PDA

View Full Version : Една изчезваща любов..



vladimir4o
11-18-2007, 07:40
Здравейте, казвам се Владимир.
Много обичам едно момиче, скарахме се.. :cry: ..Вчера я помолих да ми каже някой истини които е крила..И ми каза че е влюбена в друго момче..Аз я обичам много и колкото и да е трудно, казах и че искам тя да е щастлива затова трябва да послуша сърцето си.. И сега тя ще се опитва да го спечели..Аз ще трябва да го преживея някак...Знам че изпускам много свясно момиче, много добър характер е, радвам се че ми го призна, изпуснах любовта на живота си и много страдам душевно..Благодаря ви! :-# :smt089

MoHuTo
11-18-2007, 07:44
Ох, какво да ти кажа, може би просто момичето не е искало да те нарани и затова не ти е казала истината :neutral: Иначе си постъпил много човечно, дето си я пуснал да отива при другия...много малко биха постъпили така :? Евала ти давам за това, но според мен ако наистина много я обичаш, трябва да се бориш за любовта й..мое мнение.. :wink:

sexa_na_kompleksa
11-18-2007, 07:45
Не разбрах много какво искаш да питаш,но карай ...
Щом харесва друг - няма начин - трябва да се примириш и да я забравиш.Не можеш да я накараш на сила да бъде с теб.Гедай напред и потърси щастието другъде.Успех ! ;)

vladimir4o
11-18-2007, 07:47
Не питам нищо..Просто исках да споделя с някой...Толкова ми е тежко.. :cry:

mumiikataa
11-18-2007, 07:55
споко човек...ше си намериш по-добра...а и щом е нямала смелост да ти каже,че има друг,едва ли е толко свестна...смисъл,ако ти беше казала преди да разбереш,може би щеше да е много по-добре...

vladimir4o
11-18-2007, 07:59
Ам..Да - така е, но все пак това е цяла една година..А аз съм обсебен от нея.. Живота е гаден..Поне с мен. :( :-k

GD
11-18-2007, 08:04
Значи пич искрено съжалявам за теб че си намерил истинската любов и сега трябва да я загубиш ох и аз съм така :cry: :cry: :cry: , защото момичето което обичам толкова много и е любовта на живота ми сега ми казва че й трябва време да се пооправим но аз си мисля че има някой друг и тя неиска да ми каже много ми е тежко :cry: :cry: :cry: :cry:

vladimir4o
11-18-2007, 08:16
Ем намери начин да я попиташ..Поне за това съм много щастлив, че ми каза..Преди не ми казваше такива работи...

GD
11-18-2007, 08:19
е аз я питах тя ми вика че няма ама аз не съм убеден сега чакам да ми пише ама незнам какво сега чакам да ми пише ама като гледам няма май ох много ми е зле :cry: :cry: :cry: :cry:

vladimir4o
11-18-2007, 08:22
Ам..Значи искам да се боря със зъби и нокти за нея...Като куче в клетка...Но при мисълта, че тя няма да е щастлива с мен..Защото знам, че е много досадно и лошо да си с някой а в същото време да харесваш друг.. ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) Постоянно си мисля за нея..Ам..Тя винаги ще бъде в сърцето ми. :-o :( :-s

GD
11-18-2007, 08:25
Само незнам и се чудя на едно? Защо когато намериш човека дос ебе си истинската любов трябва да е толкова трудно и да боли много а аз толкова много я обичам ходим вече от 4 месеца знам че са малко но сега положението е много трудно и се чудя какво става :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

vladimir4o
11-18-2007, 08:26
е аз я питах тя ми вика че няма ама аз не съм убеден сега чакам да ми пише ама незнам какво сега чакам да ми пише ама като гледам няма май ох много ми е зле :cry: :cry: :cry: :cry:

И на мен ми казваше че няма..Подходи по друг начин с нея..Незнам трябва да я накараш да ти казва истината..Много съжалявам за теб защото точно от 3 седмици изпитвам същите чувства, същата болка..Ужасно е.. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

GD
11-18-2007, 08:29
Малееее много е гадно това но мисля че по добре навреме да ти каже от колкото да се мъчиш и с това дай ми време малко много е тежко за нас ужасно е :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

vladimir4o
11-18-2007, 08:29
Само незнам и се чудя на едно? Защо когато намериш човека дос е** си истинската любов трябва да е толкова трудно и да боли много а аз толкова много я обичам ходим вече от 4 месеца знам че са малко но сега положението е много трудно и се чудя какво става :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Ами...Човек...Страшно трудно е..Първо бях решил да се самоубивам и една приятелка ме спря...Сега и аз незнам..Надявам се на чудо.. :smt090

vladimir4o
11-18-2007, 08:30
Малееее много е гадно това но мисля че по добре навреме да ти каже от колкото да се мъчиш и с това дай ми време малко много е тежко за нас ужасно е :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Теб 4 месеца..Мен 1 година..Повярвай ми..Направи нещо от раното щото изчакаш ли ще става по-лошо за теб..

GD
11-18-2007, 08:35
е да ами значи виж сега е сега се обадих на една нейна приятелка с която се имаме с нея и я попитах дали нещо е станало или си е намерила друг и тя ми каза че не е че не е какво да си мисля аз кажете ми моля ви се :cry: :cry: :cry: :cry:

vladimir4o
11-18-2007, 08:48
е да ами значи виж сега е сега се обадих на една нейна приятелка с която се имаме с нея и я попитах дали нещо е станало или си е намерила друг и тя ми каза че не е че не е какво да си мисля аз кажете ми моля ви се :cry: :cry: :cry: :cry:

Ам..Ако смяташ, че можеш да имаш доверие на това момиче на което се си обадил..Да..но.. Аз лично вече никога няма да се доверя на момиче защото сърцето ми е разбит по такъв начин, че никога повече няма да има функцията да обича.. :-x :cry:

GD
11-18-2007, 08:55
Ами аз сега е ще се видя с приятелката ми и от днес се реtьуь аьвс е бъдем заедно или но май няма да я бъде край..... загубих яяяяяяяяя
завинаги оооо нееееее :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

vladimir4o
11-18-2007, 09:35
Ами аз сега е ще се видя с приятелката ми и от днес се реtьуь аьвс е бъдем заедно или но май няма да я бъде край..... загубих яяяяяяяяя
завинаги оооо нееееее :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Пич стегни се ! Имаш ли скайп да си поговорим? :smt006

vladimir4o
11-18-2007, 09:57
Здравейте, казвам се Владимир.
Много обичам едно момиче, скарахме се защото аз видях някои неща които е вършила, а не трябваше да ги видя :cry: осъзнах, че тя ме е лъгала доста време, просто не е имала смелостта да ми каже.. Вчера я помолих да ми каже някой истини които е крила..И ми каза че е влюбена в друго момче..Аз я обичам много и колкото и да е трудно, казах и че искам тя да е щастлива затова трябва да послуша сърцето си.. И сега тя ще се опитва да го спечели..Аз ще страдам и така..Знам че изпускам много свестно момиче, много добър характер е, радвам се че ми го призна, изпуснах любовта на живота си и много страдам душевно..Благодаря ви! :-# :smt089

Няма страшно, това е мимолетно, просто си се държал с нея по-различно от колкото тя си е представяла... ще види, че оня е боклук и ще се върне... друг е въпроса колко си смел да подслониш една "лъжлива жена" в сърцето си, и колко искрено честен можеш да си с нея, когато се страхуваш, че те лъже пак... от личен опит ти казвам, че ще е много трудно, ако втори път се съберете... ама няма невъзможни неща... вече месец и нещо се убеждавам в това....

Ами незнам..Аз почвам да губя надежди..Все пак ако някога реши да се върне..Аз ще я чакам! Независимо колко пъти и как ме е лъгала, независимо какво ми е сторила аз я обичам и немога да я мразя.. :smt007 :-# :-k

sasha_90
11-18-2007, 10:05
Благородно си постъпил,като си я оставил да бъде щастлива с другия.Браво на теб :) , радвам се,че има такива като теб.

vladimir4o
11-18-2007, 10:08
Много добре казано! :) Благодаря ви! Много ми помогнахте :grin: :mrgreen:

vladimir4o
11-18-2007, 10:16
За теб винаги - айде сега по една Загорка за отскок... че то бирено време дошло.... (beer)

:smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006

GD
11-18-2007, 11:52
Ами аз сега е ще се видя с приятелката ми и от днес се реtьуь аьвс е бъдем заедно или но май няма да я бъде край..... загубих яяяяяяяяя
завинаги оооо нееееее :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Пич стегни се ! Имаш ли скайп да си поговорим? :smt006


Ами да имам скайпа ама аз се оправих с моята приятелка много съм щаслив оставаме си заедно :smt008 :smt008 :smt008 :smt007 :smt007 :smt007

Harum_Scarum
11-18-2007, 11:59
За да е крила от теб и т.н.(поне аз за тва разбрах че сте скасали)значи не е чак толкоз добьр характер

HePeAJIeH
11-18-2007, 12:03
Няма за какво да съжеляваш.Постъпил си чудесно и не си мислил егоистически.За тази твоя постъпка ще бъдеш възнаграден някой ден с нова по-силна любов.Клишето "Времето лекува" ще си свърши работата.Важното е да не се отчайваш и да вярваш че ще срещнеш по-добро момиче и че ще изпитащ по-силна и вълнуваща любов.Успех и тлавата горе! :wink:

CrazyWitch
11-18-2007, 13:28
Недей се отчайва и ти пък :)
Разхвърли положителното си мислене. Ко е туй нещо?
И аз преживявам раздяла от седмица някъде.. не помня дори колко.
Вече втори ден съм свежа и ... :-P Готино е. Макар още и аз да си обичам момчето си преживявам рааздялата по подобаващ начин..
"Не се подавай на отчаянието! Той е най-лошия враг на човека."
Да не би някой да ти е лепнал гаранция, че няма да намериш следваща по-голяма любов? Емз.. Не се разтройваи. Това последното дет си го написал няма смисъл просто, защото ако сърцето ти е голямо ти пак ще обикнеш. Може да не е като първата обич, но нещатата ще са по зрели.. и може би доста по успешни. :)

vladimir4o
11-18-2007, 14:08
Ам, много ви благодаря на всички! Ще бъда силен, ще си дам време и ще я забравя! (Поне ще опитам) =D> ::: Ако не успея пак ше ви пиша след време какво е станало :oops: :smt001

vladimir4o
11-18-2007, 14:22
За да е крила от теб и т.н.(поне аз за тва разбрах че сте скасали)значи не е чак толкоз добьр характер

Ам само да кажа, че момичето е супер свестно и много ме обичаше.. Както някой каза преди тя ме лъжеше за да не ме нарани... Нея напускам защото ме е излъгала, а защото искам да бъде щастлива с другото момче..Ако тя бъде щастлива, такъв ще бъда и аз. ;-)

GeRgY
11-18-2007, 15:38
Това е много непрятно! :? сигурен съм че след време ще разбере че е направила грешка че те е оставила.. да се надяваме че няма да е късно тогава, макар и че да сте пак заедно едва ли ще е същото :neutral: а бе незнам... дръж се боли 1-ва любов но ще отмне и ще осъзнаеш смисъла на живота си

vladimir4o
11-18-2007, 15:51
Това е много непрятно! :? сигурен съм че след време ще разбере че е направила грешка че те е оставила.. да се надяваме че няма да е късно тогава, макар и че да сте пак заедно едва ли ще е същото :neutral: а бе незнам... дръж се боли 1-ва любов но ще отмне и ще осъзнаеш смисъла на живота си

Ам..Незнам дали ще го разбере някога..Но предполагам с мен не е щастлива..Ако беше щастлива с мен нямаше да си хареса друго момче..Пък и аз търся сериозна връзка.. :roll:

ssiska
11-18-2007, 18:07
mn mi e poznata istoriqta :)) bivshiq mi pr sig se chustva kato teb za neshtatie :( ama tova e jivota prodaljava vse pak..

vladimir4o
11-18-2007, 18:48
mn mi e poznata istoriqta :)) bivshiq mi pr sig se chustva kato teb za neshtatie :( ama tova e jivota prodaljava vse pak..

Ам, всеки се сблъсква с това рано или късно :booooomb: :-({|= :-({|= Music is the power :smt006