PDA

View Full Version : леле .. много е гадна ситуациятаа .. ;((( за момичета



paula papi
11-17-2007, 19:51
амии .. с целия си акъл с една моя приятелка решихме да си махнем мустаците ... обаче решихме тва да стане с бръснарското ношче на татко и :cry: не се смейтее .. положението в момента е .. нямам думи .. по принцип съм руса .. и космите ми на навсякъде са русички и редки .. а в момента .. над устната ми растат черни големи грозни косми .. забога !!!! .. нз какво да правя .. ходих на козметик ... махнаха ми ги уш.. ама пак ми боцкат .. като на мъж все едно .. приятеля ми си идва след 2 седмици .. ии просто нз кво да правя.. ше се побуркам .. от простотия си напраих голям проблем .. моля ви помогнете !! мерси предварително ...

Jamalska
11-17-2007, 19:54
Aма наистина голяма простотия...вие на 10 ли сте?
Ходи още няколко пъти на кола-маска ...дано поне понамалеят.Ако не стане си спести парички за фотоепилация.

CaSsIe
11-17-2007, 20:10
малеее ти наистина си много зле!!!ебах го и у простотията как мое даже да си помислиш да си ги махаш с бръснарско ножче...?!?!?!ходи на косметик или с пинсетка ги махай...бтв ти на колко години си щото за фотоепилацията тряя си над 18 доколкото знам...

paula papi
11-17-2007, 20:12
17 .. абе от лигавене кво направих .. сеа ше се чудя как да го оправям ...

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
11-17-2007, 20:42
Ko mu se pritesnqvash tolko, we dete :), mahni gi s pinsetka edno po edno, ne mi se vqrva da ti otneme poveche ot 15 minutki i shte trae pone 2 sedmici, osven tova kola-maskata moge da gi otkusne i da propusne nqkoe, a taka pone shte si sigurna, che si gi mahnala sichkite. Posle ot samosebe si shte stanat po-rqdki s vremeto i nqma da usetish koga problema e izcheznal. :)

DisciplineAndOrder
11-17-2007, 21:36
^Ако е мазохистка,да го прави...

Ше ходиш на кола маска,друг начин няма...

hint
11-18-2007, 07:39
Щом си на 17 - една година кола и пинсета и ако не си се оправила, както някой по-горе каза - фотоепилация.

Ама как може без да мислите и без да питате. И двете имате майки сигурно. Да бяхте поговорили малко с тях за това как се правят тези неща. Все пак те от години се обезкосмяват.

mumiikataa
11-18-2007, 08:03
може да пробваш с кислородна вода...

SwEeT_PriNceSsS
11-18-2007, 09:06
:shock: :shock: :shock: :shock: ujasssssssss ne moga da povqrvam 4e ima toakiva hora..... awe ti mislish li vaobshte 8-[ 8-[ 8-[ ..... tctc emi s kakvoto si si nadrobila tova shte sarbash... tva e polojenieto 8)

Reed
11-18-2007, 09:44
На 17 си и си направила подобно нещо? :-s

FairyNymph
11-18-2007, 10:15
бтв ти на колко години си щото за фотоепилацията тряя си над 18 доколкото знам...
за пръв път чувам подобно нещо :neutral:
както и да е- по темата:кола маска пак и пак и пак


А само да попитам, какво стана с косъмчетата на приятелката ти? :-D

peteto89
11-18-2007, 10:57
samo kola maska 6te te opravi no mi e interesno 4e samo vednaj ste gi obrasnali i ot rehavi kosam4eta sa stanali tolko tvardi 4e 4ak da bockat ne mi se vqrva #-o

IdiOtKa
11-18-2007, 11:51
хмм ..винаги съм казвала че е хубаво да си откачен ..но твойто граничи с тъпотия ... хмм тва бих си го причинала ..хмм никога !!!!!!!!! дано да не ми се налага ... мм как да го оправиш ..хмм с кола маска няма друг начин и с пинсета ..а другия вариант изруси ги ...знам че звучи странно

*SwEeTy_KiTtY*
11-18-2007, 11:56
бтв ти на колко години си щото за фотоепилацията тряя си над 18 доколкото знам...
за пръв път чувам подобно нещо :neutral:


И аз!Тва са пълни глупости!
По темата-ако имаш пари ти препоръчвам фотоепилация ... ако нямаш пари-кола маска!
Дано уредеят!Успех!
ПП И нека това момиче да е за пример на всички,които правят неща с космите си...без да мислят! :-)

JuS7^YourS
11-18-2007, 12:47
Ko mu se pritesnqvash tolko, we dete Smile, mahni gi s pinsetka edno po edno, ne mi se vqrva da ti otneme poveche ot 15 minutki i shte trae pone 2 sedmici, osven tova kola-maskata moge da gi otkusne i da propusne nqkoe, a taka pone shte si sigurna, che si gi mahnala sichkite. Posle ot samosebe si shte stanat po-rqdki s vremeto i nqma da usetish koga problema e izcheznal. Smile

това са пъъъъъъъъълни простотии, които ги е написало или момче, или момиче, които косъм в живота си не е виждало. Вече си направила гафа, така че и кола маската може да не помогне особено, най-добре си спестявай пари за лазерна епилация, ако не ти е възможно, иди на електроепилация - това е епилация, при която фоликулата на косъма се изгаря с насочен ток, но се прави на всяко отделно косъмче и изисква време. Ако искаш се порови в гугъл, не може да няма. И забрави за депилатори и самобръсначки по лицето!!

punkrock
11-18-2007, 13:21
Абе наистина сте постъпили много тъпо с приятелката ти! ](*,)
Според мен ако отидеш още няколко пъти на кола маска и проблема може да изчезне !