PDA

View Full Version : Как да му кажа?



lyyly
11-18-2007, 14:48
Ами значи..аз си харесвам едно момче мнооого!И вапроса ми е как да му кажа, всички мой приятелки ми казват да му кажа,но аз незнам как точно да му призная.А и той е мой много добър приятел,много неща му споделям и мисля,че ще ми е още по-трудно. :( Моля за съвети! Благодаря предварително :)

Sweet__Dream
11-18-2007, 14:54
Za da kaje6 na edin 4ovek,4e go haresva6 ne trqbva li purvo da si sigurna v negovite 4ustva.V protiven slu4ai 6te se izloji6.Iz4akai da vidi6 kak 6te se durji toi..Jelaq uspeh I NEDEI da priburzva6. \:D/ :)

ssiska
11-18-2007, 14:55
Ami vish macka..ako ti e tolkova trudno mu drasni nqkoi sms...ili pogovorete kato ti pochnesh da go razpitvash..koi haresvash ...i toi posle sig shte te popita ami...ti ... i togava deistvai :P

LadyBi
11-18-2007, 14:55
Ami trqbva da mu kaje6 ili puk nqkoq tvoq priqtelka da mu kaje. Vsy6nost po dobre e ti sama da mu kaje6, za da ne trygnat posle intrigi i takiva gluposti. Prosto otidi pri mom4eto i go pokani na kafe, kino ili ne6to ot sorta. Ako ima ne6to kym teb sigurno 6te prieme. A dori i da nqma pak mojete da si stanete priqteli.

Harum_Scarum
11-18-2007, 14:56
Ми започни малко по малко да му намекваш и да го подготвяш дакато един ден кат усетиш че моиш да му каиш му кажи и кот ще да стаа не мои вечно да ти тежиии!!!!

NightSky
11-18-2007, 15:02
Кажи му, не чакай той сам да се досети, защото може да стане конфузно и за двама ви. Щом ти е добър приятел не би трябвало да има проблем. Просто го покани да излезете само двамата и му сподели за чувствата си. Тогава той най-вероятно ще ти обясни какви точно са неговите чувства и ще се разберете взаимно. Задължително му го кажи лично, не пращай приятелка да му обяснява, защото той може да го разбере погрешно и да се получи неловка ситуация.

NightSky
11-18-2007, 15:04
Кажи му, не чакай той сам да се досети, защото може да стане конфузно и за двама ви. Щом ти е добър приятел не би трябвало да има проблем. Просто го покани да излезете само двамата и му сподели за чувствата си. Тогава той най-вероятно ще ти обясни какви точно са неговите чувства и ще се разберете взаимно. Задължително му го кажи лично, не пращай приятелка да му обяснява, защото той може да го разбере погрешно и да се получи неловка ситуация.

HolySmoker
11-18-2007, 15:12
кво се притесняваш не мога да разбера, осамотете се някъде и го питай дали имате взаимни чуства може дирекно или да му намекнеш някак си, ако ще излезе нещу м/у вас ще излезе, ако не има още много момчета \:D/

lyyly
11-18-2007, 15:17
Благодаря Ви :) ;-) :)

GeRgY
11-18-2007, 15:20
Много такива приятелства завършват по подобен начин на сегашното ти състояние ;) от личен опит знам... ами късмет кажи му и здраве, ЛЮБОВ и щастие много ясно :P :-D

MiMcHeToOo
11-18-2007, 16:47
Кажи му, не чакай той сам да се досети, защото може да стане конфузно и за двама ви. Щом ти е добър приятел не би трябвало да има проблем. Просто го покани да излезете само двамата и му сподели за чувствата си. Тогава той най-вероятно ще ти обясни какви точно са неговите чувства и ще се разберете взаимно. Задължително му го кажи лично, не пращай приятелка да му обяснява, защото той може да го разбере погрешно и да се получи неловка ситуация.

+1 после да разкажеш ;)

koalka
11-18-2007, 16:48
Спри да се притесняваш и му сподели.Щом е добър приятел, най-вероятно ще те разбере или поне ще ти влезе в положението.Все пак го помоли да не си разваляте отношенията, ако той не изпитва същото...

HePeAJIeH
11-18-2007, 19:03
Дръж се естествено не се притеснявай не използвай крилати фрази! Кажи му без да се хпитесняваш! От цялата ситуачия можеш само да спечелиш! Успех : :wink: Лека вечер!

HePeAJIeH
11-18-2007, 19:04
Дръж се естествено не се притеснявай не използвай крилати фрази! Кажи му без да се притесняваш! От цялата ситуация можеш само да спечелиш! Успех : :wink: Лека вечер!

kifla
11-19-2007, 08:52
Моят съвет е ако не си сигурна недей д аму казваш а се радвай на приятелството му поне докато не разбереш дали и той не изпитва нещо към теб ! Успехчета \:D/ :-({|=

MiSs_DioR_CheRiE
11-19-2007, 09:28
eee i kaji kvo stava?! :neutral: