс между вас да има нещо повече от приятелство :oops: Успех :smt001

assd
11-17-2007, 21:49
Razbrah ot edna priqtelka na momicheto koeto haresvam che mai me haresva.Sega ne znam kak da postupq.Vednaga da i kaja ili da izchakam malko.Kak da podhodq???Misleh da q pokanq na kino no ne mislq che shte stane taka.. :neutral: PLS molq vi... :)
Ох,Божке..от кога си мечтая на среща да ме водят на кино :-D ...Иначе ако си сигурен действай-кажи и че не ти е безразлична и я попитай дали има шанс между вас да има нещо повече от приятелство :oops: Успех :smt001
така ли, ми ела че те водим на авто-кино (като по хамериканските филми от 80те) :lol:

fE5h!0n`пRu4oSkИ
11-17-2007, 22:13
pitai q dali gylta

merik16
11-18-2007, 07:28
hora az sum na 13 kvi sa teq na e** q i takiva :lol: az iskah da popitam kak da postupq ne kak da q na*** ima si i druga chast ot foruma deto e samo za tva :lol:

KimBerLy1912
11-18-2007, 09:56
Razbrah ot edna priqtelka na momicheto koeto haresvam che mai me haresva.Sega ne znam kak da postupq.Vednaga da i kaja ili da izchakam malko.Kak da podhodq???Misleh da q pokanq na kino no ne mislq che shte stane taka.. :neutral: PLS molq vi... :)
Ох,Божке..от кога си мечтая на среща да ме водят на кино :-D ...Иначе ако си сигурен действай-кажи и че не ти е безразлична и я попитай дали има шанс между вас да има нещо повече от приятелство :oops: Успех :smt001
така ли, ми ела че те водим на авто-кино (като по хамериканските филми от 80те) :lol:
Защо не като по американските филми от 80-те :? Аз съм традиционалист във почти всяко едно отношение 8)

HePeAJIeH
11-18-2007, 12:34
Не вярвай на слухове! Карай по-полека и ако се виждате често прави и намеци и ако откликва тогава я взимай :wink: Успех и не си внушавай че те харесва защото накрая внушението може да ти изиграе лоша шега :wink:

merik16
11-18-2007, 15:00
Не вярвай на слухове! Карай по-полека и ако се виждате често прави и намеци и ако откликва тогава я взимай :wink: Успех и не си внушавай че те харесва защото накрая внушението може да ти изиграе лоша шега :wink:
az vobshte ne si go vnushavam daje veche mislq obratnoto ](*,) :cry: problema e che mnoo premislqm neshtata i veche ne sum spal ot sedmica kakto trqbva i zaradi tva dori zaspah v chas po himiq

N0_feAR
11-19-2007, 13:52
Моят съвет е покания и я заведи на кино или седнете в някой парк поговрете си малко след което й кажи че я харесваш успех :wink:
едва ли ще се навие на разходка в парка в туй време....бррр...киното също е добра идея, изтъркна, но добра. Не е задължително още на първата среща да й се обясняваш в любов. Задръж по някакъв начин интересът й върху теб. Говорете си, забавлявайте се, подхвърли някой комплимент, направи някой мил жест и на втората среща например можеш да бъдеш по-открит ;) А относно кога да излезете - колкото по-рано толкова по-добре.....от чакане може някой друг да те изпревари!

LitTlE_BeBsIiI
11-20-2007, 14:32
Ми просто отиди при нея,кажи и че имаш да и казваш нещо и искаш да си поговорите и и обесни.Аз поне ...от страната на момиче ти казвам,че ние обичаме директно да ни се казват тия неща.Поне аз де :)

vladimir4o
11-20-2007, 15:01
Кажи на приятелката на момичето да я попита какво мисли със сигурност за теб, за да знаеш как да подходиш, ако не е сигурна че те харесва опитвай се да и се набиваш на око без да бъдеш много директен, ако пък каже че те харесва направо отиваш и и казваш.. "Ам..виж..много ми харесваш, искаш ли да те заведа на кафе?" :evil: :evil: :evil: Оуейс лърк!

moon_flower
11-20-2007, 16:06
Киното е банално и изтъркано.Направи нещо оригинално.Покани я на коцерт или пък действаи импулсивно.Може просто да я изведеш на разхода в парка.Разбери интересите и,и зависимост от тях избери мястото на срещата. :)

merik16
11-20-2007, 17:00
razhodka v parka ?!?!?! ti lud li si be v tva vreme??? :-x