PDA

View Full Version : гърло



HolySmoker
11-18-2007, 09:20
нз как да ви го опиша но от 1 година от време на време имам чуството че гърлото ми е запушено с нещо, опитвам се да го изхрача но не става каквооооо е ?! ](*,) ](*,) ](*,)

ThePowerOfLove
11-18-2007, 10:05
Нямам си представа,но най-малкото,което можеш да направиж е да питаш личната си :neutral:

HolySmoker
11-18-2007, 10:18
еми питах я и тя ми каза че ми няма нищо :( :(

Котарана
11-19-2007, 09:16
И аз имам такъв проблем от мн дълго време.Като бях болна от ангина като по малка и след това ми се получи както при теб.И оттогава мн често се случва да ме боли гърло, и не ми минава каквото и да пия боли ме сигурно по месец..Ходих на лекар преди и ми казаха, че трябвало да ми махнат сливиците и незнам си кво.

Aakasha
11-21-2007, 18:19
И мен ме боли гарло непрекъснато! отвратително е и не мога повече...

Имам чувството че съм смръкнала вода. Ходих на изследване и ми казаха че имам някакви стрептококи, които се активирали когато им скимне....нещо такова.

Сливиците ми ме щипят и по тях има гнойни налепи, а като момиче да имам дъх на лайна...нещо не ми звучи добре...

Имам темпратура най-редовно и се разболявам лесно. Имам правени кръвни и нищо ми ниама но слижиците ме побуркват.

Баба ми, лаборант, ми казва да не ги махам, но се побърквам! Пристрастена съм към ефизол :-k и стрепсилос. И в момента са възпалени и 'сълзят'.

Писна ми да убеждавам родителите ми да ги махна а без техен подпис не мога даже да прудна! ФФС