PDA

View Full Version : Кръв от носа....



Bolt_f
11-18-2007, 02:52
Окей...... би ли ми обяснил някой на какво точно се дължи, от какво точно се получава и има ли начин да се избегне или най-вече излекува теченето на кръв през носа? тревожи ме ужасно много на последък и се чувствам много некомфортно. ... :(

GD
11-18-2007, 06:21
Здравей ами аз имам същия проблем но като започнах да се лекувам и що годе ми мина. Ами това че ти тече кръв от носа се дължи на факта че имаш слаби капиляри и аз ти препоръчвам да си взмеш едни много готини хапченца Рутаскорбин. :wink:

some_other_guy
11-18-2007, 06:45
Не знам за хапчета, но съм чувал, че по някакъв начит ти изгарят капилярите в носа и спират да кървят.

Едит: Абе по-добре бари при личния лекар да ти да те прати на специалист уши-нос-гърло, по-добре от колкото да питаш из форумите :)

GD
11-18-2007, 06:55
Абе ясно ама за какво да й горят капилярите после да неможе да помирисва тва онова аз препоръчвам тези хапчета изпитал съм го и знам какво е \:D/ \:D/ \:D/

jim_beam
11-18-2007, 07:13
zna4i az imah sa6tiq problem kato bqh po-malka....gorili sa mi kapilqrite no ne mi pomogna i smeq da kaja 4e o6te si imam obonqnie sled tova pih razni hap4eta i ve4e ne mi te4e no vse pak idi pri li4niq si lekar toi 6te ti kaje kakvo da pie6 koga i tn ;) aide kasmet ti pojelavam

foreverr
11-18-2007, 07:24
ами една моя фр. имаше същия проблем, но като малка-неиния беше-слаби капиляри-и твоя може да е същия!По-добре сподели с майка си и тя да те заведе на лекар :wink:

HolySmoker
11-18-2007, 08:42
има 2 решения или пиеш хапчета или ще трябва да ядеш храни богати на желязо като черните дробове макар че ги мразя на вкус ...

pepitaaa
11-18-2007, 12:56
И аз преди имах мн слаби капиляри. Течеше ми сиг по 15тина минути, ужасно много и цялата ставах в кръв, абе беше мн гадно...Гориха ми капилярите и от тогава кръв не ми е текло от носа :) Какви са тези глупости, че няма да имаш обоняние ](*,) Пих тези хапчета рутаскорбин още преди да ми горят капилярите, но не помня да имаха голям ефект, пък и аз не ги пиех постоянно:) абе най-добре върви да ти изгорят капилярите, не е болка за умиране. :) Успех :)

batkodoki
11-19-2007, 23:18
Окей...... би ли ми обяснил някой на какво точно се дължи, от какво точно се получава и има ли начин да се избегне или най-вече излекува теченето на кръв през носа? тревожи ме ужасно много на последък и се чувствам много некомфортно. ... :(

ПОЛ?!

ВЪЗРАСТ?!

Кръвно налягане?!

Килограми&ръст?!

pammy
03-14-2009, 06:24
Купих си хапчетатa "Рутаскорбин" и ми казаха че трябва да ги пия 3x2 но колко време трябва да ги приемам за да има ефект :-k :-k седмица??месец??

teenems
03-14-2009, 16:11
аз знам ,че може и от слаби капиляри !аз също имам такъв проблем ,но вече не е толкова чест

Преди [3-10годишна] много често ми течеше !от слънце и ако някой ме ущипе по носа или просто ей така !Ужасно е

Сега :Вече когато ми тече кръв от носа винаги има събран сесирек ,който трябва да издухам за да спре да ми тече и спира ! също съм и храчила сесиреци !

angelcheeee_93
03-15-2009, 17:27
има си лекари за тая работа

TheRestorer
03-16-2009, 11:45
Ми аз докато плувах миналата седмица ми потече.Дори не съм усетил.Така, че е капиляр, но се поразрови из нета.

Loshotia
03-16-2009, 13:13
Високо налягане при подрастващи...токаво нещо не съм чувала!

Някой спомена Рутаскорбин. Това и аз съм го пила. Ако не ти се занимава с лекари- витамин С и калций. Това е в основата и на тея хапчета. При мен проблем беше, че не ми се съсирваши кръвта, та ми биха и инжекции за съсирване. Но основният проблем бяха чупливите капиляри.

AmBRouzZzeR
02-05-2012, 10:47
Вчера пукнах капиляр!Много кръв имаше,за пръв път ми се пука капиляр.След като спря нямаше и 20 мин. и майка ми ме заведе в УНГ (Уши,нос,гърло) там ми сложиха един тампон (10 сантиметра някаде :( ) и се прибрах.След 4-5 часа не издържах и махнах тампона(беше много гадно) и не ми тече кръв.Вече 2 ден съм наред.Аз съм на 13 години, висок съм 1.77( доста съм висок) не съм някав дебелак по скоро съм корав.Тренирам футбол,не ми е текло кръв на тренировките.Нямам високо кръвно.Питам кога ще зарасне тоя капиляр и дали ще трябва горене,макарче доктора ми каза че не трябва горене?

Teri __
08-06-2012, 00:11
моя проблем е , че кръвта ми се съсирва нормално даже бързо но ми тече кръв от няколко дена по 3 4 пути ден даже като спя какво да правя може ли да имам немия

ccdesigns
08-06-2012, 01:25
да не е ти идва мензиса през носа бе?