PDA

View Full Version : Наркотиците?????



theEXPLOITED
11-18-2007, 09:14
Значи решението което сте взели,по един или друг начин,е вашето окончателно решение????Няма да има вече такъв раздел и хората които влизахме и писахме само там вече нямаме място във вашия форум,защото откакто го няма,ние няма къде да пишем.........и не е решение да пишем по кофи и разни други раздели като преди си имахме място в тоя форум....
Всеки форум има такъв раздел,е да там определено трябва по засилен модераторски контрол,който явно вие не можете да опражните и така по-лесното решение вече е взето.
Та аз искам да знам за нас ще има ли някакъв друг раздел или вие вече сте приключили тази тема?

Forslor
11-18-2007, 11:18
То не се обръща внимание на тема стигнала 6 страници (явно им е доста безинтересно на юзърите,че раздела е закрит и затова се спукват да пишат) относно обсъждането на закрития раздел ....

Сега от една страна е големия мързел ...,защото ако решат да връщат раздела първо трбява да наредят всичко както си беше ...,защото сега буквално важните теми са нейде във друг раздел нагъчкани в една според преценка на модераторчетата :D

Всеки момент дори очаквам някои модератор да се засили да напише нещо във обичайния уж неутрален стил .... "Форумът не е място за дрдрдррд .." след което обичайните сборна формация флууд юзъри ще започнат ... "Не на наркотиците" без дори изобщо да си имат на представа какво представляваше дадения бивш раздел и така това ,че модераторите на раздела не си вършеха работата буквално остава на дъното на тенджерата от избълвана пумия която грижливо им прикрива уж отговорната безотговорност. :)

Seducti0n
11-18-2007, 12:52
Здравей. :)

На мнение съм, че във форума има място за всички.Съблюдавайки личнити се принципи,съм свикнала да уважавам чуждото мнение и избор,независимо дали съм съгласна с него или не.Всеки сам решава какво да прави с живота си и как да се чувства добре.За едни хора наркотиците са част от тяхното съществуване,за други са начин на живот.Аз нямам право да виня,който и да е за решението му,за пътя който е избрал.

Няма да отричам факта,че във въпросния раздел е необходим висок модераторски контрол.Няма да отрека и това, че не еднократно съм попадала на теми,в които очевидно се потстрекава към употребата на наркотични вещества. :?

Какво обаче да се направи да седна да пиля над нечия глава и да обеснявам,че не е хубаво да се потиква някой към наркотиците или да започна да го плаша с банове,защото нарушава правилника или какво да направя за да има някакъв ефект,а не само да демонстрирам загриженост.Всеки е с различно самосъзнание и нито аз нито някой друг може да го промени.

Още със самото създаване на този раздел,предполагам че всички са били няасно,какви теми ще бъдат дискутирани там.Едва ли някой е вярвал,че ще има само полезни тема за това,което причиняват на организма ни наркотиците или кампании под надслов -НЕ на дрогата и т.н. :roll:

Времената се променят,админите също.Назначени са нови,които решават,че във форума няма място за подобен раздел,по една или друга причина го трият.В следствие на което се надига една огромна вълна от недоволни потребители,руптаещи срещу въведената реформа.Негодуващи,озлобен и,защото е отне мястото им тук...загрижени затова,те обаче игнорират всичко останало и дори и неправят опит за да достигнат до отговора-Да опитат да погледнат през очите на обикновените хора,които идея си нямат от вашия свят,защото може би никога не са били част от него.

NightSky
11-18-2007, 13:23
Във "Всичко тийн накуп" може да пишете. Този раздел се беше задръстил с безсмислени и вредни теми. Затова премахването му беше добро решение.

theEXPLOITED
11-18-2007, 14:12
Благодаря за отговора,само исках да знам дали решението ви е окончателно,е разбрах няма да има раздел за нас.....
И не че нещо,но там наистина няма6е модераторски контрол което правеше впечатление на всички.
А аз наистина обичах форума заради тоя раздел,защото там имах приятели.

Seducti0n
11-18-2007, 14:40
Не мога да говоря от името на администраторите,защото не аз съм тази,която решава дали даден раздел ще съществува или не.До колкото знам въпроса е приключен и се съмнявам за вбъдеще да има отново раздел за наркотици. :wink:

На този свят обаче няма сигурни или невъзможни неща.Ако един ден,раздела отново намери място във форума,се предполага че първо ще се подсигури добър контрол от стана на модераторите. :wink:

Не съм свикнала да деля потребителите тук на отделни звена или да ги категоризирам-всички сме равни. :wink:

Съгласете се с това,че не може да се угоди на всички-едни ще са за,други ще са против съществуването на въпросния раздел.В край на сметка решението е взето и само времето ще покаже дали нещата ще се променят или ще се запазят в сегашното си състояние. :wink:

basson
11-18-2007, 16:36
JackAzZ, какво 'да'-акаш бе батенце, имаш ли нещо да казваш или просто така се сваляш на модераторите?

mon4eto
11-18-2007, 17:07
I az sam nedovolna 4e mahnaha tozi razdel ama na nqkoi mu e skimnalo i e taka go e mahnal pone da se bqhte dopitali do horata faf foruma :?

theEXPLOITED
11-19-2007, 07:54
Поне като се събудят дано да направят тоя раздел психология,пак ние там ще си пишем,щом няма да върнат раздела за наркотиците..........ама то това кога ли ще стане

Seducti0n
11-19-2007, 10:20
Решавайте проблемите си чрез лични съобщения или по начин,който не пречи на останалите.Ако ще давате коментари,нека те да бъдат свързнаи пряко с темата. :wink:

AtMosFera
11-20-2007, 08:23
Не мога да не се включа ПАК в критиките 8-)

Хаха и къв е смисъла да си слагаме темите във Всичко тийн накуп,при положение,че ще едно 90% от тях ще бъдат изтрити,защото ще ги определите като подстрекателни,зарибяващи и т.н.за подрастващите?
С премахването на раздела беше пределно ясно,че се свърши с всякакви теми за наркотици,цигари и алкохол.А това да ги пишем във Всико тийн накуп е само предтекст за успокояване на страстите на тази,които се интересуваме от раздела.

alex
11-20-2007, 08:48
Раздел за наркоцити, алкохол и цигари няма да има. Мисля че даваме достатъчно голяма свобода в другите категории особено в секса. За разлика обаче от секса и описаните в категорията съвети и преживявания те не са опасни и вредни за здравето докато цигарите, алкохола и наркотиците са. Както скоро няма да има заведения за пушачи - така в нашия форум няма да има подобна категория. И не на последно място - прекалено много оплаквания от потребители получили опредлеени оферти като лични съобщения.

AnTiBuLLsHiTs
11-20-2007, 09:26
Раздел за наркоцити, алкохол и цигари няма да има. Мисля че даваме достатъчно голяма свобода в другите категории особено в секса. За разлика обаче от секса и описаните в категорията съвети и преживявания те не са опасни и вредни за здравето докато цигарите, алкохола и наркотиците са. Както скоро няма да има заведения за пушачи - така в нашия форум няма да има подобна категория. И не на последно място - прекалено много оплаквания от потребители получили опредлеени оферти като лични съобщения.
Само с едно няма да се съглася Секса може да е по-опасен от наркотиците!
И още нещо хората които са давали тези "оферти" мисля, че заслужават наказание и може да МВР-то да се обадите. :]
Т'ва е. :smt006

KAKASHI SENSEI
11-20-2007, 09:41
трябва се ползват презервативи