PDA

View Full Version : На кого да вярвам??? :(((((



ssiska
11-18-2007, 14:44
Днес ми се вкл. едно моиче и се оказа, че същата, която харесва приятеля ми ..и взе да ми говори едни неща които се чудя дали са истина или го прави,защото иска да ни раздели...каза ми че вчера на диското приятеля ми и казал че ще бъде само с нея и поискал да я изпрати,но тя му отказала ....а немога да разбера как ще иска да бъде само с нея при положение, че не ходят и не са се целували..и пр ми преди малко влезна в скайп и го питам ко стана да не си изпращал Х и тои...ами не тя искаше ама...и некви такива а тои бил мн пиян на диското...И си мисля,защо ако ще е вярно това не ми го каже и на едно др диско предпочете да е с мен а не с нея макар че тя тогава поискала да я я изпрати пр ми и аз като го питах кви ти каза..тои ми вика занимава мв с глупости ама няма да я изпратя....и ми е мн интересно на кого да вяреам...? Вие как мислите...а и тои е бил мн натикан в диското ...

Harum_Scarum
11-18-2007, 14:47
Каи и на тая да си гледа работата!!!Ако им вярваш на тея!Ако искаш даи и скаипа да я поналеим.Аз лично не вярвам на такиа измишлотини ако не го вида с собствените си очи! :D

ssiska
11-18-2007, 14:52
ami pochvam da klonq kam nego....nqam i skapia :( misi

Harum_Scarum
11-18-2007, 14:57
За нищо.

HePeAJIeH
11-18-2007, 15:02
Много объркана ситуация! Поговори с това момиче какво иска и ако иска приятеля ти нека той да избере с коя иска да бъде! :(

NightSky
11-18-2007, 15:31
Аз лично мисля, че момичето те лъже, за да ви раздели. По-добре вярвай на приятеля си, нали връзката се основава на доверие. Няма да е зле обаче да го държиш под око ;)

ssiska
11-18-2007, 15:35
pravq kakvorto moga,zashtoto ne sme ot edin i sysht grad :( inache priqtelkata mi mi kaza che toi slushal na diskoto

as_f
11-18-2007, 16:45
ami pi4 ako priqtelq ti e otdavna i mu vqrva6 i dr pat ne te e parzalql po dobre si mu vervai nema smisla da verva6 na tva momi4e to moje da iska samo da vi razdeli i ni6to pove4e moje da zavijda na priqtelstvoto vi
uspex!!!

koalka
11-18-2007, 16:50
Не й вярвай.Явно е доста подла и се опитва с лъжи да ви раздели...Не се поддавай на такива провокации.

mIsHeTy
11-18-2007, 19:22
samo 6toto onaa go xareva na teb ti pulni glavata s glyposti...4isto i prosto iska da vi razdeli...imai doverie na pr si 4e ti kazva istinata 6tom e s teb nachi iska teb...a na onaq xi4 ne i obru6ta fnimanie..

linka92
11-18-2007, 20:04
Щом е с теб,значи иска теб!Ако искаше да бъде с нея,нямаше да ти се обеснява как,защо и кога ами направо щеше да си отиде при нея.Момичетата понякога сме готови на всичко,за да спречелим "нашето" момче,явно тази е доста навлязла в занаята,щом е успяла да те провокира до такава степен,че да се разколебаеш.Защо си с приятеля си,след като му нямаш доверие?! :?

ssiska
11-18-2007, 20:20
Щом е с теб,значи иска теб!Ако искаше да бъде с нея,нямаше да ти се обеснява как,защо и кога ами направо щеше да си отиде при нея.Момичетата понякога сме готови на всичко,за да спречелим "нашето" момче,явно тази е доста навлязла в занаята,щом е успяла да те провокира до такава степен,че да се разколебаеш.Защо си с приятеля си,след като му нямаш доверие?! :?

ebahti malkata kuchka...a e samo na 15 ..toi mi kaza che ne sam parvata na koqto govori takiva neshta...i ako q vidq na diskoto she ima shamaroski.. mersi :)

kifla
11-19-2007, 08:50
ТЕгли една майна и на двамата и си гледай живота ! :-({|=

rakiQ
11-19-2007, 09:17
абе и мен един глупак дето ме харесва така се опита да ме скара сгаджето ми...

в един профил той написа 1е ме обича (тоя дето ме харесва ) и приятеля ми го видя те искаше д аго бие
и оня почна да си измисля че аз не съм го харесвала (гаджето ми ) ...иии тои ест повярва на мен а не на него!
има ми пълното доверие както и а зна него..мн ме беше страх да не го загубя заради някъв си там....

за тва вярвай на приятеля си квото и да се случи ако наистина го обичаш!

MiSs_DioR_CheRiE
11-19-2007, 09:21
awe mani q taq samo ti gi drunka nqkvi za da se skarate s gadjeto ti i tq da se vuzpolzva ot tova :| zareji q i si jivei jivota :-({|=

otka4ena
11-19-2007, 10:08
Не може да се вярва на никой,особено като сте от различни градове.Тряя просто някой път да го изненадав в диското да видиш с очите си какво прави :o

ssiska
11-19-2007, 13:37
Не може да се вярва на никой,особено като сте от различни градове.Тряя просто някой път да го изненадав в диското да видиш с очите си какво прави :o

Mislila sam ama edva li shte ulucha momenta :Pp MeRsi na vs za sega :P

Iv4eTy
11-19-2007, 13:46
Еми нормално е да се съмняваш,но аз ако бях нямаше да вярвам на момиче,което харесва приятеля ми. То просто неможеш да не си помислиш,че иска да ви раздели... просто според мен трябва да вярваш на приятеля си. Ако пък толкова се съмняваш питай някой друг който е бил там онази вечер.Все пак не са били само двамата в диското... все някой е видял какво е станало. Но пак ти казвам според мене тегли и една... на тая к**** и си вярвай на момчето.

MoHuTo
11-19-2007, 14:12
Ако приятеля ти искаше да е с нея, сега нямаше да е с теб нали?! Тогава, защо не му вярваш, а се връзваш на лъжите на някаква си там... една връзка се гради на доверие между двама души. Ако и най-малкото нещо те разколебава, тогава защо си с него ? :neutral:

Patetu
11-19-2007, 14:14
уф сложна ситуация, миии не знам повярвай му , но си и имай едно на ум. Не всички са света вода ненапита.. #-o

ssiska
11-19-2007, 18:14
уф сложна ситуация, миии не знам повярвай му , но си и имай едно на ум. Не всички са света вода ненапита.. #-o

to na mene vs mie slojno v toq jivot :)) mersi na vs