PDA

View Full Version : Обиди ....



alehole
11-18-2007, 11:18
ЗДР! :) Сигурна сам че повечето сте се сблъсквали с проблема .. да говорят зад гърба ви неща от рода "как се ебете" , "минал ви е целия град" , "ебете се с по 5-6 човека наведнъж" , "правите свирки на секи прещнат" ох няма да продължавам знаете за какво става на въпрос ако не сте го преживели сиг сте казали за някой нещо такова ... М аз вече горе долу съм ги преживяла тези неща много ми е трудно но се опитвам ... А вие как се справяте и още повече като не е вярно :? Много гадно но такъв е живота .. пълен с комплексари завидливи хора :cry: :-s

chocoleptic
11-18-2007, 11:30
:lol: :lol: Кво ти пука ..Гледай си компанията и не им обръщай внимание ..

IdiOtKa
11-18-2007, 11:36
хмм може би си дала някъкъв повод да говорят така за теб ...не е просто еи така изсмукано от пръстите(според мен) ...ами да говорила съм (май) ... но ако съм го казвала определено не е било от завист ...! да завиждам за кво ?! просто защото съм изразявала мнението си .. :-$ :-$

Presley
11-18-2007, 11:56
Попринцип,эа да тръгнат подобни слухове,може би е имало някаква ппричина.Не те обвинявам,най-малкото эащото не те поэнавам и нямам основание.Просто така висля.Иначе щом каэваш,че не е вярно,не се ядосвай.Ако ти самата си энаеш,че това,което говорят не е вярно,не се притеснявай.Важното е да има хора,които да ти вярват и да не са на тома мнение.

DisciplineAndOrder
11-18-2007, 12:33
Хмм,казвали са ми го доста често...Хора,които завиждат,че ходя с готино момче,например...
Също така хора,които мислят метълите за курви,пияници и т.н...
Казвали са ми го и хора,които ме мислят за грозна...Хора,които ме мразят...Докато се карам с някой също...
Не им обръщай внимание.

Saymon90
11-18-2007, 12:53
Еми, нека се еба, щом казват.... нали те са останали на сухо 8-)

alehole
11-18-2007, 15:28
добре де щом не го правят от завист .. от какво .. просто са ГАДНИ и искат да съсипят живота на хората като говорят без да знаят [-o< .. защото веднъж разчуло се после не се забравя и секи те гледа с друго око

проблемна
11-18-2007, 15:36
Погледни го от другата страна.Щом говорят зад гърба ти си все още пред тях .. имат някаква причина да го правят - завист, злоба, омраза, яд, клюкарски историй.. да не ти пука и за мен са говорени такива неща ама разбира се като съм с тях се правят на мойте най- добри приятелки :) ама аз не им обръщам внимание .. просто не показвай, че те интересува по някакъв начин това клюкарстване и те ще спрат..

gabi_94
11-18-2007, 16:17
еми чак такива неща като твоите изказвания не ама много други неща са говорили зад гърба ми! колко съм тъпа, противна, да съм си е..., и други бе направо има някои хора дет ме мразят, до колкото знам са някаде 5,6 такива и кво да направя да ме плюят зад гърба ми, вече хич не ми пука! А и нали знаеш: радвай се че има хора които говорят зад гърба ти, щом говорят значи има за какво!

diamantche
11-18-2007, 16:36
кво ти пука че говорат зад гарба ти...не им обращай внимание...изобщо не ги отразяваи такива малоумници...живей за хората..не за мнението им :) :wink:

alehole
11-18-2007, 17:12
кво ти пука че говорат зад гарба ти...не им обращай внимание...изобщо не ги отразяваи такива малоумници...живей за хората..не за мнението им :) :wink:
\:D/ mn qsnu :!: :P

Seducti0n
11-18-2007, 19:54
Съжалявам,но не разбрах добре формулировка на темата ти. :? Неминуемо в живота си ще срещнеш недоброжелатели, хора, които ще се опитат да развалят репуцаията ти и да опетнят името тис различни слухове и очевидни клюки. :? Ти няма как да се справиш с тях,няма исмисъл да се тревожиш.Всеки може да говори каквото пожелае и никой не му пука за това дали ти ще се засегнеш или ще бъдеш 100 процентов непукист.Както казаха преди мен-просто игнорирай подобни хора,ако няма реална причина поради,която да се разнасят такива мълви.

Seducti0n
11-18-2007, 20:00
Съжалявам,но не разбрах добре формулировка на темата ти. :? Неминуемо в живота си ще срещнеш недоброжелатели, хора, които ще се опитат да развалят репуцаията ти и да опетнят името тис различни слухове и очевидни клюки. :? Ти няма как да се справиш с тях,няма исмисъл да се тревожиш.Всеки може да говори каквото пожелае и никой не му пука за това дали ти ще се засегнеш или ще бъдеш 100 процентов непукист.Както казаха преди мен-просто игнорирай подобни хора,ако няма реална причина поради,която да се разнасят такива мълви.

LadyBi
11-19-2007, 03:48
Predi vreme govoreha takiva ne6ta za men,no az pokazvah 4e ne mi puka i vsi4ki prestanaha. Ve4e ne im e interesno da govorqt gluposti po adres na drugite. :-D

MiSs_DioR_CheRiE
11-19-2007, 10:33
pfff da ne ti puukaa zareji gi nekfi ligli de4icata na mama i tati deto ne sa vijdali mom4e prez jivota si drunkat takiva gluposti ... ne obru6tai vnimanie az taka se spravqm 8) :---)

HePeAJIeH
11-19-2007, 12:12
Не трябва да те интересува кой какво говори за теб.Хорските клюки винаги ще съществуват и просто те не могат да бъдат спряни.По-важното е че приятелите ти знаят каква си.В случая само това има значение! Лек ден! :wink:

?love_haTe!
11-19-2007, 12:33
Ми аз лично си нямам подобни проблеми..
Не знам ама аз още от яслата си налагам правила.. 8-)
Никога някой от учениците не е дръзнал да ми скочи или пък
да ме нагруби.. :)
Даже имам чувството,че някои ги е страх от мен,за което не ми
е приятно..не съм чак такъв звяр.. :)
За тези,които ръсят нещо по твой адрес..просто няма смисъл
да те грее..
Защо да рискуваш да си изтрепеш някоя мозъчна клетка,за
някой,който не го заслужава.. :wink:

kindergarden
11-19-2007, 12:46
Не им обръщай внимание.Прави се,че не забелязваш коментарите им и помни,че ти винаги си над тях,защото те не събират смелост да ти кажат нещата в лицето,плетат интриги и явно си нямат друга работа освен да клюкарят.Не се принизяваи на тяхното ниво,не бъди лицемерна и свестните хора ще си направят сами изводите кой колко струва и на кого да вярват :wink:

Patetu
11-19-2007, 13:19
хихих мен в началото ме дразнеха подобни коментари, но с годините всичко минава. Като се осъзнаят всички, 4е правят секс...
та тва е
иначе, живей си живота и да не ти пука :---)