PDA

View Full Version : Много Се Притеснявам - моля за помощ



Vitality4667
11-17-2007, 23:09
Здравейте!!

Сигурно ви е дошло до гуша от такива теми но аз наистина прочетох 3 страници назад и не намерих отговора си..

Аз съм момче на 17 години!
Снощи правехме Любов(секс) с приятелката ми която е на 18 години!
Имахме последен презерватив останал но той се прецака защото го поставихме обратно... И понеже нямахме друг а бехме започнали и го направихме без... трайноста на половия акт беше около 5 минути и свърших отвън не вътре..

После отидох и се измих и се изпишках и като се върнах го направихме отново самоче тоя пат съвсем замалко и пак свърших отвън..
После се осъзнахме какво сме направили !
отидох до аптеката купих един Sure Check - тествахме уж но нищо не излезна на екранчето - нито контролна линия нито нищо...

Та искам вие да ме успокоите
Възможно ли е да е забременяла - какво да правя да купя ли още един тест или някакви хапчета... [-o< #-o #-o #-o
Тя много се притеснява немога да я успокоя...

EDIT: 24 часа са минали вече.. Късно ли е за някакви решения..
Още ли тестове да вземем? или да правим нещо- колко пари са хапчета и какви трябва да се купят?

Ако не е бреммена а пие хапче може ли да стане нещо!
Благодаря Предварително много!!

Моля ви за помощ!!

DisciplineAndOrder
11-17-2007, 23:10
Мм,по-добре за всеки случай да си купи хапчета против забременяване.

dantro
11-17-2007, 23:24
Според мен тичаи до аптекта купи си Ескапел .. това е хапче за бърза контрацепциа .. деиства ако тя го испие до 72 часа след половия акт .. малко е скъпичко но иначе има вероятност да станеш татко .. та ти си избираш .. има шанс да забремене защото оная ти работа испуска .. едно като слуз преди да се изцепиш и в него също има сперматозоиди .. затова не рискуваи .. а тестовете за бременност работят след 6 7 дена след акта ..

Vitality4667
11-17-2007, 23:34
А Ако и няма нищи и изпие хапчето възможно ли е да и стане нещо ?

sunkiss09
11-17-2007, 23:37
наистина е много по добре да се подсигуриш и да си купиш хапченца. Напоследак нещо им вдигнаха цените преди бяха около 10-15, а последно един приятел ми спомена че му се е наложило и са били над 30 лв. пият се до 72 часа
а за теста за бременност мога само да ти кажа, че на тия тестчета не може много да им се вярва особенно ако са направени веднага след акта. За да се отчете една бременност трябва да са минали поне 2 седмици след акта, за да може да отчете теста ! Айде успех от мен :smt001

sunkiss09
11-17-2007, 23:43
ами не и да има и да няма почти нищо не се чувства, само няколко часа леки болки в корема и може би лека умора, просто ако се чувства замаяна нека поспи малко и всичко ще е ОК!

Random tip
11-18-2007, 00:17
А пък по темата, какво да ти кажа, на всеки месец и удряй по един здрав тупаник у шкембето, нема как да роди :roll:

... Брутално, но може би ефективно... и се пак... пробвай с хапове

Vitality4667
11-18-2007, 00:35
Аве ти си голем гей ве, правихме любов, изпишкках се... Аве не се занимавай с жени ;) вари, пендели много, спец из форума е пълно с гейчета мазни. А пък по темата, какво да ти кажа, на всеки месец и удряй по един здрав тупаник у шкембето, нема как да роди :roll:

Ми кво да кажа ве оптивам се да пиша как тряя
щото първо на първо ше ми едитнат постовете модовете ако истърса некоя простотия...

А такива като тебе тешкари ги знам !!

Все пак благодаря на по сериозните за коментарите!
u helped!

swords1010
11-18-2007, 09:19
Олелеее! Тест се прави МИНИМУМ след една седмица, препоръчително е да се изчака две. Тест направен няколко часа след секс е просто невъзможно да покаже вярно, няма как! А иначе има възможност да е станало нещо, но едва ли, малък е шансът. Да не пие никакви хапчета! Изчакайте 1/2 седмици и повторете теста, за да сте сигурни! :wink:

krem4et0
11-18-2007, 09:25
Олелеее! Тест се прави МИНИМУМ след една седмица, препоръчително е да се изчака две. Тест направен няколко часа след секс е просто невъзможно да покаже вярно, няма как! А иначе има възможност да е станало нещо, но едва ли, малък е шансът. Да не пие никакви хапчета! Изчакайте 1/2 седмици и повторете теста, за да сте сигурни! :wink:
Аха....и за да не ми е празен поста-на 17-18 сте. може ли да имате толкова малка полова култура. може да хвърчите за тест, който на този етап нищо не може да ви покаже, ама не може да отскочите да си купите презервативи? И за Бога грам не сте запознати със спешната контрацепция. да сте по на 15-ок, ама големи хора-направо е жалко. Аз като бях на 17 нямаше Постинори и Ескапели, ама от тогава си знам-секс без презрватив-НИКОГА!

Ico_
11-18-2007, 10:34
Понеже вероятноста да е забременяла е много минимална, няма да пиша за това(макар, че като гледам колко сте малоумни по-добре да изпие хапче, защото не знам дали изобщо знаете какво сте правили)
Не мога да проумея как може да има индивиди на 17-18-19год, които изобщо да си нямат представа що е това секс...
Та пич, двете неща за които трябва да се тревожиш са ниската ти сексуална култура и половите ти сношения за по 5мин..., но поне си се сетил да се изпикаеш между 2та...

DevilWish
11-18-2007, 11:04
Testa deisтва след 7 дни ,а не веднага ,така че това няма да помогне....ами ако не си свършил в нея шанса да е бременна е нищожен ,но го има ;-)

fiama
11-18-2007, 11:17
В кой ден от цикъла на момичето стана това нещо? Ако не е било в интервала 11-16 ден, няма смисъл да пие Ескапел. Само да кажа- цикъл наричаме периодът от първия ден от настъпването на ментруално кървене, до първия ден на следващото такова. Както го описа шанса за бременност е твърде малък, но все пак тест направете не по-рано от 8-10 дена след тази случка. По-рано няма как да отчете верен резултат. Надявам се сте си взели поука, да не правите секс без предпазни средства докато не пожелаете да иамте деца. Късмет!

choveka
11-21-2007, 16:07
искам и аз да попитам нещо ако съм девствен и го направя с момиче без презерватив то тя бременна ли ще е :(

choveka
11-21-2007, 16:31
е поне пиши нещо смислено плс :с

choveka
11-21-2007, 17:06
оф моля те така не ми помагаш особенно ?

Made_of_Pain
11-21-2007, 17:28
Не само, че си си сложил презерватива на обратно, ама сте и толко тъпи, че да не можете да прочетете на теста кога и как се прави...
На всичкото отгоре не знаете и че оплождането не се извтършва на секундата... Какво си говорим?
Аз имам нужда от успокоение, щото има индивиди като вас.
Само мозъчна трансплантация е в състояние да ви спаси... Дали на Вас или на детето... Въпрос на избор и средства.... =|

diamantche
11-21-2007, 18:32
абе пич като не си сваршвал в нея как ще е забременяла ? :shock: :D

malka^zagadka^
11-23-2007, 16:13
za vseki slu4ai po-dobre hap4e az sum pila okolo 5 puti i ni6to nqma da stane spokoino puk i tq ali zatova pie hap4e za6totot nz dalie bremenna #-o

malka^zagadka^
11-23-2007, 16:14
Не само, че си си сложил презерватива на обратно, ама сте и толко тъпи, че да не можете да прочетете на теста кога и как се прави...
На всичкото отгоре не знаете и че оплождането не се извтършва на секундата... Какво си говорим?
Аз имам нужда от успокоение, щото има индивиди като вас.
Само мозъчна трансплантация е в състояние да ви спаси... Дали на Вас или на детето... Въпрос на избор и средства.... =|



MNOGO QKO IZKAZVANE :p