PDA

View Full Version : Зацепване в чата :|



teric
11-18-2007, 10:46
Здравейте :)
Имам един проблем от сравнително доста време и ще ви помоля за съвет.
Харесвам едно момиче от класа, но ако ми пише в скайпа просто зациклям, разговора минава в :

здр
здр
как е
ми добре е
а при тебе
ми и при мене

Просто не знам какво да и кажа, от един клас сме и някак ще е тъпо да си говориме за класа а и тя не е от най-разговорливите попринцип :( .
То и аз не говоря много, но поне на живо се справям по-добре, и просто не мога да си го обясня как така зацепвам все едно след 5 минути ми предстои класно :neutral: .
Вие за какво си говорите с момичетата от класа и някога случвало ли ви се е да забиете така?

sexa_na_kompleksa
11-18-2007, 10:49
И защо да не иска да си говорите за училище ? Все пак това ви свързва ... Можете да говорите за много неща,просто трябва да намериш някакви общи интереси. ;)

wasntme_
11-18-2007, 11:08
waaaah za6to darji6 da si razvie6 intrigata s momi4eto v 4ata :-o sam kaa 4e na jivo po te biva... kato ste v daskalo prosto tam sa zagovorete bazici ala bala... posle 6te ima za kvo da si govorite v 4ata, da obsadite ili kakto iska6 go nare4i... :)

DevilWish
11-18-2007, 11:17
waaaah za6to darji6 da si razvie6 intrigata s momi4eto v 4ata :-o sam kaa 4e na jivo po te biva... kato ste v daskalo prosto tam sa zagovorete bazici ala bala... posle 6te ima za kvo da si govorite v 4ata, da obsadite ili kakto iska6 go nare4i... :)
Podкрепям те ;-)

tequila_girl
11-18-2007, 11:19
1. nikoga ne priklu4vaite razgovora sys:
zdr
kak e
ok pri teb ?
ok
2. govorete za sebe si
3.bazikaite se (ama ne prekaleno)
4.v 4ata ne mojesh da vpe4atlish nqkoi sas krasota zatova razmardaite si mozaka :D
5. ne se pravete na idioti i ne psuvaite prekaleno :)

teric
11-18-2007, 11:33
В училище не правим много неща заедно защото те(момичетата) ходат почти всяко междучасие да пушат а ние(момчетата) се шматкаме наляво надясно или ходиме да ядеме :)
а по време на час рядко става нещо интересно, за това няма какво толкова да си пишеме за класа и училище.
Не знам как става,но ако пишеме с някои фр можеме с часове да си пишеме или да говориме по телефона а като тръгна с момиче забивам ](*,)
Едва ли това което си говориме по мъжки ще и се слуша и на нея(коли, жени, спорт) , сигурен съм ,че проблема е в мен защото не знам каква тема или как да я подхвана и за това пропада всичко :neutral:

HePeAJIeH
11-18-2007, 11:47
Поговорете за някой фелм за музика за някой даскал примерно.Влагай чувство за хумор колкото да я разсмееш но не да прекаляваш все пак :wink: Поразпитай я за семейството и за хобитата :wink: Само не се паникъосвай! Успех

sh3_1s_7h3_0n3
11-18-2007, 11:51
Е нали ти е съученичка? Съвсем нищичко ли не знаеш за нея, което би могъл да повдигнеш като тема на разговор? Пък и какво лошо има да обсъдите нещо от у-ще - час, контролно, даскал или нещо интересно случило се наскоро...
Проблемът може би не е в това, че е момиче и, че ти е съученичка, а че я харесваш. И съм почти убедена, че ако я заговориш и в у-ще, пак ще забиеш... и въпреки че умееш да общуваш свободно с другите, с нея няма да ти се получи особено, защото се притесняваш какво да кажеш, как да го кажеш, дали изобщо да го кажеш...
Ако успееш да се отърсиш от това си притеснение, ще се справиш мн по-добре. А и вие не сте излезли на среща... това е просто чат. Нито я виждаш в момента на виртуалния ви разговор, нито нищо...
А и освен това тя може да си мисли, че ти не забиваш мислейки к'во да й кажеш, а че просто си имаш друга работа, или че ти е безинтересно да си говориш с нея, още повече и след като не говорите мн и в у-ще...

Presley
11-18-2007, 12:04
Щом я харесваш эалагай повече на директните контакти.Говори повече с нея докато сте в училище.Обръщай и внимание и т.н!Недей да си мечтаеш в Скайп да си пишете романи,эащото после ще се иэчерпате и на живо ще се гледате като телета :D

Vladkoy
11-18-2007, 12:11
Съвет .. ползвай скайп само и единствено за 'айде на кафе', ако сметката ти на телефона е голяма :)

JuS7^YourS
11-18-2007, 12:18
това момиче не знам дали подозира, че я харесваш, но мисля, че така няма никога да го разбере. Както вече някой каза, тя си няма и идея, че ти не можеш да измислиш тема, а че вероятно ти е скучно с нея, не ти се говори, занимава ти се с друго.....женският мозък е гениално нещо. Така че не се притеснявай, специално в чата е много лесно да се отпуснеш, просто започни да се интересуваш от нещата, които нея биха я интересували, ако щеш и за женски неща я питай, по какво си пада, по какви момчета, какво би я отблъснало, после кажи за себе си, говорете си за хората от класа - тва е много клюкарско ама винаги излиза голям разговор, покани я да идете някъде, примерно на кино, боулинг, картинг, фитнес, абе някъде където да изживеете нещо заедно, не просто да стоите и да не знаете какво да си кажете. Тия неща много сближават.

sadface
11-18-2007, 22:31
Choweche edin suvet..s momiche ot klasa,ot taifata NIKOGA NE SE ZAHWASHTAI ](*,) ](*,) powqrwai mi..

LoveHim
11-18-2007, 22:41
имам един съученик където имаше твоя проблем но сега не знам как е станал много по-различен и оня ден се хвърли на врата на момичето, което харесва с претекст да я помоли нещо :D беше много смешен ама не е предизвикал лоши чуства в нея

lLady_MooN_RaiN
11-19-2007, 03:19
И защо като те пита как си - казваш само добре.Защо след добре-то не поясниш. Кажи например - "боли ме глава", "не мога да реша домашното по математика", "гледам хубав филм" или нещо от сорта. Не мисля, че е грешка да си говорите за училище. Не е задължително да е за класа. Може за учителите, за предметите...Говорете си за хобитата си, за семейството и приятелите си, за весели и забавни случки от миналото ви, за филми, музика и книги....[/b]

KAKASHI SENSEI
11-19-2007, 03:32
и аз имах такъв проблем ама ме е срам да ви го кажа

teric
11-19-2007, 08:03
Благодаря на всички за съветите и отделеното време :)
Ще видя занапред как ще се развият нещата.

kifla
11-19-2007, 08:07
Можете да говорите и за училище и за всичко за което се сетиш,все пак си пред компа не пред нея и невиждам защо се притесняваш?!?!??! :neutral: :-({|=

ge6a_ppl
11-20-2007, 20:53
Hi..edin suvet ot men ,v 4ata trqbva da si interesen.Smisal da govori6 za ne6ta spored mene koito da ne sa svarzani s y4ili6te,da ne hlen4i6 i da pokazva6 sybekrivna gledna to4ka kum jivota 8) Dokato vinagi q ima i drugata vuzmojnost,kogato se prestra6i6 da i kaje6 4e q haresva6 , i ako tq ti otgovori sus su6toto ne6tata 6te trugnat "po med i maslo" :)