PDA

View Full Version : Приятелка ли ми е



gree_girl
11-17-2007, 22:25
Такаа става въпрос за едно момиче с което се познаваме от повече от 10 год и преди бяхме много близки но сега нещо стана...казваше ми че съм и най-добрата приятелка а сега...лятото тя не излизаше много, затова аз излизах с дуга коппания, а когато тя излизаше аз винаги ходех с нея.После нещата се оправиха, но тя не искаше да излиза с другите, а аз станах близка с тях и трябаше да се разкасвам на две.Но нещата с тва момиче ту се оправяха, ту пак закъсваха и на мен ми беше гадно и всичките пъти все аз ги оправях,но вече ашата преля!Един ден седържеше все едно ме нямя, аз и говорех, питах я, а тя нито дума и сега аз се държа така, а на следващия ден тя почна да ми говори и вече заради нея не съм толкова близка с другите.Кажете ми какво да правя, защото ми писна все аз да оправям нещата, когато на нея и стане нещо БЕЗ ПРИЧИНА и почне да се държи така.А кажете да се боря ли за рпиятелството ни, защото вече не ми пука !!! Мерси много че прочетохте моятя история :cry: :cry: :cry:

sladku_bebzi
11-18-2007, 05:57
А ти чувстваш ли се готова, че можеш да я зарежеш и да тръгнеш с бившата си компания или изобщо с някой друг?И ако тръгнеш с тях, те ще те приемат ли с добри чувства?

sexa_na_kompleksa
11-18-2007, 06:50
Щом не ти пука,не се занимавай повече с нея.Общувай с другата ти компания,пък ако тя някой път те потърси да излезете - излезте,няма лошо,но не й позволявай да те скара с другите.

gree_girl
11-18-2007, 12:22
Ми там е въпроса, че ако аз ни и звънна, тя няма да ме потарси първа. Ако аз не и пиша по скайп, тя няма да се сети. Ако аз не я викна на вън, тя няма да го направи....а и като я викам пак не ще, рядко излиза с мен. И като излезем, което е в месеца 1 път, ако има и толкова тя не престава да говори против хората, а на мен това не ми харесва :( Пък и вече ми писна винги аз да се сещам....

gree_girl
11-18-2007, 12:26
А като ида при другите се муси не знам защо, но не я оставям сама а с други две момичета, които се движат с нас и с които тя се разбира супер

DisciplineAndOrder
11-18-2007, 12:27
Явно не е толкова добра приятелка,колкото си мислиш.

Presley
11-18-2007, 12:31
Има два варианта.
(1)Просто да ревнува от другите ти приятели и сега да си проявява ината.Нормално.Дсота често ревността проваля и много приятелства.
(2)Вече да не се интересува от теб.

Според мен първата въэможност е доста по-вероятна.Най-вероятно,когато си эапочнала да иэлиэаш с другите хора,тя е эапочнала да се нервира и да ревнува.А сега сигурно си покаэва интара и и се иска да провери дали ти пука эа нея.Глупаво,но доста вероятно.
И при мен в момента става кофти случка с едно приятелка ,така че те раэбирам.както и да е ,това е мой проблем.Та съветвам те просто да иэлеэете и да си поговорите ,да иэясните тая работа.Недеите да си играете на котка и мишка :D !Просто я попитай какво и става,има ли проблем и т.н!Иэяснте се.
Късмет ти желая.

П.С:Мисля,че ако не ти пукаше,нямаше да напишеш таэи тема.

gree_girl
11-18-2007, 13:42
Ми първия път като се случи си поговорихме и тя каза че няма причина и сичко се оправи. А следващите пъти като и станеша така се оправяше, щото аз се правех на шут. Но сега искам да видя дали тя ще се сети първа да се опита да спаси нашето приятелство, но май няма да го направи :(

SlAdKoTo`KoTe
11-18-2007, 13:45
И аз имах същия проблем аз все оправях нещата въпреки че имах друга компания!един ден аз се решиш да и кажа че с приятелството ни е свършено,и и го казах сега аз обикалям с другата ми компания с която ми е много по забавно а и те повече ме уважават !така че ако наистина не ти пука и тя наистина се държи по този начин-зарежи я в началото е малко трудно но после е много по забавно и ще разбереш че си постъпила правилно! :)

gree_girl
11-18-2007, 13:49
Май си права, че още ми пука и за това съм написала темата. Но истината е, че не искам да го призная :cry: :cry: :cry:

gree_girl
11-18-2007, 13:58
И на мен с другата компания ми е по-весело, но даржа на едно от момичетата, които се движат с нея и заради което още не съм я зарязала. Оффф побърквам се...и много благодаря на всички, които ми помагате :)