PDA

View Full Version : kak da postapq?



natalito_01
11-17-2007, 21:05
molq vi kajete mi kakvo da pravq!zna4i istoriqta e slednata.predi nqkolko godini v na6iq klas doide nov u4enik...........dopadnaxme si stanaxme priqteli,no s vremeto ne6tata stanaxa po seriozni....i dvamata xlatnaxme no nikoi ne go napravi na vapros togava imax seriozna vrazka i edin pat mu spomenax 4e bix zarqzala priqtelq si,no toi ne pokaza jelanei.izvednaj spq da idva na daskalo po neznaini pri4ini.taq godina se vijdame pak si spodelqme i sme nerazdelni no men me glojdi otvatre i poneje na6ata klasna znae kak sedqt ne6tata mi kaza 4e ne samo ot moq strana i neznaq kakvo da pravq!ami ako ne iska da e men?6te se po4uvstvam kato glupa4ka zatova ne iskam da predpriema parvata stapka.kakda postapq?

bebe_s_bazuka
11-17-2007, 21:10
Риск печели ,риск губи са казали хората.Рискуваш и печелиш или рискуваш и губиш по добре ,от колкото да стоиш и да се чудиш, само да се измъчваш.

led_i_ogyn
11-17-2007, 21:18
Първо...няма нужда от подобна анкета...за какво ти е с два еднакви отг ?
:D
Сега по темата:Ако не направиш първата крачка поемаш риска никой да не я направи, което е малко тъпо.По-добре давай...После може да съжаляваш много! #-o #-o
P.S. Аз гласувам за първото"Моля ви кажете ми" :D

KimBerLy1912
11-17-2007, 21:23
Първо...няма нужда от подобна анкета...за какво ти е с два еднакви отг ?
:D
Сега по темата:Ако не направиш първата крачка поемаш риска никой да не я направи, което е малко тъпо.По-добре давай...После може да съжаляваш много! #-o #-o
P.S. Аз гласувам за първото"Моля ви кажете ми" :D
+1 ....въпрос хубу...че и анкета... :-D Просто опитай ...поне ако не приеме ще знаеш че си направила опит и няма да съжаляваш...а може и да излезе една чудесна връзка :grin:

BWald0rf
11-17-2007, 21:23
Или ще направиш крачката или винаги ще те гложди това отвътре ;) Действай - все пак нищо не губиш

Made_of_Pain
11-17-2007, 21:27
И аз може да си пусна такава анкета :?

alkobalko
11-18-2007, 06:50
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=143154