PDA

View Full Version : При уролога



Alex_89
11-17-2007, 18:49
Налага ми се да ходя на уролог, да еба мааму. Те обикновено със сестри ли са в кабинетите, щото е много кофти, ако седне там няква сестра да ме пипа? Не стига доктора ми и други хора...Айде, който е ходил да сподели.

cracken
11-17-2007, 20:00
Значи аз като ходих в Александровска болница като влезеш в кабинета при уролога има сестра, но заедно с уролога отидохме в друга стая за самия преглед! Предполагам, че навсякаде е така

11-18-2007, 15:46
Налага ми се да ходя на уролог, да е** мааму. Те обикновено със сестри ли са в кабинетите, щото е много кофти, ако седне там няква сестра да ме пипа? Не стига доктора ми и други хора...Айде, който е ходил да сподели.

абе пич нема ли да ти е по-приятно жена да те пипа отколкото мъж?? моля те отговори ми щото ми е много любопитно! :wink:

lee_ryan_girl
11-18-2007, 15:59
Аз съм жена,ама май сестрата не присъства, иначе кво ше седи и ше ти зяпа кура...много умно нема шо! :)

Alex_89
11-18-2007, 16:27
Налага ми се да ходя на уролог, да е** мааму. Те обикновено със сестри ли са в кабинетите, щото е много кофти, ако седне там няква сестра да ме пипа? Не стига доктора ми и други хора...Айде, който е ходил да сподели.

абе пич нема ли да ти е по-приятно жена да те пипа отколкото мъж?? моля те отговори ми щото ми е много любопитно! :wink:
тъй де, кой не иска да му стане докато е на преглед?...смях в залата...

11-18-2007, 16:49
Налага ми се да ходя на уролог, да е** мааму. Те обикновено със сестри ли са в кабинетите, щото е много кофти, ако седне там няква сестра да ме пипа? Не стига доктора ми и други хора...Айде, който е ходил да сподели.

абе пич нема ли да ти е по-приятно жена да те пипа отколкото мъж?? моля те отговори ми щото ми е много любопитно! :wink:
тъй де, кой не иска да му стане докато е на преглед?...смях в залата...

е мъж кат ти го пипа нема ли да ти стане??пък за жената може да е дърта

sladkata_kiki_20
11-18-2007, 17:07
she hodite na urolog ta she pukate nqma samo nie da hodime po ginekolozi be eeeeiiiiii !!!!! :-x :-P

foreverr
11-18-2007, 17:50
she hodite na urolog ta she pukate nqma samo nie da hodime po ginekolozi be eeeeiiiiii !!!!! :-x :-P+1 :smt006

kelesh4eto
11-18-2007, 18:37
Много забавна тема... ама като се сетя, че и аз ще трябва да ходя... ми става ЛОШО :(((

lee_ryan_girl
11-18-2007, 18:56
еееееееееееее кво толко има при вас....по-добре да ти пипат кура отколкото да ти бъркат в путката

rakiQ
11-19-2007, 07:10
според мен няма да е нормално ако някав мъж играе ролята на "медицинска сестра" :grin: :D тъй че ще е сестрица (женица) :D
споко тя си знае работата ако ти стане -нормално е все пак...

всички войници и тея в казармата са ги барали по ....
8) спокс нема се дърпаш :grin: